Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
dano1
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 pro 2007, 20:03

Příspěvek od dano1 »

Nazdar" borci".

Ďakujem ti za radu. Dnes som očakával aspoň odpoveď zo SP. N. Vsi, ale sa neozvali. Vyzerá to tak, že zmením značku a bude pokoj. Bol som v Opli aj vo Forde. Opel Corsa 1,2 v slušnej výbave stojí 360 - 370 000 Sk. Ford Fiesta Chanpion X 349 000Sk plus zimné gumy na diskoch plus metalíza v cene. Dokonca lepšiu výbavu ako Opel Corsa v tej cene. Je to lákavé. Dokoca akcia im pobeží aj po Novom Roku. Takže ešte počkám a potom sa uvidí.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

dano1 píše:Nazdar" borci".

Ďakujem ti za radu. Dnes som očakával aspoň odpoveď zo SP. N. Vsi, ale sa neozvali. Vyzerá to tak, že zmením značku a bude pokoj. Bol som v Opli aj vo Forde. Opel Corsa 1,2 v slušnej výbave stojí 360 - 370 000 Sk. Ford Fiesta Chanpion X 349 000Sk plus zimné gumy na diskoch plus metalíza v cene. Dokonca lepšiu výbavu ako Opel Corsa v tej cene. Je to lákavé. Dokoca akcia im pobeží aj po Novom Roku. Takže ešte počkám a potom sa uvidí.
fiesta je vyborna volba, dufam ze si vyberies 1,15 litrovy 16V.. ten je super, najazdil som fiestou 2006 asi 17 000km, je to fajn auto na trasy okolo 150-200 km
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
dano1
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 pro 2007, 20:03

Příspěvek od dano1 »

Mexican píše:
dano1 píše:Nazdar" borci".

Ďakujem ti za radu. Dnes som očakával aspoň odpoveď zo SP. N. Vsi, ale sa neozvali. Vyzerá to tak, že zmením značku a bude pokoj. Bol som v Opli aj vo Forde. Opel Corsa 1,2 v slušnej výbave stojí 360 - 370 000 Sk. Ford Fiesta Chanpion X 349 000Sk plus zimné gumy na diskoch plus metalíza v cene. Dokonca lepšiu výbavu ako Opel Corsa v tej cene. Je to lákavé. Dokoca akcia im pobeží aj po Novom Roku. Takže ešte počkám a potom sa uvidí.
fiesta je vyborna volba, dufam ze si vyberies 1,15 litrovy 16V.. ten je super, najazdil som fiestou 2006 asi 17 000km, je to fajn auto na trasy okolo 150-200 km

Hej, so definitívne roz hodnutý pre Fiestu,

aj keď mi Accent leži v želúdku. Pre istotu som sa bol ešte raz pozrieť v predajni, ale majú zavreté až do 6.1.2008. Zo SP. N. Vsi, ani riadok. To teda nechápem. Asi nechcú predať viacej áut. Rozodol som sa pre Fiestu ChampionX, vo veľmi dobrej výbave. Motor Duratec 1,25 16v má iba 55 KW,
ale Fiesta je menšia. Fiesta nemá vzadu kotúče ani elektriku na zadných oknách. Naviac má vyhrievanie predného skla, takže uvdím. Vraj má kvalitnejšie platy v interieri a nemá problém s radením rýchlosti.
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

dano1 píše:Hej, so definitívne roz hodnutý pre Fiestu,

aj keď mi Accent leži v želúdku. Pre istotu som sa bol ešte raz pozrieť v predajni, ale majú zavreté až do 6.1.2008. Zo SP. N. Vsi, ani riadok. To teda nechápem. Asi nechcú predať viacej áut. Rozodol som sa pre Fiestu ChampionX, vo veľmi dobrej výbave. Motor Duratec 1,25 16v má iba 55 KW,
ale Fiesta je menšia. Fiesta nemá vzadu kotúče ani elektriku na zadných oknách. Naviac má vyhrievanie predného skla, takže uvdím. Vraj má kvalitnejšie platy v interieri a nemá problém s radením rýchlosti.
Ako sorry dano, ale tak podla mna je to aj tvoja chyba, ze nebudes mat accenta. Ak ho znahas takto natesno koncom roka, tak predsa nebudem pisat mail a cakat na odpoved. Zoberem telefon a obtelefonujem jednotlive predajne a zistim co a ako. Ved nie som jediny co ti to tu pise...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

jj přesně tak... nevím proč tak nutně ho chceš ted hned.. tu cenu ti určitě daji i po novém roce tak nevím co řešíš a za ty peníze (ceny-výbava-výkon-velikost) neseženeš nic lepšího a do Fiesty bych tede nešel.. Je to tvoje věc ale asi Accenta moc nechceš.. Ja si klidně počkam a můj bude až v Březnu ale aspon si vyberu barvu vybaru orig radio kola atd...

tak být tebou ještě si to pořadně přeber... ahoj David
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
dano1
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 pro 2007, 20:03

Příspěvek od dano1 »

Možno je to maja chyba.

Možno som naivný a myslím si, týžden pred koncom roka sa ešte normálne robí. Za mnou keby niekto prišiel a chcel urobiť obchod za 350 000 Sk, nemal by problém. Vo Forde s tým nemali žiadny problém. Včera tam kolega bez problémov spisal objednávku a druhého ju ide vyplatiť. Idem s ním a vec je vybavená. Tomu sa hovorí ústretovosť voči zákazníkovi, ale už to nemá zmysel preberať.
dano1
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 pro 2007, 20:03

Příspěvek od dano1 »

David C3 píše:jj přesně tak... nevím proč tak nutně ho chceš ted hned.. tu cenu ti určitě daji i po novém roce tak nevím co řešíš a za ty peníze (ceny-výbava-výkon-velikost) neseženeš nic lepšího a do Fiesty bych tede nešel.. Je to tvoje věc ale asi Accenta moc nechceš.. Ja si klidně počkam a můj bude až v Březnu ale aspon si vyberu barvu vybaru orig radio kola atd...

tak být tebou ještě si to pořadně přeber... ahoj David

Mýliš sa David.

Asi som ho chel až veľmi, preto som z toho ich prístupu znechutený. Doslova ma nasr... ,ale čo už. Pozri, ja som nemal problém počkať tri mesiace, ale tá buchta nevedela čo bude po Novom Roku, čí akcia bude vôbec bežať ďalej a pod. , preto som chcel objednávku vystaviť ešte v tomto roku. Veď o nič nešlo iba o pol hodinu papierovania, ktorá sa dala stihnúť aj 5 minút pred dvanástou.

Ahoj. Dano1.
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

dano1 píše:
David C3 píše:jj přesně tak... nevím proč tak nutně ho chceš ted hned.. tu cenu ti určitě daji i po novém roce tak nevím co řešíš a za ty peníze (ceny-výbava-výkon-velikost) neseženeš nic lepšího a do Fiesty bych tede nešel.. Je to tvoje věc ale asi Accenta moc nechceš.. Ja si klidně počkam a můj bude až v Březnu ale aspon si vyberu barvu vybaru orig radio kola atd...

tak být tebou ještě si to pořadně přeber... ahoj David

Mýliš sa David.

Asi som ho chel až veľmi, preto som z toho ich prístupu znechutený. Doslova ma nasr... ,ale čo už. Pozri, ja som nemal problém počkať tri mesiace, ale tá buchta nevedela čo bude po Novom Roku, čí akcia bude vôbec bežať ďalej a pod. , preto som chcel objednávku vystaviť ešte v tomto roku. Veď o nič nešlo iba o pol hodinu papierovania, ktorá sa dala stihnúť aj 5 minút pred dvanástou.

Ahoj. Dano1.
Nezlob se na me, ale to ze si nesehnal Accenta pred koncem roku mi prijde ciste jako tvoje chyba. ja ho kupoval pred tydnem, puvodne na Kladne. Tam mi nekdo posledni Eleganci CRDi vyfoukl a dal zalohu, tak jsem zvedl telefon a shanel. Udelal jsem si prehled kde maj Accenta skladem na prodejne a porovnal nabidky co se tyce vybavy a cen. Mno a nejvice se mi zamlouvala Kutna Hora. Tak jsem tam volal, vse ok, dosmlouval jsem si jeste malinkou slevu, zajel slozit zalohu a 2 dny po tom jsem v Accentiku uz jel domu.

Psat mail v takovem sibenicnim terminu je sebevrazda. Ono i kdyby si mel jet pro toho Accenta 150 km daleko, je to porad ok si myslim kdyz si vezmes co usetris na te akci. A hlavne do servisu na garancky pak muzes kamkoliv..
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Dano, keby si obtelefonoval par predajni, bol by si mudrejsi a mozno by si si aj toho accenta zajednal. Ale ked posles mail a cakas na odpoved a oni maju dovolenku, cakas zbytocne. Keby si zavolal, nikto by to nezdvihal, tak zistis, ze asi maju dovolenku, tak skusim stastie inde. Ved predajni je po Slovensku dost a nikto ta nenuti kupit si auto v tej predajni, kde si s pristupom personalu nespokojny...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peaty píše:Dano, keby si obtelefonoval par predajni, bol by si mudrejsi a mozno by si si aj toho accenta zajednal. Ale ked posles mail a cakas na odpoved a oni maju dovolenku, cakas zbytocne. Keby si zavolal, nikto by to nezdvihal, tak zistis, ze asi maju dovolenku, tak skusim stastie inde. Ved predajni je po Slovensku dost a nikto ta nenuti kupit si auto v tej predajni, kde si s pristupom personalu nespokojny...
tak, tak... a to som este navyse pisal na forum kontakt do Kostian nad Turcom, kjde maju natutovku mininalne 2 Accenty vo vybave Elegance.. ale bna druhu stranu, Fiesta je fajn a nijak by som ju nezavrhoval.. aj s kotucmi vdadu to brzdi subjektivne rovnako ako Accnet CRDi, to vyhrievanie celneho skla je trochu chytak - je to len vyhrievanie miesta pod stieracmi, niue je vyhrievane cele sklo ako napr u Mondea
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

no nic... jak jste psali.. konkurence veliká a vůbec i pro mě není problém, ikdyž sem ze Zlína ho koupit třeba v praze :-) že? ale prodejce zatím vstřícný tak není co řešit.... krásnou oslavu Silvestra přeji...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

čau přišli mě foto loketky která je v Hyundai.cz v nabídce... je to asi univerzální a přešitá podle info ale přesně tuhle mam v náhradě na mé C3 a je fakt v poho... :-) Obrázek Obrázek

možná lepší než origo ta úzká v sedáku....
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

David C3 píše:čau přišli mě foto loketky která je v Hyundai.cz v nabídce... je to asi univerzální a přešitá podle info ale přesně tuhle mam v náhradě na mé C3 a je fakt v poho... :-) Obrázek Obrázek

možná lepší než origo ta úzká v sedáku....
huh ta je pekna.. za kolik je? a kdeap kze ji seznes? ja videl jen tu uchylnou malinkatou, tuhle nikde
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

cena myslím 2200,- v H prodejnách... je už i v nabídce příslušenství...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

HCD píše:
David C3 píše:čau přišli mě foto loketky která je v Hyundai.cz v nabídce... je to asi univerzální a přešitá podle info ale přesně tuhle mam v náhradě na mé C3 a je fakt v poho... :-) Obrázek Obrázek

možná lepší než origo ta úzká v sedáku....
huh ta je pekna.. za kolik je? a kdeap kze ji seznes? ja videl jen tu uchylnou malinkatou, tuhle nikde
maju ju v ponuke autorizovane strediska H ... cena myslim 2200 kc aj s montazou
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“