Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od David C3 »

ja to tam mám :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Karel Lorenz
Příspěvky: 3
Registrován: 03 led 2009, 00:44

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Karel Lorenz »

Tak to Ti neřekne asi nikdo.Stačí ale najít solidního prodejce.Mně bylo řečeno,že se smlouva sepíše podle aktuální akce a pokud by se to v době dodání změnilo k lepšímu,dají tu lepší cenu.[/quote]

Zdravím Vás.
Takové jednání u prodejce bych si dal říct. Už jsem si mohl Accenta objednat. Zatím zmizela na stránkách dovozce akce, tak jsem zvědavý, s čím přijdou teď. :?
KIA Picanto 1.1 EX, diamond blue
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od rokolo »

Vilda píše:Pro, Jarika: Tady je to foto, trochu pozdě, ale přece :D byl jsem pracovně vytíženej. Je to focený mobilem, takže žádná kvalita ...

Obrázek

Víko kufru s čalouněním, který tam šikmoočka nedávají ( cena, asi 700 kč )
Já to mám už z výroby, ale vzhledem k tomu že mám černou barvu, tak to k sobě lépe barevně pasuje. Takhle mi to připadá, že tam něco chybí....ale v postatě o nic nejde :)
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Tak je pravda, že to vypadá, jakoby šetřily i na originálech :D taky to mohli dotáhnout o těch 15 cenťáků dál, aby zakryli ty další ďoury .... tomu se říká šetřit na pravém místě !!!
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od rokolo »

S tím nelze nic jiného než souhlasit. Podle těch dalších děr co tam mají připraveny to vypadá na to, že původně počítali s úplným zakrytím...... Co se dá dělat, hlavně že to hezky jezdí 8)
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Za chvíly to budou 4 měsíce, co jsem si Accentíka přivezl ze salonu. Za celou dobu, co ho mám, na něj nemůžu říct nic špatného. Accent jezdí bez jakýchkoliv problémů a závad :hyu: Jediný, co mě občas zazlobí je řazení ... s trojky na dvojku, ale to se snad rozchodí .. Spotřeba se usadila a i v zimních podmínkách, se s ním dá jezdit za slušnou spotřebu 8 l. + - . V létě to bude určitě lepší. Accentík v poslední době prodělal nějaké úpravy, jako kompletní výměna repro soustavy ( což je velký rozdíl ), výměna stěračů za V twin a ještě mám objednané koberečky s logem, ale ty až na jaře. Hlavně jsem zavřel hubu různým rejpalům, kteří mi Korejce všemožně rozmlouvali a varovali mě, před největší chybou života :D Nejvíc můj kolega, který si ve stejnou dobu koupil Fokuse 1.6 a pod deset litrů se nedostane a dvakrát skončil v servisu na odtahovce. Když jsem mu ukázal PP se spotřebou 7.7. po praze, tak dva dny nemluvil :lol: Tak ...... 1.6kaři, napište taky něco nového o Vašem Accentíkovi nebo jsou všechny 1.6 v pohodě, že není co psát ???? 8)
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Rudolf »

Mám tytéž pocity. Zatím nemám s autem jedinej problém. V pondělí jdu na roční prohlídku, tak hodím info o ceně. (Kolega si objednal Roomstera 1,6. Varoval jsem ho před spotřebou, ale mám pocit, že 10l bude reálných - zkušenost jiného kamaráda)
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

Rudolf píše:Mám tytéž pocity. Zatím nemám s autem jedinej problém. V pondělí jdu na roční prohlídku, tak hodím info o ceně. (Kolega si objednal Roomstera 1,6. Varoval jsem ho před spotřebou, ale mám pocit, že 10l bude reálných - zkušenost jiného kamaráda)
jj ty sa drzis zatial ukazkovo.. vela stastia... na jar snad bude aj menej :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Za chvíly to budou 4 měsíce, co jsem si Accentíka přivezl ze salonu. Za celou dobu, co ho mám, na něj nemůžu říct nic špatného. Accent jezdí bez jakýchkoliv problémů a závad :hyu: Jediný, co mě občas zazlobí je řazení ... s trojky na dvojku, ale to se snad rozchodí .. Spotřeba se usadila a i v zimních podmínkách, se s ním dá jezdit za slušnou spotřebu 8 l. + - . V létě to bude určitě lepší. Accentík v poslední době prodělal nějaké úpravy, jako kompletní výměna repro soustavy ( což je velký rozdíl ), výměna stěračů za V twin a ještě mám objednané koberečky s logem, ale ty až na jaře. Hlavně jsem zavřel hubu různým rejpalům, kteří mi Korejce všemožně rozmlouvali a varovali mě, před největší chybou života :D Nejvíc můj kolega, který si ve stejnou dobu koupil Fokuse 1.6 a pod deset litrů se nedostane a dvakrát skončil v servisu na odtahovce. Když jsem mu ukázal PP se spotřebou 7.7. po praze, tak dva dny nemluvil :lol: Tak ...... 1.6kaři, napište taky něco nového o Vašem Accentíkovi nebo jsou všechny 1.6 v pohodě, že není co psát ???? 8)
Tak v polovině února to budou taky 4 měsíce co máme Accenta. Závady žádný. Naprostá spokojenost. Dneska jsme byli s manželkou a dcerou v Praze a tak dostal cca 95 km dálnice. Držel jsem se vzhledem k počasí a syrovosti auta (najeto 3100 km) do max. 140 km/h (tacho) při předjíždění. Spotřeba (reálná - dotankování opět do plný nádrže) 5,6 l/100 km - nevěřil jsem svým očím. Jen jeden detail mne nutí furt "špekulovat" - při rychlosti mězi 110 a 120 km/h mi občas připadalo, že volant jakoby při pohybu drhne - žádná pravidelnost a závislost na něčem se nedala vysledovat. Jinak auto neplave a chová se normálně - volantem se třeba při jízdě po městě dá taky otáčet v klidu a nic "nedrhne". Netuším co to bylo - asi nějaká momentální indispozice... Nesetkal jste se s tím někdo?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Rudolf »

cert píše: Tak v polovině února to budou taky 4 měsíce co máme Accenta. Závady žádný. Naprostá spokojenost. Dneska jsme byli s manželkou a dcerou v Praze a tak dostal cca 95 km dálnice. Držel jsem se vzhledem k počasí a syrovosti auta (najeto 3100 km) do max. 140 km/h (tacho) při předjíždění. Spotřeba (reálná - dotankování opět do plný nádrže) 5,6 l/100 km - nevěřil jsem svým očím. Jen jeden detail mne nutí furt "špekulovat" - při rychlosti mězi 110 a 120 km/h mi občas připadalo, že volant jakoby při pohybu drhne - žádná pravidelnost a závislost na něčem se nedala vysledovat. Jinak auto neplave a chová se normálně - volantem se třeba při jízdě po městě dá taky otáčet v klidu a nic "nedrhne". Netuším co to bylo - asi nějaká momentální indispozice... Nesetkal jste se s tím někdo?
Ta tvoje spotřeba mě udivuje. Já nejdu pod 6,5. Jezdím dálnici (D11) pod 130, klidnou jízdu, mimo obec předpisově. Pravda jezdíme plně naložení. S volantem žádný problém, jenom je při jízdě rovně mírně natočenej.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Rudolf píše:Mám tytéž pocity. Zatím nemám s autem jedinej problém. V pondělí jdu na roční prohlídku, tak hodím info o ceně. (Kolega si objednal Roomstera 1,6. Varoval jsem ho před spotřebou, ale mám pocit, že 10l bude reálných - zkušenost jiného kamaráda)

Co jsem tak mluvil s klukama z práce, tak Octavia 1 s 1,6 (74kW), Fabia Combi 1,4 16V (74kW) a i Roomster 1,6 16V berou o dost víc - ve městě přes 10l/100km není problém. Accent v mrazech a při opravdu krátkých trasách po městě bral cca 9 l/100km.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Rudolf píše:Ta tvoje spotřeba mě udivuje. Já nejdu pod 6,5. Jezdím dálnici (D11) pod 130, klidnou jízdu, mimo obec předpisově. Pravda jezdíme plně naložení. S volantem žádný problém, jenom je při jízdě rovně mírně natočenej.
Jo, ta spotřeba byl šok - jel jsem tak v polovičním zatížením. Volant - asi jsem to moc zkoumal, dálnici jsem jel s Accentem prvně. Je pěkně svižnej - a je cítit, jak by chtěl jet...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

cert píše:
Rudolf píše:Ta tvoje spotřeba mě udivuje. Já nejdu pod 6,5. Jezdím dálnici (D11) pod 130, klidnou jízdu, mimo obec předpisově. Pravda jezdíme plně naložení. S volantem žádný problém, jenom je při jízdě rovně mírně natočenej.
Jo, ta spotřeba byl šok - jel jsem tak v polovičním zatížením. Volant - asi jsem to moc zkoumal, dálnici jsem jel s Accentem prvně. Je pěkně svižnej - a je cítit, jak by chtěl jet...
Tady je Certe vidět, jak je každý " stejný " auto jiný .... já mám lepší spotřebu po městě a Ty zase mnohem lepší spotřebu po dálnici. Mě se povedlo jet po dálnici nejmíň za 6.8 a to jsem se loudal do 120 km/h. Pravda je, že máme zatím moc málo najeto a motor je pořád festovej. Výkon motoru si taky pochvaluju, jen bych uvítal šesti kvalt. Co se týče řízení, tak zatím žádnej problém nebyl, dokonce mám i volant rovně :D ono asi je trochu rozdíl mezi elektrickým servem a hydraulickým. Mě ze začátku dost překvapilo svojí velkou účinností v malých rychlostech a naopak malým účinkem při rychlosti přes 120 km/h, ale na to jsem si už zvykl. Mě někdy trápí řazení, hlavně ta blbá dvojka .... no, když to nepřestane, tak navštívím servis. Nejhorší na tom je, že to dělá jen občas, takže je jasný, že přijedu do servisu a nic ... zase budu za blba já :? Tak, ať Vám Accentíci dobře šlapou a občas zase něco napište ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

cert tiez ma to seknutie posilovaca sem-tam trochu nastve.. akoby ten posilovac po dlhej necinnosti presiel do utlmu.. mne to robi od 100 do 120
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Mexican píše:cert tiez ma to seknutie posilovaca sem-tam trochu nastve.. akoby ten posilovac po dlhej necinnosti presiel do utlmu.. mne to robi od 100 do 120

JJ, tak nějak by se to dalo říct. Ale dělá to jen občas. Pravidelnost a závislost na něčem se fakt nedá vysledovat... :?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“