Genesis Coupé facelift 2012

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Borek »

To si myslíš jen ty,že nikdo nepozná,že bylo bourané :mrgreen: (máš pravdu v tom,že přesvědčíš chlapa,co vidí :tus: poprvé,že je to leštěnka :D ) .Kdo to auto zná(má),tak určitě :!: pozná,že je to placka :mrgreen: .Ještě než jsi tady vůbec byl,tak se i na foru objevovali inzeráty nebouraných :tus:-když jsem napsal,že ta auta dostala ránu na tu a tu stranu,bylo zle do doby,než se na to někdo podíval v reálu.A víš co?Vždy jsem se trefil. :wink:

Že jsou ty garážnické přestavby "láskou k modelu"-dobrá,ale proč si kupovat STEJNÝ MODEL s turbo chcíplotinou bez samosvoru a doma něco bastlit na koleně...,když máš možnost si koupit svůj milovaný model s lahodnou 3,8V6 :?: :D Navíc s odpovídajícím továrním odladěním podvozku,brzd...Spíš bych řekl,že je to o tom,že ve 20 sníš o formuli a máš akorát tak na bouraného Trabanta.Tak se snažíš z toho Trabanta udělat formuli(nemyslím to přímo na tebe osobně).
Na víc,ty výkony přes 300 koní jsou k čemu?Všude samá kamera,radar,cesty a dálnice rozmlácený,silnice přeplněný provozem aut..... :(
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Kony5 »

říct žes měl ohnutej nosník k zemi a poznal bys hovno je totální kravina...plech má z hlediska metalurgie kovu něco jako "lom"...takže to můžeš srovnat jak chceš ale struktura povrchu i mikroskopicke trhliny uvnitř už tam prostě jsou jak to jednou narovnáš už nikdy to nebude jako předtím protože ten ohyb ti to v určitých místech natáhne a to už neztáhneš ničím..možná si dělal jednu bouračku já jich dělal už několik a tím myslím hodně takže vím jak to s bouračkama je...jinak slovní spojení lahodný at v6 :-D to si děláš srandu vyladěný podvozek a brzdy??? ten atmo bude uplně stejnej jako2T (jen jiný motor a upravený podvozek z hlediska váhy možná větší brzdy) a ten podvozek nikdy s fabriky nebude jako pořádný performance např.magic. KW atd...brzdy vyměníš během odpoledne třeba za XYZ nebo podobne které v jejich cenove relaci sou dost dobre (stoptech to nejsou ).. kované střeva v dnešní době ten 2,0t asi mýt nebude a je taky rozdíl kovane a kovane... tvrzená klikovka tam určitě nebude...prostě ten 2,0 T má mnohem lepší potencial..vyměníš písty,ojnice ventily,pružiny,turbo,vstřiky,nějakou piggyback jednotku a ostatní přislušenství a turbo lepší charakteristiky a po nalazení si daleko nad AT motorem...u AT motoru nezískáš víc než 100 koní a to už bude opravdu drahé a nerentabilní...předělávat ten motor na turbo je risk protože prostě neni stavěný na tohle..nehledě na nějaké podložky pod hlavou a ve finále elektronika která bude nejtežší protože potřebuješ přidat sensory a nějakou jednotku co to vyhodnotí takže pigi asi nebude stačit.. ten diff asi od hyundai taky nebude na urovni quife...prostě by ti co píšou ty recenze k tomu měli trochu přistupovat a ne napsat jj V6 je super kupte si to stojí jen víc o 60tacu...pak nebudou žádně turba.... a nechci auto nacpane LCD atd ..chci auto v top mechanickem stavu..co dobře brzdí a dobře jede...nechci sním jezdit každý den ..ty kamery v dnešní době a radary máš samozřejmě pravdu nedostatek okruhu a nějakých zapadlých cest myslím pocitujem všichni co mjaí stroj co trochu jede... taky nemám v plánu jezdit po závodech platit startovné a pul dne čekat na jednu jízdu a mezitim si připadat jak zvířatkov ZOO kde na tebe chodí koukat lidi....mně už tak ani nebaví jezdit jako spíš to auto stavět... nerentabilnost kvalitní opravy bouraných aut je v dnešní době jasná..můžeš to spravit jak nejlip umíš ale pořád to bude opravený někdo příde a řekne to nechci to bylo tukly přitom dotoho kolikrát nacpeš víc než bys koupil nebouraný auto stejné hodnoty... a i když to spravíš jak chceš...furt to bylo hnutý.. Ale nemá cenu spekulovat genesis nemám a ani dlouho nebudu mít ..spíš bych se potřeboval něčeho zbavit a pořešit bydlení než si hrat s autičky ...
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Kony5 »

ještě k těm redakčním testům: před chvíli sem četl test na novou i 30 kde je psáno : " dvouzonová klimatizace topí opravdu dobře" - každou chvíli je tu téma jak zapnout klimatizaci na topení :D ... tolik asi k frajerum kteří píšou redakční testy....
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od LiberaleMiguel »

nosnik je porovnany, povareny. Treba na srazu ve Vyskove jsem se zakecal z jednim karosarem a rikal jsem mu, ze je to borene, typek problezl cele auto z baterkou a sam uznal, ze je to spravene fakt perfektne, ze nic neni poznat :-) Je tam jedna chybka o ktere vim, ale na ni prijdes az kdyz tu danou cast rozebiras a ani tak na to nemusis prijit kdyz se nad tim nezamyslis :D Vsak se mrknete na mojem FB na moje fotky, vsechno sedi perfektne jak ma. Vsechny venkovni plechy jsou kupovane nove a bodykit taky sednul jak ulity
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Borek »

Kony5-ok,rozumím ti.Ty tuningové srazy jsi vystihl přesně.Hrabání v autech máš jako koníčka-OK,beru.Jen jsem chtěl poukázat na to,že jak jsi správně napsal-rozdíl mezi 2,0T a V6 je POUZE nějakých 60000,-Kč,ale rozdíl výkonu 100koní,samosvor....Vydolovat z 200k turba o 50% víc výkonu a další úpravy auta,budou stát daleko víc peněz,nehledě na pochybný výsledek,než koupit tovární V6 se zárukou.
Já jsem se na Genesis moc těšil a chtěl jsem ho koupit hned,jak u nás bude v prodeji.Bohužel,první setkání bylo pro mě otřesným zklamáním :? (popisoval jsem své výtky několikrát jinde).Teď jsem stejně natěšený,až uvidím o kolik se G.zlepšil po faceliftu(podle fotek to alespoň vzhledově je lepší,ale za srdce mě na první pohled,oproti :tus: nechytil :( -když jsem poprvé viděl :tus: ,tak jsem hned věděl,že tohle auto chci :!:,koupil ho jako nové auto a dodnes jsem s ním po všech stránkách spokojený a neprodal bych ho,ani náhodou :!: :D ).Kolikrát si teď říkám,na co bych tak potřeboval 300k auto?Kde se s ním častěji projet,využít výkon,udělat si radost.Jednou za měsíc se trmácet někam na okruh a tam jezdit dokolečka :-k ,je na hračku za 900t. dost málo. :-k Čekat až to bude staré laciné auto,koupit nějaký olítaný rozstřelený vrak a lepit ho do kupy-to nechci. :-k
Třeba to dopadne tak,že koupím něco jíného a ty si nějaký G.koupíš,upravíš a já se nechám rád svézt :wink: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Jenze ono kdyz na to prijde a budes z toho chtit dostat opravdu velky vykon, tak se lepe bude ladit turbo motor nez atmosfera ;-)

Navic nechapu takove to pindani, ze u nas je prece vsude 50 a plno policajtu atd, vsak clovek nemusi litat 190 aby si uzil spoustu zabavy, neni dulezite jak rychle jedes, ale jak rychle se na tu rychlost dostanes :D/
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Borek »

LiberaleMiguel píše: aby si uzil spoustu zabavy, neni dulezite jak rychle jedes, ale jak rychle se na tu rychlost dostanes :D/
Aha,tak teď už vím k čemu potřebuješ víc než 350koní. :mrgreen: :lol: Tak to nemusíš kromě motoru ani nic jiného upravovat,když chceš jen "závodit" na semaforech,kdo tam bude mít dřív 50km/h. =D> :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od LiberaleMiguel »

jaj, vidim ze tady to nema cenu :D Mimochodem jednou jsem takhle zavodil s policajtama a taky to byla dobra zabava :D
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Tringi »

Detroit:
Přílohy
photobucket-1814-1329000037750.jpg
photobucket-1814-1329000037750.jpg (76.08 KiB) Zobrazeno 927 x
photobucket-1808-1329000037232.jpg
photobucket-1808-1329000037232.jpg (69.22 KiB) Zobrazeno 927 x
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Borek »

Tringi-co říkáš tomu černému,nelakovanému kusu v masce? #-oMoc pěkně to nevypadá. 8-[ Na tom šedém autě(nebo u tebe na budoucím černém),to tak nebije do očí,ale na autě v "barvě" to vypadá dost divně :-k .Navíc ještě chromované lišty masky..už tam té "pestrosti" je na mě nějak moc :D .Nevadí-vezmu štětku,pixlu barvy a dám to do pořádku. :idea: :D
Tak teď jen,kdy bude i u nás k vidění. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od laxo18 »

no tak ten kus plastu nic moc teda dufal som ze to spravia lepsie tak snat na doplnkovych strankach budu predavat nejaku lepsiu nahradu no este by som to chcel vidiet na zivo mozno zmenim nazor, neviem si pomoct ale tieto farby mi nejako na tom aute nesedia hlavne ta slabo modra ta seda este ujde ale aj tak sa mi na sportovom aute moc nepaci neviem ale napriklad kolesa hodnotim z predchadzajuceho modelu krajsie
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Tringi »

Taky mi to na barevně lakovaném autě nepřijde nic moc, ale u lesklého černého laku ta matná černá celkem zapadne.
Kdybych uvažoval o barevném laku, vadilo by mi to mnohem mnohem víc.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Farrael »

Jojo vypadá to tak všelijak. To bude hezké jen na tmavém autě a ještě bych to vzal o nějakej odstín víc do černa. Takhle je to takové šedivé.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Tringi »

Černá :P
Přílohy
IMG_3700.jpg
IMG_3700.jpg (168.79 KiB) Zobrazeno 880 x
IMG_3674.jpg
IMG_3674.jpg (197.35 KiB) Zobrazeno 880 x
IMG_3663.jpg
IMG_3663.jpg (215.63 KiB) Zobrazeno 880 x
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Tringi »

A objevilo se asi první foto polokoženého šedého interiéru:
Přílohy
auto-show-photos.jpeg
auto-show-photos.jpeg (177.82 KiB) Zobrazeno 982 x
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Odpovědět

Zpět na „GENESIS COUPE“