Hadky a blbosti

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
saman
**
Příspěvky: 349
Registrován: 11 lis 2008, 18:18
Bydliště: Kaliště

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od saman »

Fakt zábavné čtení, dovolím si jen malej komentář. Někdo tu psal, že sraz kritizují jen Pepanovi kamarádi kteří se ničeho neúčastnili.

1. Pepana osobně neznám
2. Je pravda, že jsem se srazu neůčastnil.
3. Pokud jsem dobře čet tak nikdo zde nekritizoval organizátora srazu, tato práce zasluhuje uznání.
Předmětem kritiky je pouze to jak to tam probíhá tj., dělení členi - nečleny já mám stanovy a kdo je víc.
4. Proč ty osobní útoky ze strany Radeho? Pepan se živí rukama , že napíše něco tak jak ho napadlo? A co na tom?Nikdo sem přece nepsal ( teda doposud já jsem lékař, ředitel atd.), tady to má být snad o něčem jiném. A zavádět sem takové věci jako dcera studuje to a to a ona se na to podívá a zjistí, že Pepan je jednoduchý no to už je silná káva.
5. Kdo není ochoten normálně diskutovat bez osobních výpadů tak ať to raděj nedělá a dál žije ve svém životě náčelníka.

Závěrěm: nechci nikoho napadat - pokud to tak někdo pochopí je asi něco špatně. Tato diskuse tak jak probíhá je o ničem. [-X
Sonata 2,4 2009
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hujer »

saman píše:Fakt zábavné čtení, dovolím si jen malej komentář. Někdo tu psal, že sraz kritizují jen Pepanovi kamarádi kteří se ničeho neúčastnili.

1. Pepana osobně neznám
2. Je pravda, že jsem se srazu neůčastnil.
3. Pokud jsem dobře čet tak nikdo zde nekritizoval organizátora srazu, tato práce zasluhuje uznání.
Předmětem kritiky je pouze to jak to tam probíhá tj., dělení členi - nečleny já mám stanovy a kdo je víc.
4. Proč ty osobní útoky ze strany Radeho? Pepan se živí rukama , že napíše něco tak jak ho napadlo? A co na tom?Nikdo sem přece nepsal ( teda doposud já jsem lékař, ředitel atd.), tady to má být snad o něčem jiném. A zavádět sem takové věci jako dcera studuje to a to a ona se na to podívá a zjistí, že Pepan je jednoduchý no to už je silná káva.
5. Kdo není ochoten normálně diskutovat bez osobních výpadů tak ať to raděj nedělá a dál žije ve svém životě náčelníka.

Závěrěm: nechci nikoho napadat - pokud to tak někdo pochopí je asi něco špatně. Tato diskuse tak jak probíhá je o ničem. [-X
Jestlize nekdo napise,ze tam jel kvuli sprintum a oni pak nebyly kvuli casove tisni,tak je to kritika prace poradatele!Atd.I zde probihaji utoky na Radeho,tak se brani!Jenze to deleni a nedeleni tam neprobiha!Ja nejsem clenem HCCZ a byl jsem na morave 2009 i v tovarne v Nosovicich.Rade mel urcity pocet mist ktere mohl obsadit,obsadil je clenama HCCZ,kteri jeli na sraz a o navstevu fabriky stali(to nemelo s oficialnim srazem Hyundai clubu nic spolecneho,bylo to pro cleny kteri zaplatej prispevky do HCCZ,tak at za to neco maji,jak uz tu tady kdysi bylo nekym psano!Zbila mista obsadil stalimi ucastnikama(kteri nejsou clenama HCCZ) srazu, KTERI KDYZ NAPISOU ZE PRIJEDOU TAK PRIJEDOU!A ne ze tu je "50lidi" co skoro pokazdy napisou ze dorazej a pak se vymlouvaj ze najednou nemohli!Napr ze je spatne pocasi,atd.To ja a i urcite Rade nebere jako omluvu!A proto to takovim lidem nikdo nenabidne!Napriklad Rade na morave tusim 2008 zamluvil celej kemp pro ucastiky,protoze mu napsali ze dorazej a ze chteji chatku!To se proste nedela!Nic si od nich dopredu nevzal a PAK MU TO ZUSTALO CELE NA TRYKU KDYZ BYLO PUL KEMPU PRAZDNYHO!To se nebavim o tom ze tam nekdo zaplati jen jeden den a je tam dva atd!Kvuli takovemuto pristupu nekterich clenu H-clubu,se to uz v prvopocatcich vsechno zacina srat!!!!!!Tak me vlastne ted dochazi ze to deleni probiha,ale na spolehlive a nespolehlive!Bohuzel to kolikrat odnesou i co za neco nemohou!Tak uz to v zivote a ve spolecnosti chodiva!Neni to spravne,ale uz to tak je!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
saman
**
Příspěvky: 349
Registrován: 11 lis 2008, 18:18
Bydliště: Kaliště

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od saman »

Nepochopeno - mě nejde o nějaké ptákoviny typu sprinty atd. jestli jo nebo ne mě vadí ty osobní výpady tady. Znovu říkám, že každý kdo to organizuje zaslouží obdiv. Netřeba zde rozebírat prkotiny zda pršelo nebo ne.
Sonata 2,4 2009
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hujer »

Podal jsem k nekterym vecem vysvetleni jako je treba clen-neclen!Stanovy se na zadnem :hyu: srazu nikdy nikomu nepredhazovaly! K tomu osobnimu napadani: neni to pripad jen Rade-Pepan!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
saman
**
Příspěvky: 349
Registrován: 11 lis 2008, 18:18
Bydliště: Kaliště

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od saman »

Tak jsme si pokecali a dál toho necháme. Jinak zdravím a ať se dál pracovně daří.
Sonata 2,4 2009
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Hujer píše:Stanovy se na zadnem :hyu: srazu nikdy nikomu nepredhazovaly!
To mas pravdu...az po nem :)


rade: stojim si za tim, co jsem napsal...pepan akorat ztraci cas s nekym, kdo si z neho dela srandu a neni mu schopen kompetentne odpoved na jednu jedinou vetu, pak je cela debata opravdu zbytecna. To nema s nasim smirem nic spolecneho...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

saman píše:Fakt zábavné čtení, dovolím si jen malej komentář. Někdo tu psal, že sraz kritizují jen Pepanovi kamarádi kteří se ničeho neúčastnili.

1. Pepana osobně neznám
2. Je pravda, že jsem se srazu neůčastnil.
3. Pokud jsem dobře čet tak nikdo zde nekritizoval organizátora srazu, tato práce zasluhuje uznání.
Předmětem kritiky je pouze to jak to tam probíhá tj., dělení členi - nečleny já mám stanovy a kdo je víc.
4. Proč ty osobní útoky ze strany Radeho? Pepan se živí rukama , že napíše něco tak jak ho napadlo? A co na tom?Nikdo sem přece nepsal ( teda doposud já jsem lékař, ředitel atd.), tady to má být snad o něčem jiném. A zavádět sem takové věci jako dcera studuje to a to a ona se na to podívá a zjistí, že Pepan je jednoduchý no to už je silná káva.
5. Kdo není ochoten normálně diskutovat bez osobních výpadů tak ať to raděj nedělá a dál žije ve svém životě náčelníka.

Závěrěm: nechci nikoho napadat - pokud to tak někdo pochopí je asi něco špatně. Tato diskuse tak jak probíhá je o ničem. [-X
pjekně si to napsal :mrgreen:
a modří už vědí

já už to asi ani nechci nijak rozpytvávat bo je to vo hovně :roll:
sem trapnej a jednoduchej přece :lol:
ještě sem čekal výčet co ten radovan fšechno u mí a co studoval a co jeho cerká a potažmo nejlépe i tchýně jako má školu :lol:
pokud nepochopí pojem -kritika-kterou si čtu tak 4x týdně v mailu-je to velkej přínos bo se člověk zamyslí nad tím co asi udělal špatně a co by mohl udělat lépe :idea: -týká se kovářských výrobků-mých :!: :shock: :lol: -tak nemá cenu dikutovat..protože bude jen kolem sebe kopat a nakonec to skončí tak,že za něj bude psát ta nad fšemy inteligentně pofznesená cerká místo něj :lol:

ano je to voničem...moje příspěfky se do té doby než se náčelník nasral,protože si ho dovolil :shock: někdo zkritizovat -týkalu srazu a nápadů.připomínek..nikoliv osobních vypadů...kde se nakonec dozvím že jeho dcerka studuje batofku a jakej je to von povídkář :lol:
ani v jednom jeho příšpefku sem neviděl krapet snahy diskutovat na urovni srazu a kor na tom,jak by sme si teda ten sraz představovali,.co se nám líbilo,co nás sralo ..jak to řešit...
to jasně o něčem vypovídá
pamatuješ pavle jak sem ti psal sz :lol: :idea: :lol:

tož takhle... :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

hujer píše
Jestlize nekdo napise,ze tam jel kvuli sprintum a oni pak nebyly kvuli casove tisni,tak je to kritika prace poradatele!Atd.I zde probihaji utoky na Radeho,tak se brani!Jenze to deleni a nedeleni tam neprobiha!Ja nejsem clenem HCCZ a byl jsem na morave 2009 i v tovarne v Nosovicich.Rade mel urcity pocet mist ktere mohl obsadit,obsadil je clenama HCCZ,kteri jeli na sraz a o navstevu fabriky stali(to nemelo s oficialnim srazem Hyundai clubu nic spolecneho,bylo to pro cleny kteri zaplatej prispevky do HCCZ,tak at za to neco maji,jak uz tu tady kdysi bylo nekym psano!Zbila mista obsadil stalimi ucastnikama(kteri nejsou clenama HCCZ) srazu, KTERI KDYZ NAPISOU ZE PRIJEDOU TAK PRIJEDOU!A ne ze tu je "50lidi" co skoro pokazdy napisou ze dorazej a pak se vymlouvaj ze najednou nemohli!Napr ze je spatne pocasi,atd.To ja a i urcite Rade nebere jako omluvu!A proto to takovim lidem nikdo nenabidne!Napriklad Rade na morave tusim 2008 zamluvil celej kemp pro ucastiky,protoze mu napsali ze dorazej a ze chteji chatku!To se proste nedela!Nic si od nich dopredu nevzal a PAK MU TO ZUSTALO CELE NA TRYKU KDYZ BYLO PUL KEMPU PRAZDNYHO!To se nebavim o tom ze tam nekdo zaplati jen jeden den a je tam dva atd!Kvuli takovemuto pristupu nekterich clenu H-clubu,se to uz v prvopocatcich vsechno zacina srat!!!!!!Tak me vlastne ted dochazi ze to deleni probiha,ale na spolehlive a nespolehlive!Bohuzel to kolikrat odnesou i co za neco nemohou!Tak uz to v zivote a ve spolecnosti chodiva!Neni to spravne,ale uz to tak je![/quote]


davide ,ale tohle je risk při pořádáni jakýkoliv akce..
to si mám sednout na prdel jakej je von je chudák,že mu zbyla chatka nebo vstupy do fabriky?
stěžuju si někde já,že mám na skladě 25metrů plotu za 45000 a nevzal si ho?..pardon až tady :lol:
a za další u poněkolikáté..nido :!: tady nenapsal-von-toudělal špatně to je ale rák atd #-o #-o myslím tím jmenovitě
cojetaktěžký na tom dikutovat s tím,že se něco vyřeší..vždyt na každou otázku bylo psáno..o tom s vámi nebudu diskutovat atd..to je přístup?
:roll: :roll:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hlod
**
Příspěvky: 161
Registrován: 17 dub 2008, 21:57
Bydliště: Bystrice nad Pernštejnem-- Lísek

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hlod »

ahoj ve spolek jak to tady čtu tak mě je z toho špatně ](*,)
Nevím kdo tady furt dělí lidi na členy a nečleny na moravě 2009 jsem byl a bylo trochu jinak
pokud si dobře pamatuju tak jsme měli objednanou a zaplacenou večeři ti kdo byli na pátečním programu (členi i nečleni). v době příjezdu ostatních se zrovna podávala a pingl co to roznášel z toho měl hokej proto byly požádáni ti co dorazily aby si šly sednout zatím [-X do zadu.
a když tam pak někteří znás šli aby se knám připojily tak se jim "nechtělo"

Ale ono nemá cenu sezbytečně rozčilovat že Rade :lol:
jsem zvědavej kolik lidí přijede na podzim na tatuldův sraz (morava-vysočina) už se na něm pilně pracuje. to pak budou zase komentáře že to stálo za.............
Mometálně Matrix 1,5crdi tříhrnek
bylo Lantra wagon 2.0gls -J2- 102kw-LPG r.98
Dříve lantra 1,5-J1- 63kw. r.95 lpg
a před škoda Favorit135LS r.92 lpg
a před škoda 120GLS r.81
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

ach jo tak znova..ty jako člen?nebo známej těch v hccz to nepocituješ..to se pak lechce mluví :roll:
hlavně bylo fajn s tou večeří po 300km s rozežraným žrádlem a těhotnou ženskou zlámanou z cety hnát do kumbálu 5x5 metrů...jen proto,že sme nečleni :roll: [-o<
a další a další vjeci
asi bude nejlepčí at si hccz udělá svůj ortodoxní sraz a můžou se tam plácat po ramenech jakej to je zase fajn sraz-stejnej jako ty minulý-a že voni členi mohly do fabrike a do pívovaru
a tzen kdo by tam chtěl ?
tak zaplat?
a když náhodou zbydou místa tak rada starších náčelníků rozhodne laskavě že ten a ten nečlen může jít snima? :roll: ¨
a to není jenom to..celkově chování..takovej odstup tam byl cítit a to sem necítil jenom já atd atd...stačí?
nebo ještě něco?
už vám to dochází?

hlod píše:to pak budou zase komentáře že to stálo za.............
:shock: :roll:

proč?
komentuje tady někdo,že srazy stály za ..třeba hovno?
už se prosím vás dejte dokupy a pořádně si přečtete co píšu :idea: #-o #-o
nikde nebylo řečeno že ten a ten udělal něco špatně a že to stálo zahovno :idea: ..pouze došlo na kritiku a návrhy..já už fakt nevím jak to mám napsat..nebo ste blbý?
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od rade622 »

Takže jak jsem psal o tom, že si děláme takový malý výhled kam se asi debata bude ubírat- požádal jsem o názor z dnešního rána.
Nejdříve moje, potom cerky.

Já - I nadále bude bazírovat na nepochopení co je vlastně hyundaiclub, Bude operovat segregací mezi členy a nečleny
i když pro to nemá žádný racionální základ.

Cerka- Projeví se a dále bude u něj rozvíjet machystický přístup k u něj nezvládnuté fobii neuznalého vůdce.
Dále je možné očekávat silnější a agresivnější výpady, které povedou až k
totálnímu selhání komunikace na základní úrovni pochopení psaného. Příští příspěvek bude reakcí velmi agresivní a
bude útočit na nesouhlasné názory s ním, jak tady již předvedl.Diskuse je celkem vyloučena, není vůle ke shodě,
Jářku, že by tom byla pravda?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

pepan píše:
saman píše:Fakt zábavné čtení, dovolím si jen malej komentář. Někdo tu psal, že sraz kritizují jen Pepanovi kamarádi kteří se ničeho neúčastnili.

1. Pepana osobně neznám
2. Je pravda, že jsem se srazu neůčastnil.
3. Pokud jsem dobře čet tak nikdo zde nekritizoval organizátora srazu, tato práce zasluhuje uznání.
Předmětem kritiky je pouze to jak to tam probíhá tj., dělení členi - nečleny já mám stanovy a kdo je víc.
4. Proč ty osobní útoky ze strany Radeho? Pepan se živí rukama , že napíše něco tak jak ho napadlo? A co na tom?Nikdo sem přece nepsal ( teda doposud já jsem lékař, ředitel atd.), tady to má být snad o něčem jiném. A zavádět sem takové věci jako dcera studuje to a to a ona se na to podívá a zjistí, že Pepan je jednoduchý no to už je silná káva.
5. Kdo není ochoten normálně diskutovat bez osobních výpadů tak ať to raděj nedělá a dál žije ve svém životě náčelníka.

Závěrěm: nechci nikoho napadat - pokud to tak někdo pochopí je asi něco špatně. Tato diskuse tak jak probíhá je o ničem. [-X
pjekně si to napsal :mrgreen:
a modří už vědí

já už to asi ani nechci nijak rozpytvávat bo je to vo hovně :roll:
sem trapnej a jednoduchej přece :lol:
ještě sem čekal výčet co ten radovan fšechno u mí a co studoval a co jeho cerká a potažmo nejlépe i tchýně jako má školu :lol:
pokud nepochopí pojem -kritika-kterou si čtu tak 4x týdně v mailu-je to velkej přínos bo se člověk zamyslí nad tím co asi udělal špatně a co by mohl udělat lépe :idea: -týká se kovářských výrobků-mých :!: :shock: :lol: -tak nemá cenu dikutovat..protože bude jen kolem sebe kopat a nakonec to skončí tak,že za něj bude psát ta nad fšemy inteligentně pofznesená cerká místo něj :lol:

ano je to voničem...moje příspěfky se do té doby než se náčelník nasral,protože si ho dovolil :shock: někdo zkritizovat -týkalo srazu a nápadů.připomínek..nikoliv osobních vypadů...kde se nakonec dozvím že jeho dcerka studuje batofku a jakej je to von povídkář :lol:
ani v jednom jeho příšpefku sem neviděl krapet snahy diskutovat na urovni srazu a kor na tom,jak by sme si teda ten sraz představovali,.co se nám líbilo,co nás sralo ..jak to řešit...
to jasně o něčem vypovídá
pamatuješ pavle jak sem ti psal sz :lol: :idea: :lol:

tož takhle... :mrgreen:
:idea:
#-o
to je fakt těšký pochopit #-o ..zase jen ucukáváš a nic víc :roll:

racionální základ?
sím tě :roll:
optal ses někdy nečelnů co by chtěli na srazu dělat a nebo s náma najít řešení?..nic...seš kong jaxsvińa..doma si z tebe možná sednou na prdel ale tady neuspěješ :idea:
meleš tady vo svej rodině která nikoho nezajímá a opět nic přínosného k diskuzy
tvoje rádoby intelektuální keci už nikoho nebavěj...

stále od tebe čekám něco k vjeci-tudíž něco o řešení problému na srazech..jak to řešit,esli s tím něco hodláš vůdče něco dělat
ale koukám,že na to odpověd nemáš..
asi opovrhuješ nebo co?
ještě mě prosím tady napiš jak sem trapnej a jednoduchej a každej si udělá obrázek už sám..
zatahuješ do to osobní vjeci možná tvojí předčasnou ejakulaci nebo co..ale to nikoho nezajímá..
zajíma nás odpověd .. :idea: [-o<
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od rade622 »

Má pravdu, neučí se zbytečně.
Jo akvárium, stejně průhledné.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

opravdu to sedí..nejhorší je srážka s blbcem..nebo s tím kdo něco nechce pochopit

vom píše .Já - I nadále bude bazírovat na nepochopení co je vlastně hyundaiclub, Bude operovat segregací mezi členy a nečleny
i když pro to nemá žádný racionální základ.
prosím tě...
jsou opět nějaký stanovy a vyhlášky có je hjundaj klub?
sou na to nějkaký pomůcky, vůdče?

podle mě je háklub votom že poznám nový lidi a nebudu je soudit podle teho co píšou..že když budu mět cestu a čas tak se rád u nich zastavím na kus řeči a umejt si nohy že harte :lol:
pokecám s nima ofšem at je to tak nebo tak,ale nebu je urážet tím,že jím budu říkat,že sou trapný a jednoduchý..budu se snažit jím vyjít vstříc když můžu ...
ty lidi které znám dobře rád zvu ke mě na akce a i na pobyt ..rád je uvidím a pokecáme a vyslechneme obě strany s tím,že se snažíme najít cestu kudy to půjde...to myslím celkově...
hjundaj klub je pro mě šancí i zídskat peníze a proto když tady mám nějakej kšeft rád k tomu dodám bonus..nebo když to dlouho trvá a je to pro známeho tak tu maličkost jen pošlu..nic za to nečekám..nikho si nekupuue..sme přece v klubu kde nás pojí značka
tmelý nás značka tak vo autech kecáme ...
na srazu je rát uvidím a vím jak sníma jednat aniž bych je urazil a nadruhou stranu sem upřímnej
řešíme..dohadujeme se..ale snad v 99% se řešení najde.. utebe to bohužel nefunguje... #-o

tohle je jen víčet co je podle mě klub...bez stanof,příkazů ty pojedeš v koloně..nebo 5hodin stát s těhotnou ženskou na náměstí v kose jen proto že já vůl sem přikejf na to,že auto bude "vystavený"..ale vyšel sem vstříc... :idea:
snažil sem se to pochopit..ale tebe už chápat ani nechci..nemá to cenu..zbytečná energie a zasírání téma o srazu..kterého sem se donedávna držel¨ale holt sem povolil a sklonil sem se k téhle frašce otom,že někdo porát uhejbá a ohání se píčovinama :roll:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od rade622 »

Tak jsem si ještě jednou přečetl tvůj poslední příspěvek -
"optal ses někdy nečelnů co by chtěli na srazu dělat a nebo s náma najít řešení?..nic...seš kong jaxsvińa..doma si z tebe možná sednou na prdel ale tady neuspěješ :idea:
meleš tady vo svej rodině která nikoho nezajímá a opět nic přínosného k diskuzy
tvoje rádoby intelektuální keci už nikoho nebavěj...
stále od tebe čekám něco k vjeci-tudíž něco o řešení problému na srazech..jak to řešit,esli s tím něco hodláš vůdče něco dělat
ale koukám,že na to odpověd nemáš..
asi opovrhuješ nebo co?
ještě mě prosím tady napiš jak sem trapnej a jednoduchej a každej si udělá obrázek už sám..
zatahuješ do to osobní vjeci možná tvojí předčasnou ejakulaci nebo co..ale to nikoho nezajímá..
zajíma nás odpověd .. :idea: [-o<"


Většinou nejsem více sprostý než průměr obyvatel zdejší zemičky ale nyní skutečně musím zareagovat adekvátně k tvému příspěvku. Dělá mi to fakt trošku problém, ale když i kolega Espero použil
výraz hovorově znamenající vstupní otvor do rodidel ženy, domníván se, že bych i já mohl po určitém váhání snad taktéž stejný výraz použít. Proto bych tě chtěl požádat, Pepane běž již konečně do piče, neser se do HYUNDAICLUBU, je ti po něm hovno. Pokud na srazy, které pořádá HCCZ nechceš jezdit, nejezdi, nikdo tě tam za ruku netahá. Já fakt nejsem zvědavý na nějaké hádky ať již tady, nebo kdekoliv jinde, napsal jsi, že sedum lidí to tam nebavilo. No a co, tak se na nás příště vyserte, jeďte třeba do Slovinska nebo kamkoliv jinde. A mám tě opravdu, ale opravdu u prdele. Toto všechno píši jako soukromá osoba, nikoliv jako předceda HCCZ. To bych musel asi zabalit trochu jinak, výsledek by byl ale stejný.
Domnívám se, že jediná chyba je, že jsme moc slušní. Možná, kdyby tento příspěvek tady byl napsán již dříve ušetřili by jsme si zbytečnou diskusi.
Proto prosím, založ si svůj vlastní klub, nebo si udělej třeba betonové sousoší kývajících dětí, ale polib mi a celému HCCZ prdel.
Stačilo to? nebude zase příspěvek abych ti to vysvětlil?

A jen faktická připomínka, když tady Hard napadal Davida za češtinu, taky by sis mohl taky zopakovat základy, protože je to fakt z tvé strany hrůza.
Rade622
Naposledy upravil(a) rade622 dne 20 čer 2010, 20:24, celkem upraveno 2 x.
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“