Servisní prohlídka zdarma....

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Pajk »

No,a když už nic,tak tenhle přístup třeba někomu napoví pro jakou značku se má člověk rozhodnout příště až bude kupovat auto. [-X [-X [-X
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Borek »

Matysekul-co se tady na všechny vztekáš?Co jsem si přečetl,nikdo ti nic nevyčítal za to uveřejnění,naopak.Jen reagujeme na to,že bombastický inzerát :hyu: ,neříká vše a tím ho za seriozní asi těžko bude někdo považovat.A vžij se do role člověka,který si PODROBNĚ přečte tu nádhernou reklamu,dojede do servisu a tam mu řeknou,ať se otočí a vypadne domů,že je to jen pro auta do 5 roků.To je docela dost blbá reklama a jak píše Pajk,i k tomu člověk přihlédne při dalším nákupu.
A co se výčtu kontrol týká-přečíst a zasmát se (kontrola ostřikovačů,stěračů...to je jako parodie z Vrchní ,prchni-stěrače stírají,světla svítí a klakson houká---:lol:) .Jak jsem psal-snad až na kontrolu seřízení světel(kterou auto prochází automaticky minimálně každou STK),jsou to věci,které předpokládám BĚŽNÝ motorista musí zvládnout během roku několikrát sám.A správně jsi napsal-předpokládám,že tuhle "prohlídku"absolvuje právě ta skupina,jak píšeš-kteří si neumí vyměnit ani kolo. :mrgreen:

A když píšeš,že to má přitáhnou nové zákazníky a udržet staré-tak to působí úplně naopak.Kdo má nové auto(co chtějí kontrolovat)-ten si další teď asi těžko koupí :^o a ty potenciální kupce se staršími-----totálně nas...u,když jim ukážou dveře,ať vypadnou,že to není pro ně :!:

Ještě jednou-je dobře,že jsi to sem dal(třeba to někdo,kdo o tom neví, využije),ale hodnotíme :hyu: inzerát a nabízené služby-a to je slušně řečeno výsměch majitelům :hyu: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Hardcam »

:oops: ano, to jsem ja, kdo za to muze, ja jsem navrhl, aby matysekul dal toto tema i do pokecu, jelikoz mi prislo uzitecne i pro ostatni majitele. Ano, toto je treba sdelit predevsim, byl to Hardcam, byl to Hardcam, to on. S fackami a vyhruzkami se proto obracejte na me. Ja vas nazor budu respektovat. Diky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:Matysekul-co se tady na všechny vztekáš?Co jsem si přečetl,nikdo ti nic nevyčítal za to uveřejnění,naopak.Jen reagujeme na to,že bombastický inzerát :hyu: ,neříká vše a tím ho za seriozní asi těžko bude někdo považovat.A vžij se do role člověka,který si PODROBNĚ přečte tu nádhernou reklamu,dojede do servisu a tam mu řeknou,ať se otočí a vypadne domů,že je to jen pro auta do 5 roků.To je docela dost blbá reklama a jak píše Pajk,i k tomu člověk přihlédne při dalším nákupu.
A co se výčtu kontrol týká-přečíst a zasmát se (kontrola ostřikovačů,stěračů...to je jako parodie z Vrchní ,prchni-stěrače stírají,světla svítí a klakson houká---:lol:) .Jak jsem psal-snad až na kontrolu seřízení světel(kterou auto prochází automaticky minimálně každou STK),jsou to věci,které předpokládám BĚŽNÝ motorista musí zvládnout během roku několikrát sám.A správně jsi napsal-předpokládám,že tuhle "prohlídku"absolvuje právě ta skupina,jak píšeš-kteří si neumí vyměnit ani kolo. :mrgreen:

A když píšeš,že to má přitáhnou nové zákazníky a udržet staré-tak to působí úplně naopak.Kdo má nové auto(co chtějí kontrolovat)-ten si další teď asi těžko koupí :^o a ty potenciální kupce se staršími-----totálně nas...u,když jim ukážou dveře,ať vypadnou,že to není pro ně :!:

Ještě jednou-je dobře,že jsi to sem dal(třeba to někdo,kdo o tom neví, využije),ale hodnotíme :hyu: inzerát a nabízené služby-a to je slušně řečeno výsměch majitelům :hyu: .
opet souhlas s borkem. :D
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od matysekul »

O limitu 5 let jsem nic nevěděl a ani nevím. Když jsem se dnes telefonicky objednával,nikdo se mne ani nezeptal,co mám za auto. Takže netuším. Co se týče prohlídky,konkrétně já si nechávám seřizovat světla každý rok,takže minimálně na tom ušetřím. Na technickou zatím nejezdím,ale taky není každý rok. Co se týče obsahu prohlídky,není to nic jiného,než nabízí při podobných akcích,jiní výrobci. Přece nebudou dělat zadarmo servisní prohlídku ;) Co se týče vztekani,reaguji pouze podobným stylem,jak je tady poslední rok zvykem ;) Jen doufám,že to někomu k něčemu bude,když už se okolo toho opět strhlo něco,co vůbec nemuselo.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od matysekul »

@Hardcam: děkuji za komentář ;)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Hardcam »

matysekul píše:@Hardcam: děkuji za komentář ;)
Neni zac :wink:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Mexican »

ako to tu citam, stve to ludi s autami starsimi ako 5 rokov. Co je nelogicke, pretoze to tak vyzera ze prave my co mame tu smolu a mame novsie auto sme automaticky diskvalifikovany na technicke dreva. My co si nevieme zmerat ani bod tuhnutia chladiacej kvapaliny, stav baterie. Mozno to tu niekho nenapadne ale mozno to nemame cim (napriklad ja)... nie kazdemu sa chce valat pod autom aby si skontroloval stav podvozku, nie kazdy ma montaznu jamu. A nie kady je proste technicky talent, ja tiez ohrnam nos nad mojim svagrom, ktory jedine co zvladne je ze si povysava auto. Napadlo vas tu vsak ze tu nie sme vsetci mechanici a auto nebereme ako modlu ale ako prostriedok co nas dopravi bodu A do bodu B? A napadlo vas ze to ktore drevo z oblasti automobilizmu vas strci do vrecka v pocitacohc, biologii, jadrovej fyzike, botanike a podobnych oblastiach?

a pustite sa do mna, ja tam zajtra pojdem (teda dufam ze budem vediet nastartovat, pretoze som tak blby ze zverujem svoje auto do servisu pred zimou)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
fluid
*
Příspěvky: 39
Registrován: 24 srp 2007, 15:03
Bydliště: Pilsen

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od fluid »

Tak moje dnešní zkušenost z Plzně: Aspekta na Rokycanské, prodej a servis Mazda - po celý říjen prohlídky podobného rozsahu ZDARMA PRO VŠECHNY VOZY. Auto měli zkontrolované za 20 minut, dozvěděl jsem se, že bych měl vyměnit tlumiče (což jsem věděl) a že mám v háji brzdovou kapalinu (což jsem nevěděl). Ostatní věci byly v pořádku. Baterku s LED diodama jsem sice nedostal, ale nikdo mě nenutil, abych si u nich něco nechal vyměnit. Chovali se ke mě velice slušně (i když jsem kromě prohlídky zdarma nic nechtěl) a nakonec mi poděkovali, že jsem přijel...
Bylo: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 12/1995, říkáme mu "NAUTILUS"
Je: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 7/1998, koupena od člena fóra jako "ANIČKA"
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od vipe »

#-o To teda :shock: co se tady poslední dobou děje. Řeší se jen kraviny. Co je vůbec někomu do toho zda někam pojedu nebo ne. Někdo je holt talen a někdo antitalent. Umíte si představit jak by to na světě bylo nudný kdyby všichni uměli všechno. [-o<
Bylo to tady daný jako informace a jak s tou informací každý naloží mi přeci může bej šumák. Fakt nechápu co se tu řeší.
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od matysekul »

@fluid: A byl jsi tam autem,co máš v podpisu?
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
fluid
*
Příspěvky: 39
Registrován: 24 srp 2007, 15:03
Bydliště: Pilsen

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od fluid »

Jasně. A fakt žádné podezíravé pohledy typu: "co tu chce s tím krámem". Ještě jsme se s technikem shodli, že v roce výroby bylo u korejců spoustu věcí shodných s japoncema...
No, v servisu VW by to asi bylo jinak :lol:
Bylo: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 12/1995, říkáme mu "NAUTILUS"
Je: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 7/1998, koupena od člena fóra jako "ANIČKA"
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od matysekul »

Díky za odpověď ;)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Pajk »

To matysekul.Já myslím,že tady snad nikdo neřeší to, že jsi sem tu akci dal.Řeší se tu spíš přístup :hyu: servisu k majitelů starších aut.Když jsem měl Fáčko tak jsem na podobné akci byl ve Škoda servisu a tam žádný takový problém nebyl a jak píše fluid, bylo jim dokonce jedno jakou značkou tam kdo přijel.To jen k přístupu :hyu: .Zítra schválně zavolám do Pardubic, jak to je s těmi 5 roky stáří... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Borek »

Mexican píše:....., ja tam zajtra pojdem
To jsi ani nemusel psát-to je snad jasný,že ty tam MUSÍŠ :!: :!: :!: :mrgreen:

A cestou se můžeš stavit koupit JEDNODUCHÝ měřák chladící kap.a baterie(je to jedna věc-souprava doslova za pár kaček-skleněná pipeta s balonkem). :wink:

Jinak vše napsal Pajk,tak si pozorně přečti o co jde. ](*,) Nazdar. [-o<
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „Pokec“