Známe se?

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

Melkor píše:Další možnost je setkat se v Mimoni a tam se zjistit kdo je z blízkého okolí. Otázka je kolik lidí tam pojede.Já to zvažuju, ale nechce se mi moc platit a bojim se že tam nebude k hnutí. Ale zase potkat spoustu accenťáků... :-)
Kde se tam Háčka vůbec scházej.Máme nějakou sekci, nebo se tam potkáme jen náhodou a třebas přeparkujem k sobě?
JO jo, jelikož jsem na mimoni taky ještě nebyl tak by mě tyhle podrobný informace zajímali, hlavně by bylo tak do konce března vědět kdy to bude?
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Melkor píše:Další možnost je setkat se v Mimoni a tam se zjistit kdo je z blízkého okolí. Otázka je kolik lidí tam pojede.Já to zvažuju, ale nechce se mi moc platit a bojim se že tam nebude k hnutí. Ale zase potkat spoustu accenťáků... :-)
Kde se tam Háčka vůbec scházej.Máme nějakou sekci, nebo se tam potkáme jen náhodou a třebas přeparkujem k sobě?
Nechci rejpat, ale už MartasZ ti odpovídal, že je to jen NÁŠ SRAZ a s mimoňskýma válkama to nic společnýho nemá. Stačí trochu hledání a o srazu v Mimoni je toho třeba v sekci SRAZY napsáno fakt dost. A v sekci FOTKY A VIDEA jsou i fotky..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Fakt chlapy.. čtete vůbec to co vám tady píšem???????
Tak ještě jednou a doufám že naposledy...
Když se bavíme o srazu v Mimoni, tak tím NEJSOU myšleny Mimoňské války, ale sraz jen Hyundai členů kteří jsou zde na foru.. když to přeženu, tak největší účast byla 30 aut :-)
Probíhá to tak, že se tady na netu určí několik termínů a bude se hlasovat komu by kterej vyhovoval a když se shodne většina, tak ten termín platí a pak se tam jede.. je to od pátku do neděle a podmínky jsou většinou tady.. podmínky myšleno co si má kdo ssebou vzít a tak.. peníze nikdy nikdo nevybíral, teď se možná něco vybírat bude na putovní kadibudku.. nevim.. to všechno si řeší organizátoři srazu ;)
Takže zapomeň na Mimoňský Války kde opravdu nejni hnutí.. tohle je jen a jen sraz členů Hyundai Klubu V JINYM TERMÍNU než v jakym se konaj Mimoňský Války.. už je to konečně jasný????????;)
VÍTÁNI JSOU ÚPLNĚ VŠICHNI ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

MartasZ píše:Fakt chlapy.. čtete vůbec to co vám tady píšem???????
Tak ještě jednou a doufám že naposledy...
Když se bavíme o srazu v Mimoni, tak tím NEJSOU myšleny Mimoňské války, ale sraz jen Hyundai členů kteří jsou zde na foru.. když to přeženu, tak největší účast byla 30 aut :-)
Probíhá to tak, že se tady na netu určí několik termínů a bude se hlasovat komu by kterej vyhovoval a když se shodne většina, tak ten termín platí a pak se tam jede.. je to od pátku do neděle a podmínky jsou většinou tady.. podmínky myšleno co si má kdo ssebou vzít a tak.. peníze nikdy nikdo nevybíral, teď se možná něco vybírat bude na putovní kadibudku.. nevim.. to všechno si řeší organizátoři srazu ;)
Takže zapomeň na Mimoňský Války kde opravdu nejni hnutí.. tohle je jen a jen sraz členů Hyundai Klubu V JINYM TERMÍNU než v jakym se konaj Mimoňský Války.. už je to konečně jasný????????;)
VÍTÁNI JSOU ÚPLNĚ VŠICHNI ;)
jj,já vim že to nejsou mimonský války, sorry blbě jsem to formuloval, každopádně doufám že nás tam letos bude habaděj,a hlavně na hyundae a kalbičku :D
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

to já doufám taky, páč tak suprový lidi asi jinde nenajdeš ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Ahááá... Tak to sem byl zblblej Sorry a děkuji za vyjasnění od trpělivých členů... Tak to se moc těším :-)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Martasz,já záchody nepotřebuji-vezu si své. ObrázekZabralo mě to kus místa v kufru,ale co bych pro kamarády neudělal :roll: .Ještě tam chybí cedulka:VE STANICI NELZE POUŽÍVAT :!: Důvod-má to jen díru rovnou na silnici :shock: :mrgreen:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Borku :lol: :lol: ty seš borec... boreček :lol: :lol:
Na tebe se fakt těšim.. zas ti provětrám ofinu ;) :twisted:
A vezmeš ty videa? budeš to mít hotový?
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Ještě jsem to nestočil,ale do srazu to vypálím a tam to zkoukneme.V autě mám DVD a domácí kino 8) -tak to sjedem. :wink: Dej duc,duc do kupy a já přijdu do tvého auta na dýzu :P .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Neboj.. duc duc je ready, jen trošku na srázek poladim frekvence, aby zas poskakovaly stěrače :twisted:
Bylo by možný abys jedno dývko vypálil pro mě? Samozřejmě ti ho zaplatim ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

MartasZ: jo Borek ti ho vypálí a vezme neboj jen se musíš zeptat v kterým roce to do Mimoně vezme :lol: Já už ho uhánim skoro rok :twisted:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

A to to k němu máš blízko ne? Tak udělej nějakou přepadovku a stůj nad ním, dokovaď to nebude hotový ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Čekám,až to bude mít historickou hodnotu a potom vám ho za 500,-Kč budu pálit.(Alespoň uvidíte dobu,kdy jste byli mladí a měli pěkný auta :lol: )
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Borek píše:Čekám,až to bude mít historickou hodnotu a potom vám ho za 500,-Kč budu pálit.(Alespoň uvidíte dobu,kdy jste byli mladí a měli pěkný auta :lol: )
Hmmm a hezký!!! :) :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“