repro

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

porad nevim kam si je vzadu ale umistil pises jak si je namiril ale kde je mas to ne :) ale na nasem coupe sou ve predu preci v rozku z druhe strany zrcatek uz v normalni vybave ty vejsky ne ? :) ja si stejne pridavam na equalizeru basy tak to ani nevnimam ze ti prcci vubec hrajou tak sem si skoro ani nevsiml ze tam vlastne jsou :D aby to nebyl takovej rozdil jak se driv rikalo ze kdyz se hudba hodi do mp3 tak ztrati kvalitu ale stejne to defakto nikdo nepozna tak mozna ja nepoznam ani ze tam ty maly repracky s vejskama jsou :D
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

TJK
*
Příspěvky: 65
Registrován: 06 led 2008, 09:33
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od TJK »

LongStar píše:hlavni je abys je mel vepredu:) ty se prodavaj s ruznejma drzakama ktery maj ruzny uhle a vepredu se davaj na dvere do rozku kde z druhy strany usti zrcatko nebo se prodavaj takovy drzacky na nozcce a ty se davat do spodniho rohu k celnimu sklu! a do zadu no ja je mam namireny tak ze se by se mel zvuk potkat ne stredu, stredu auta :) proste uprostred jak na delku tak sirku tak na vysku:) :)
No konečně to co jsem potřeboval vědět... Výšky mají vlastní držáky... Chvála pánu bohu za tvou odpověď :wink: . Šlo by to na tvém autě nafotit.
Díky.
2DEDe já v zadu komponenty nemám (jsou to 3pásmové koaxialy) (teda jestli to byla otázka na mě) :lol:
Jo ještě k rádiu... já mám radio které přehrává ogg vorbis (nekomerční, narozdíl od mp3, a kvalitativně trošku někde jinde) VDO Dayton TR7327B
Hyundai Coupé 1,6 16V '98' G4GR - Šedá metla
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

a nevim jak no tam s kvalitou id3 tag? to myslim prehrava moje rejdijo. a ani sakra nevim jestli moje radijko prehrava ogg to scihnu:) nafotit by to slo ale to je krapet pracny a zbytecny:) vsude na netu toho je prece mraky:) ja mam predni vysky uchyceny v drzaku co byl s tem vyskam je to nakrivena plosina:) a tu mam na ochrane predniho repraku( na krytu) a ochrane mam vyvrtlou dirku pro kabl primo tam kde je ta vyska takze nejni nic videt a pohoda. A zadni vysky mam chyceny v bocnim tapecu na 2 vruty a kable tazeny pod tapcem. ten tapec v scoupe je takovej kundi takze kdyz ten vrut nekdy vyndam tak to nebude ani poznat:D a mam je presne jak zacina sedadlo v ty takovy zaboceny casti ze proste smerujou na ten stred jak sem psal:) the end:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Odpovědět

Zpět na „COUPE“