moje prve afto Hyundai Scoupe 1,5 12V Turbo

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

nevies aky ma ist do prevodovky? 75w-90 alebo 80w-90
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Reklama
 

Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

zopár fotos

Příspěvek od TINO-Scoupe »

Obrázek Obrázek Obrázek
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Hezké a máš i obě mlhovky těch není zase tolika ale alespoň mě se nelíbí ten výfuk je pravdou že jsem vysazený na koncovky nahoru ale kdyby byl posazený drobet víš tak by to bylo lepší. Jo máš to pěkné
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Vladislav Bureš píše:Hezké a máš i obě mlhovky těch není zase tolika ale alespoň mě se nelíbí ten výfuk je pravdou že jsem vysazený na koncovky nahoru ale kdyby byl posazený drobet víš tak by to bylo lepší. Jo máš to pěkné
No neci kazit radost ale ty mlhovky nejsou originály ty sou venku kulaty tyhle sou hranaty, pred Tinem to mel asi nejakej posahanej tuner co si na nejakym aute 24V tak si to okamzite dal na zadek aby byl in. K tomu vejfuku :-) Ten je dobrej alespon dalsi podobnej exot s gigantickym vajfukem na skupáči jako já :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

tie nápisy vzadu pôjdu dolu. Inac on s toho urobil Hondu :lol: napisy na oknach HONDA, cierny znak na kapote HONDA... mal to chalan na frajerinu a Honda mu pripadala asi viac in ako hiundai... ja tam nenecham ani jeden nápis, bude to faro bez totoznosti, aj tie hmlovky pôjdu dole lebo to nie su ani hmlovky ale cuvacky :P :P ale za 25 000 sk s papierami to je ok, az na tu spojku :?
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

TINO-Scoupe píše:tie nápisy vzadu pôjdu dolu. Inac on s toho urobil Hondu :lol: napisy na oknach HONDA, cierny znak na kapote HONDA... mal to chalan na frajerinu a Honda mu pripadala asi viac in ako hiundai... ja tam nenecham ani jeden nápis, bude to faro bez totoznosti, aj tie hmlovky pôjdu dole lebo to nie su ani hmlovky ale cuvacky :P :P ale za 25 000 sk s papierami to je ok, az na tu spojku :?
Chudák auto :lol: To muselo dostávat pěknej záhul když má už v hajzlu spojku :cry:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

tak tomu hovorim tuzing ked uz tam dava znacky ze honda...
Ja si asi dam asi na pravu stranu kufru znak M3 ;)
hehe :)
A to ze tam mal 24V to si uz myslim o tom svoje....
Este pochopim (mam kamarata) ze mam motor 2,5 V6 a on si dal dozadu BMW316 :) Ale naopak mi to pride trapne.... To je moj nazor, ak som sa dotkol ospravedlnujem sa ;)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Vladislav Bureš píše:Do převodovky ne tam jde něco jiného. A k množství až to tam budeš lít tak si hlídej hladinu aby ti klikovka nenarážela do hladiny oleje to by nebylo doblé a množství oleje do převodovky musí být po okraj otvoru pro napouštění.
Olej do prevodovky az po okraj napousteciho otvoru???Myslis ten napousteci otvor zhora prevodovky co je kryty tou gumovou zatkou?Jestli jo tak to se mi nejak nezda,podle manualu ho tam ma byt 2.15l a kdyz sem to tam lil tak to ani nahodou nebylo po okraj...
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

ten s tou gumickou hore je odvetravací otvor, napuštací otvor je z boku prevodovky, ale bežne sa to nalieva tym odvetrávacím. 8) 8) Ja rozmýslam kupit si tie písmenka a spravit napis: TINO-SCOUPE 1,3 :D :D
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

TINO-Scoupe píše:ten s tou gumickou hore je odvetravací otvor, napuštací otvor je z boku prevodovky, ale bežne sa to nalieva tym odvetrávacím. 8) 8) Ja rozmýslam kupit si tie písmenka a spravit napis: TINO-SCOUPE 1,3 :D :D
Třesně tak po ten spodní otvor a ve manuálech to je i kontrolní místo pro množství olele.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

tak spojka je uz poskladana aj vsetko okolo. Zhodil som turbo a vycistil som trubku na olej co ide do turba, vypustil olej, zhodil som aj sacie potrubie. Zalomil sa mi jeden stift medzi vyfuk. potrubím a turbom, a jeden medzi hlavou a vyfuk. potrubim :x :x :x turbo je celkom OK z vonku bolo cele od oleja (trubka hore bola málo dotiahnutá) ale potrubie z dnu suche, pri skrtiacej klapke bolo trochu masnoty (dufam v norme), teraz idem zhánat tesnenia, olej, olej. filter, potom konecne brm brm
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Shelby_Nr

Příspěvek od Shelby_Nr »

zdrawim ta tino...s kadial si presne?....bo ja tiez hospodarujem okolo scoupe..ale bezturbaca
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

Shelby_Nr píše:zdrawim ta tino...s kadial si presne?....bo ja tiez hospodarujem okolo scoupe..ale bezturbaca

cao Shelby
som z Martina, si spokojny s scoupe?
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Shelby_Nr

Příspěvek od Shelby_Nr »

kamarat..veru auticko mam pomali 2 a pol roka..doniesol som ho v zalostnom stave...vtedy som ho tak nepoznal, ale vdaka jednemu kamosovi a internetu...ho teraz poznam do srobiku....momentalne je v prestavbe, ked bude hotove dam sem aj fotky...inac moje bolo dzst hrdzave ale to len tym ze bolo buchnute ale teraz je vsetko vyvarene :) ...jedine co mi robi problem na nom je ze mam obycajny bezturbac....a zere dost oleja...a neviem este pred rokom som mal v meste velku spotrebu kolem 9 litrov, a mimo mesta 6-7litrov....ale uvidim teraz po rocnej pauze jak sa bude motor spravat....inac nemas icq?..ze by sme vac o tom poklebetili.. :wink:
Shelby_Nr

Příspěvek od Shelby_Nr »

tu spotrebu 9Litrov v meste a mimo mesta 6-7L..myslim benzin :D ..aby to nevyzeralo ze zere olej jak krava :P
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“