PODSVIETENIE

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
MM
*
Příspěvky: 24
Registrován: 28 kvě 2008, 18:40
Bydliště: Praha (6)(9)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MM »

Ja nekde zaslechl, ze je zakazany mit na aute svetla cerveny a modry barvy. Ze to je jen pro vozidla s pravem prednostni jizdy (chlupacci a zachranka). Nevite nekdo co je na tom pravdy? Logicky to docela je.
Daewoo Racer 1,5 rv 95 55kw
Hyundai Coupe 2,0 rv 00 102kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

MM píše:Ja nekde zaslechl, ze je zakazany mit na aute svetla cerveny a modry barvy. Ze to je jen pro vozidla s pravem prednostni jizdy (chlupacci a zachranka). Nevite nekdo co je na tom pravdy? Logicky to docela je.
Jo jo něco na tom pravda je co píšeš...Třeba v parkovačkách nemůžeš mit červene, modre atd diody...I na obalu od těch diod máš vlastně napsané, že to není schváleno pro provoz na pozemních komunikacích...takže u nenonu je to to same ...
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

neniii to feeeer :) ja chci taky barevny osvetleni :) Modry parkovacky sem risknul kolem policajtu jezdim docela casto a v pohode. Ty xenony to prez den od par metru dal presviti ze to neni tolik videt takze ty modre parkovacky se daji toto muj nazor ale jezdim snema zatim cca mesic po brne kdyz me za to chytej dam vedet ale snad ne :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

taky dám vědět, mám tam taky modrý. Už se mi toliko nelíbí, raději bych bílé, ale ty bílé prostě nic nevydrží. Měl jsem snad už 4 sady a všechny tak po měsící zdechly a to jsem bral od různých prodejců..Nevydržela dokonce ani klasická bílá bodová 5mm led s odporem ...Tam dám snad zpět ty origo žárovky nebo co...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

ja si nechal robit na mieru na http://www.ok-neony.cz a som s tym velmi spokojny. svietia bez problemov a silne. mam dieody 5 cm od seba ale kludne staci aj 7.

http://www.ukazto.com/?img=3370610~IMG101.jpg
http://www.ukazto.com/?img=3370611~IMG104.jpg
http://www.ukazto.com/?img=3370613~IMG107.jpg
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

mirpie píše:taky dám vědět, mám tam taky modrý. Už se mi toliko nelíbí, raději bych bílé, ale ty bílé prostě nic nevydrží. Měl jsem snad už 4 sady a všechny tak po měsící zdechly a to jsem bral od různých prodejců..Nevydržela dokonce ani klasická bílá bodová 5mm led s odporem ...Tam dám snad zpět ty origo žárovky nebo co...
Jak říkáš taky s tím mám takové zkušenosti.Měl jsem tam modré ty se mi moc nelíbily, tak jem tam dal bíle ty byly super ale než se začli srát koupil jsem pak ještě jedny a znova po měsíci to same prostě zdechly jak píšeš, tak sjem se na to vykašlal a dal jsem tam klasickou origo žarovku a jsem spokojený :lol:
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

me se naopak libi ty modre budi takovej luxusni dojem ale jen ty co sviti jako bod ne ty rozptylove nebo jak to je proste ty co nejsou ve tvaru dokulata ale naopak je to jak kdyz vyrizle :) ted nevim ktery jsou invexni a ktery konvexni :) Zatim je mam asi mesic a drzi tak uvidime az rupne dam vedet , ale tak stoji to par kacek kazdej mesic to menit to by byla ale pruda to jo.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

já jsem se stím nesral :twisted: xenony a k tomu mít žluty obrisovky??? já je prostě vytáhl :lol:
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

jak mi klekly ty bílé ledky tak jednu dobu jsem tam taky neměl nic. Ale nemám rád, když mi někde něco nesvítí, kde na to je přivedený kabel... :D
Modrý zatím drží
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „COUPE“