Rozpěrná tyč

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Luciane Dedly
*
Příspěvky: 99
Registrován: 17 led 2008, 18:34
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luciane Dedly »

to mgspeed: cau chlape, uz ti prisla ta tvoje tyc z toho ultimateracingu??nechtel bys mi ji prosimte jeste nez ji namontujes nafotit...treba jako narys, bokorys, trosec ze sikma a takove ty fotky??byl bych ti moc vdecnyyyy!!!! :wink:
Hyundai Lantra 1.8 r.96
Reklama
 

Uživatelský avatar
mgspeed
*
Příspěvky: 61
Registrován: 25 dub 2007, 08:50
Bydliště: Nová Lhota

Příspěvek od mgspeed »

Zdarec, chystal jsem se na to, ale nechal jsem to na dnešek, protože jsem měl dost práce. Tak celkové hodnocení: Je to takový průměr, ale jsem spokojen poněvadž nemám si ji kde udělat. A na objednání z ameriky si netroufám, když chcou peníze dopředu. Jsou tam použity šrouby. Ale jak chceš střižné nýty, aby ti ji někdo dělal, tak to mušíš mít sakra dobře spočítané a navrhlé, aby se při té určité síle střihly. Jak někdo říká, aby se střihly při nárazu a nepřenesli sílu na druhý komín. Já si myslím, že když už pohnu jedním komínem, tak mi je fuk jestli se přenese na druhý, protože auto odstavím(nemá cenu zpravovat). Je to sice ze slitiny hliníku, ale podstatnou tuhost má. Je to pěkně i povařené. Jsem s ní spokojen. 8)
Pošli mi email ať ti pošlu fota.
Hyundai Lantra 1.6 16V
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jen pro zajímavost, takhle vypadá rozpěrná tyč na mým Coupe..
Taky se musela mírně upravovat..
Obrázek
Obrázek
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
kibut
**
Příspěvky: 136
Registrován: 19 zář 2007, 08:59
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kibut »

:oops: Aku ma vlastne funkciu rozpěrná tyč ??? :oops: :roll:
HYUNDAI Lantra 1,6 16V ´92 automat

www.hmaservice.com
Karlos

Příspěvek od Karlos »

Staci se podivat na prvni stranku:
Pajk píše:Rozpěrna tyč v motorovym prostoru je kvůli krouceni karoserie v extremnich situacich (zpevňuje mysky ve kterych sedi person a drži je stejně daleko od sebe) jako jsou třeba dost prudky průjezdy zatačkama apod.
Při nehodě to žádnej význam nemá, naopak, pokud je tyč bez strižnejch nejtů a nabouráš, tak se to přenese i na druhej bok a je auto cely na odpis.
Uživatelský avatar
kibut
**
Příspěvky: 136
Registrován: 19 zář 2007, 08:59
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kibut »

Ahaaaa, vdaka :oops:
HYUNDAI Lantra 1,6 16V ´92 automat

www.hmaservice.com
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom.rockys »

Vladislav Bureš píše:
Luciane Dedly píše:tyyy jo....fakt luxusní tyčka 8) nechces ty dat nejaky navod jak si to delal ty????myslim ze by se hodil vice lidem....je fakt skvelaaa!!!!
Je moc hezká to odvrtání vypadá skvěle ale jak už tu je někde napsáno při nárazu z boku by ti přenesla sílu na druhý komín a posunula ho což jež je špatně sice musí udržet určidou sílu při kroucení ale musí být jištěná střižným kolíkem ona kvalitní rozpěrná tyč dělaná na konkrétní auto je dimenzovaná tak aby při síle dosahující pro nepružnou deformaci se střihly čepy a tím zabránila poškození. Takto vypadá moje přímo určená a pro tento model se střižnými čepy Obrázek Obrázek
díky moc .. ale jak už tu někdo psal .. když už je hnutej jeden komín tak je už snad jedno jestli je hnutá druhá strana nebo ne protože je auto stejně na odpis ne? :wink:
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom.rockys »

Luciane Dedly píše:tyyy jo....fakt luxusní tyčka 8) nechces ty dat nejaky navod jak si to delal ty????myslim ze by se hodil vice lidem....je fakt skvelaaa!!!!
diky moc :-) .. no v návodu neni nic moc co k psaní ... hlavně je výhoda že táta pracuje s nerezem ... hlavně jsme všechno pěkně naměřili a já navrh jak bych chtěl aby vypadala, pak sehnal nerezovou rámovku a nechal jí na dvou místech na lisu v práci ohnout do předem naměřenýho úhlu .. pak v práci navrtal i těch 9 děr a ještě jim srazil horní hranu ... pak jsme šli řešit ty díly do tvaru C a rozteč děr která se do nich navrtá ... v garáži sme udělali z papíru šablonu přesnýho tvaru a v práci to podle ní nechal vypálit z tlustýho nerezovýho plechu ... pak se všechno očistilo a vzal to do garáže a ty 3 díly jsme k sobě nabodovali svářečkou kvuli přesnosti už přímo na autě .. pak se sundala a pořádně se to k sobě svařilo ... a dál už jsem jí jen vyleštil do zrcadlovýho lesku a namontoval na auto ... :wink:

aby jste nemuseli listovat zpět tak přikládám znovu fotky:

Obrázek Obrázek
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Uživatelský avatar
mgspeed
*
Příspěvky: 61
Registrován: 25 dub 2007, 08:50
Bydliště: Nová Lhota

Příspěvek od mgspeed »

Tak tady jsou nějaká fota. Jak vidíš je stejná jako má Karlos i MartasZ. 8)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Hyundai Lantra 1.6 16V
Luciane Dedly
*
Příspěvky: 99
Registrován: 17 led 2008, 18:34
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luciane Dedly »

diiiky chlape :wink:
ale rozhodl jsem se ze si ji odtamtud taky objednam:o)na ty nyty seru;o)rozhod sem se nebourat :lol: :lol: :lol: a kdys us to bude tak spatne s tim jednim kominem tak ten druhy us asi fakt neresit :o
Hyundai Lantra 1.8 r.96
Luciane Dedly
*
Příspěvky: 99
Registrován: 17 led 2008, 18:34
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luciane Dedly »

ale ta nerezová se mi stejna strašně líííbíííí!!!!je proste skvělááá 8)
Hyundai Lantra 1.8 r.96
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

tom.rockys píše:
Vladislav Bureš píše:
Luciane Dedly píše:tyyy jo....fakt luxusní tyčka 8) nechces ty dat nejaky navod jak si to delal ty????myslim ze by se hodil vice lidem....je fakt skvelaaa!!!!
Je moc hezká to odvrtání vypadá skvěle ale jak už tu je někde napsáno při nárazu z boku by ti přenesla sílu na druhý komín a posunula ho což jež je špatně sice musí udržet určidou sílu při kroucení ale musí být jištěná střižným kolíkem ona kvalitní rozpěrná tyč dělaná na konkrétní auto je dimenzovaná tak aby při síle dosahující pro nepružnou deformaci se střihly čepy a tím zabránila poškození. Takto vypadá moje přímo určená a pro tento model se střižnými čepy Obrázek Obrázek
díky moc .. ale jak už tu někdo psal .. když už je hnutej jeden komín tak je už snad jedno jestli je hnutá druhá strana nebo ne protože je auto stejně na odpis ne? :wink:
Když je hnutý jen jeden komín tak je to o mnoho jednoduší když to zpravuješ už jsem pár aut rovnal na stolici a pokud se máš čeho chytat tak je to celkem dobrá práce ono pokud není auto do rohlíku tak to není hned na odpis a kolikrát je to levnější cesta k ježdění když to dáš někomu kdo to umý tak se s tím potom nemusíš bát jed třeba 250 a v tom je podstata. Srovnáš auto i když jsou hnuté oba komíny ale je to mnohem delší a problematičtější.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom.rockys »

Luciane Dedly píše:ale ta nerezová se mi stejna strašně líííbíííí!!!!je proste skvělááá 8)
dik :D
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Luciane Dedly
*
Příspěvky: 99
Registrován: 17 led 2008, 18:34
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luciane Dedly »

tak sem se rozhod: tyc bude nerezova podle fotek mgspeeda a budou tam i ty strizne nyty....kdybych prece jen nahodou boural nebo kdyby to do me nekdo napalil tak nepotrebuju odrovnat uplne cely predek :wink:
dik moc za rady paaaanoveeee
Hyundai Lantra 1.8 r.96
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Luciane Dedly píše:tak sem se rozhod: tyc bude nerezova podle fotek mgspeeda a budou tam i ty strizne nyty....kdybych prece jen nahodou boural nebo kdyby to do me nekdo napalil tak nepotrebuju odrovnat uplne cely predek :wink:
dik moc za rady paaaanoveeee
Myslím že jsi se rozhodl dobře tak potom dej fotky ať se máme čím pokochat :-)
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“