Mošnov 5.4.2008

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

:lol: :lol: nesakruj třeba tam nějaký je , zeptej se : djfuzzy - něco tu psal :?: :?: ale jinak Selshig měl nápad sejít se jen prostě Hynudai auta co to mají blízko do Mošnova ,takže ať tuning nebo ne je to jedno, čím víc aut tím líp :P
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Reklama
 

djfuzzy
*
Příspěvky: 92
Registrován: 29 lis 2006, 14:17
Bydliště: Ostrava-Dubina

Příspěvek od djfuzzy »

tak jsem to zdupal, spletl jsem si srazy. tzn ze zadny tuning v mosnove neni. jestli bude auti spravene tak určo dorazím.
Hyundai Lantra rv.92, 1,6, 84kw--milacek uz neni :-( zradila.
Hyundai Lantra rv 94, 1,6, 84kw--ja to bez ni nevydrzel :-)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od rade622 »

Tak ještě jednou, co to je? Sraz H, plocha je zajištěná, příjezd upřesní kdo ?.
Jestli mám jet x km, chci vědět co mě čeká. Chopí se toho někdo jako pořadatel?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

SELSHIG napsal : Tak mám na Vás dotaz jeslti by jste se nechtěli setkat v první sobotní den v dubnu na mošnově nejspíše přímo tady http://www.mapy.cz/#x=141595648@y=134757472@z=15@mm=ZP
je to volná plocha přístupna všem ... jsou tam i motokáry kdyby nahodou někdo chtěl .... vím že pro některé je to daleko proto spíše předpokládám že by přijeli kluci ze severní moravy co to maji blízko. bylo by to na jeden den odpoledne dopoledne podle toho na čem bychom se domluvili. Samozřejmě můžte přijet všeci... tak napište kdo ma zajem a domluvíme se snad vám vyhovuje tohle datum...

Je to srazík Háček neoficiální ,nikdo ho nepořádá prostě byl nápad sejít se tady někde u OSTRAVY a kdo chce ať přijede, zatím to nevypadá na moc lidí ,ale i tak to může být fajn 8)
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
djfuzzy
*
Příspěvky: 92
Registrován: 29 lis 2006, 14:17
Bydliště: Ostrava-Dubina

Příspěvek od djfuzzy »

motivace pro zavodniky.!!! da se tam krasne daat i sprint 8)
Hyundai Lantra rv.92, 1,6, 84kw--milacek uz neni :-( zradila.
Hyundai Lantra rv 94, 1,6, 84kw--ja to bez ni nevydrzel :-)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

ano jak piše Silva neoficiální sraz lidí z H-fora, jinak zasprintovat se tam dá :-) djfuzzy s tím má asi tam už zkušenosti co???
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
djfuzzy
*
Příspěvky: 92
Registrován: 29 lis 2006, 14:17
Bydliště: Ostrava-Dubina

Příspěvek od djfuzzy »

Selshig píše:ano jak piše Silva neoficiální sraz lidí z H-fora, jinak zasprintovat se tam dá :-) djfuzzy s tím má asi tam už zkušenosti co???
jj mam.je to tam delo,jestli se tam nikdo nenasere. je to dost znama plocha.hodne mista a hlaven siroka a dlouha cesta na sprinty :wink:
Hyundai Lantra rv.92, 1,6, 84kw--milacek uz neni :-( zradila.
Hyundai Lantra rv 94, 1,6, 84kw--ja to bez ni nevydrzel :-)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

doufám že myslíš tu plochu kterou mam ukazanou na mapě že,??jak jsem tam byl bylo tam celek mdost aut no spiše motore kaletak da se snimi domluvit no...pokud to nebudou zabednění neandrtalci...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
djfuzzy
*
Příspěvky: 92
Registrován: 29 lis 2006, 14:17
Bydliště: Ostrava-Dubina

Příspěvek od djfuzzy »

Selshig píše:doufám že myslíš tu plochu kterou mam ukazanou na mapě že,??jak jsem tam byl bylo tam celek mdost aut no spiše motore kaletak da se snimi domluvit no...pokud to nebudou zabednění neandrtalci...
jj je to ono. ta uplne v pravo.
Hyundai Lantra rv.92, 1,6, 84kw--milacek uz neni :-( zradila.
Hyundai Lantra rv 94, 1,6, 84kw--ja to bez ni nevydrzel :-)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

tam jsem nedojel byl jsem v tom zahybu...ale jako luxus jinak ty motokary tam jsou taky bomba a jezdili tam na těch skejtech s padakem nevim jak se to jmenuje občas sem nevěděl jesli mi ten padak nevletí na auto :D
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz

Příspěvek od draceq »

rade622 píše: Jestli mám jet x km, chci vědět co mě čeká.
No, nečekej mimoňský H-sraz s programem a ubytováním :D :D:D Proste nás (resp. Selshiga) jen tak napadlo sejít se jinde než na parkovišti pod firmou ( :twisted: ) a ve větším počtu než 2 -3..... možná že nás to inspiruje natolik, že příště to bude ve větším organizačním rozsahu, ale teď jde fakt víceméně o takové potkání se na domluveném místě a uvidíme, co dál.......

Ovšem řekl bych, že je načase upřesnit hodinu........ osobně jsem pro odpolední čas (ať stačím ráno vyleštit auto :twisted: :lol: ), tak cca 15:00... Co vy na to?

A co se počasí týče - pokud nebude cosi padat shora (pak by to asi nemělo moc smysl), tak jsem pro konání za větru, slunce i za mlhy :D
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

přesně tak .... viděl bych to časově opravdu kolem druhe třeti odpoledne...ti co by nevěděli kde a jak se tam jede není problem dat si scuka a vyrazit směr letiště...za deště by se mě to taky moc osobně nelíbilo ale jinak bych uvital hezke počasí.. a jak píše draceq pokud se to vydaři tak příště se může konat i větší sraz....setkaní pod firmou bylo poněkud zajimavé :D
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od rade622 »

Jo tak to máte skutečně jen tak na skok. Na ploše se přetlačovat s motorkáři, skejtisty, tuningáři, pejskaři a kdovíkým ještě. Tak to já nepřijedu, ale budu vám držet palce, hlavně aby se někomu něco nestalo.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Nechystáse někdo z vás asi okolí Ostrava na Tuning do Kopřivnice??? že by jsme se tam mohlo sejít par Kupeček :roll: www.tuningtech.cz
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz

Příspěvek od Selshig »

rade622 píše:Jo tak to máte skutečně jen tak na skok. Na ploše se přetlačovat s motorkáři, skejtisty, tuningáři, pejskaři a kdovíkým ještě. Tak to já nepřijedu, ale budu vám držet palce, hlavně aby se někomu něco nestalo.
Rade622
přetlačovat to zrovna ne ...je to dost velka plocha....
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Odpovědět

Zpět na „Srazy“