Navigace

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
OGYN
**
Příspěvky: 322
Registrován: 26 led 2008, 16:32
Bydliště: Blansko

Re: Navigace

Příspěvek od OGYN »

Používám denně Garmin,mám v něm 3 mapové podklady,které mohu volit dle potřeby Evropu,ČR+turistickou, obsahuje i adresář s popisnými čísly. U navigace jsou nejdůležitější mapy , a navigace s "lifetime" má doživotní aktualizaci map,údajně až 4x za rok ! To je důležité,mít nejnovější mapy ,jinak zažijete občas dost nepříjemné situace ! Navigaci je potřeba používat ale s rezervou,nesmí se na ni člověk spolehnout 100%.Občas vás navede do jednosměrky,nebo na chodník. Mapové podklady se upravují i na upozornění majitelů,takže,to je další důvod k častějším aktualizacím ! Zkoušel jsem jezdit i podle navigace v Nokii,je to pouze nouzovka,nebo pro toho kdo ji využije jednou za rok ! Nevíc mmne překvapilo,že mi i po pro mne známých a zažitých trasách ,našla jinou cestu,kratší a ekonomičtější !
Hyundai i30 1,6i Trikolor Komfort Agua blue met.2013
Reklama
 

Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Navigace

Příspěvek od alarm »

Ja mám MIO H610- kúpil som ho hlavne kvôli malým rozmerom- dá sa uložiť do stredovej odkladacej schránky na prístrojovke i30-ky.
To, čo ma trápi,sú aktualizácie. Mám to asi 3-4 roky a nič som s tým nerobil, a ani neviem, čo s tým.
A ešte ma seri....jedna vec.
Predstavte si, že si večer pred cestou zadáte odkial a kam, a potom mu "poviete", že chcete ísť cez tento prejazdový bod , tento prejazdový bod.........a to sú mestá a dedinky napr. v Taliansku. Trvalo nám asi hodinu, kým sme to tam naťukali. A tá potvora nemá pamäť na to, aby sa to dalo uložiť, a na druhý deň ráno len zapnúť a vyštartovať. Vypnutím sa vymaže trasa. ](*,)
Už som aj volal niekde do MIA, povedal som čo chcem, a dotyčný sa tváril, ako keby som objavil ameriku , v tom zmysle, že to by bolo dobré... dobrý nápad....ale ja som z toho bol dosť znechutený, lebo som predpokladal, že zapamätať si trasu by si to skutočne mohlo. :twisted:
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „GETZ“