xenon cool cena

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Hyuman píše:
Mexican píše:
Hyuman píše:Bocelini je to nááádhera k tý červený jsou 8000K fakt SUPER!!!
chcel si asi napisat ze su coool.. a vsetci si budu mysliet ze ked ta uvidia v spatnom zrkadle jak osvetlujes oblohu, ze si minimalne BWM7er a budu sa pratat z pruhu.. voe, cool, pyco tak za tie 4000 Kc to iste stoji.. nehovorim o vesnickych diskoskach, vsetky 15tky budu uplne vlhnut ked im do oci zasvietis HIDkami :roll:
Chudinko Mexicane,až budu chtít patřit mezi bežné občany naší republiky tak si koupím Accenta co máš ty náš b.......e!Patnáctky můžeš honit ty,jak koukám s inteligencí a chváním na seš na tom fakt hodně špatně :( :roll: :roll:
mno ja mam accenta na jazdenie a nie na honenie ega....a s tym beznym clovekom, hmm.. velmi zabavne... si teda nadclovek?? alebo nadpriemerne zarabajuci? alebo nadpriemerne obdareny.. v kazdom pripade zrejme nie si nic zo spomenutyx, inak by si nejazdil rozstrelenym Tiburonom

Ako som pisal, fotit vysledok xenonov sposobom ze clovek odfoti auto z predu ma nulovu vypovednu hodnotu pre uzivatela, pretoze vidi ako svetla osvetluju cestu a znacky. Nehodnot moju inteligenciu, pohybujes sa na tenkom lade. Detinske narazanie na inteligenciu si nechaj na krcmove reci
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Když vidím ty fotky bocelini, tak to musí v noci ty protijedoucí oslňovat jako prase. Doufám, že Tě brzo chytnou policajti a seberou Ti za to papíry, abys na cestách neotravoval nás slušnější, který nepotřebují být tak coooooool.
bocelini
*
Příspěvky: 64
Registrován: 15 říj 2006, 21:05
Bydliště: Kunštát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bocelini »

jandaxx píše:Když vidím ty fotky bocelini, tak to musí v noci ty protijedoucí oslňovat jako prase. Doufám, že Tě brzo chytnou policajti a seberou Ti za to papíry, abys na cestách neotravoval nás slušnější, který nepotřebují být tak coooooool.
Bez a vyfot si mobilem svoje svetla a jsem zvedav jak to bude vypadat.
Ve skutecnosti to neni tak rozmazany a svetla mam nastaveny dostatecne dole takze na me nikdo z protijedoucich neblika a policajti me jiz v noci kontrolovali nekolikrat a nikdy zadny problem nebyl.
Tak se ser do nekoho jinyho :twisted:
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Takové umělce s dobastlenými xenony, potkávám každý den. Někdy je to celkem O.K, většinou ale peklo na vykopnutí světel. Když je něco bezohledné a tohle bezesporu je, tak do toho klidně budu mluvit. Jak Ty říkáš - srát. Já ale nerad používám tyhle výrazy. A tím rohatcem mne fakt nevystašíš. To platí tak na malé děti :D Až jednou narazíš na nějakýho šťouru, tak od tamtud půjdeš pěšky. A že se tak ještě nestalo, není relevantní informace.
bocelini
*
Příspěvky: 64
Registrován: 15 říj 2006, 21:05
Bydliště: Kunštát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bocelini »

jandaxx píše:Takové umělce s dobastlenými xenony, potkávám každý den. Někdy je to celkem O.K, většinou ale peklo na vykopnutí světel. Když je něco bezohledné a tohle bezesporu je, tak do toho klidně budu mluvit. Jak Ty říkáš - srát. Já ale nerad používám tyhle výrazy. A tím rohatcem mne fakt nevystašíš. To platí tak na malé děti :D Až jednou narazíš na nějakýho šťouru, tak od tamtud půjdeš pěšky. A že se tak ještě nestalo, není relevantní informace.
Co jsem mluvil s policajtama tak me rikali,ze pokud je to neoslnuje do oci a jsou ty xenony namontovany ve svetlech s cockama a ne treba ve skode 120 tak to neresi.Myslim si,ze tady s xenonama nejezdim urcite sam a ma je tady spusta lidi uz se tu o tom vedla spousta debat.
Ten rohatec Te vystrasit nemel ale mel vyjadrit jak me to nasralo.
Hyuman se rozhoduje jaky xenony namontuje byla tady fotka jak sviti 6000K tak jdu vyfotim svoje 8000K aby videl o kolik je to vic modry dam to sem a zacnes do me varit :roll:
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Hele, já jenom komentuji to, co vidím na fotce. Nicméně uznávám, že fotka zkresluje. Jestli to neoslňuje - u čočky s tím není takový problém, tak je mi to celkem jedno. Nejvíc mi vadí kutilové, kteří to narvou do normální paraboly. Hlavně se nerozčilovat :D
Uživatelský avatar
Hyuman
**
Příspěvky: 104
Registrován: 22 bře 2007, 14:04
Bydliště: LN

Příspěvek od Hyuman »

Ty voe to je dement :?: :D :D :D Ty imbecile na netu je toho tisíce jak vypadaj xenony z pozu řidiče,ale jak vypadaj xenonový světlomety přímo na Coupé na internetu toho zrovna moc není a nechci aby to bylo jako pěst na oko,aby mě každou chvilku stavili chlupatý to zrovna nechci,proto chci vidět jak to vypadá ze předu ty pako :!: :!: :!:Už si rozumíme :?:
Naposledy upravil(a) Hyuman dne 21 črc 2008, 23:14, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Coupé FX 2.0 16V r.v.1999
Uživatelský avatar
Hyuman
**
Příspěvky: 104
Registrován: 22 bře 2007, 14:04
Bydliště: LN

Příspěvek od Hyuman »

jandaxx píše:Hele, já jenom komentuji to, co vidím na fotce. Nicméně uznávám, že fotka zkresluje. Jestli to neoslňuje - u čočky s tím není takový problém, tak je mi to celkem jedno. Nejvíc mi vadí kutilové, kteří to narvou do normální paraboly. Hlavně se nerozčilovat :D
Tak proč se do boceliniho navážíš,ale aspoň uznáš chybu,že fotka není skutečnost :!: :wink: 8)
Hyundai Coupé FX 2.0 16V r.v.1999
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Hyuman: ak teda citam spravne a so svojou nehorazne nizkou inteligencii chapem spravne, tebe ide o to aby si (ne)urobil dojem na policajtov.. je ti teda uplne jedno ako to bude osvetlovat cestu? a to mne ty budes nieco vykladat o inteligencii :P :P obycajne pozerstvo, nic ine.. radsej si kup niceo na seba alebo daj decka na vysoku :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Hyuman píše:Ty voe to je dement :?: :D :D :D Ty imbecile na netu je toho tisíce jak vypadaj xenony z pozu řidiče,ale jak vypadaj xenonový světlomety přímo na Coupé na internetu toho zrovna moc není a nechci aby to bylo jako pěst na oko,aby mě každou chvilku stavili chlupatý to zrovna nechci,proto chci vidět jak to vypadá ze předu ty pako :!: :!: :!:Už si rozumíme :?:
Jen bych chtěl požádat o trochu slušnější vyjadřování. Na nějaké sprostoty tu nejsme zvědavý. Díky
Uživatelský avatar
Hyuman
**
Příspěvky: 104
Registrován: 22 bře 2007, 14:04
Bydliště: LN

Příspěvek od Hyuman »

Mexican píše:Hyuman: ak teda citam spravne a so svojou nehorazne nizkou inteligencii chapem spravne, tebe ide o to aby si (ne)urobil dojem na policajtov.. je ti teda uplne jedno ako to bude osvetlovat cestu? a to mne ty budes nieco vykladat o inteligencii :P :P obycajne pozerstvo, nic ine.. radsej si kup niceo na seba alebo daj decka na vysoku :P

Pořádně si přečti co jsem už psal a pak odepisuj,ale to nemá cenu se s tebou bavit,tady máš ode mě dárek " http://www.levnealarmy.cz/xenony.htm ".
Hyundai Coupé FX 2.0 16V r.v.1999
Uživatelský avatar
Hyuman
**
Příspěvky: 104
Registrován: 22 bře 2007, 14:04
Bydliště: LN

Příspěvek od Hyuman »

jandaxx píše:
Hyuman píše:Ty voe to je dement :?: :D :D :D Ty imbecile na netu je toho tisíce jak vypadaj xenony z pozu řidiče,ale jak vypadaj xenonový světlomety přímo na Coupé na internetu toho zrovna moc není a nechci aby to bylo jako pěst na oko,aby mě každou chvilku stavili chlupatý to zrovna nechci,proto chci vidět jak to vypadá ze předu ty pako :!: :!: :!:Už si rozumíme :?:
Jen bych chtěl požádat o trochu slušnější vyjadřování. Na nějaké sprostoty tu nejsme zvědavý. Díky
Na tebe taky ne.Díky :D :D :D
Hyundai Coupé FX 2.0 16V r.v.1999
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Jestli si myslíš, že Ti nadávky na místním fóru zvednou kredit, tak jsi na omylu.
Uživatelský avatar
Hyuman
**
Příspěvky: 104
Registrován: 22 bře 2007, 14:04
Bydliště: LN

Příspěvek od Hyuman »

jandaxx píše:Jestli si myslíš, že Ti nadávky na místním fóru zvednou kredit, tak jsi na omylu.
:roll: To píšeš mě nebo tomuhle :?:
Mexican píše:
Hyuman píše:Bocelini je to nááádhera k tý červený jsou 8000K fakt SUPER!!!
chcel si asi napisat ze su coool.. a vsetci si budu mysliet ze ked ta uvidia v spatnom zrkadle jak osvetlujes oblohu, ze si minimalne BWM7er a budu sa pratat z pruhu.. voe, cool, pyco tak za tie 4000 Kc to iste stoji.. nehovorim o vesnickych diskoskach, vsetky 15tky budu uplne vlhnut ked im do oci zasvietis HIDkami :roll:
Hyundai Coupé FX 2.0 16V r.v.1999
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Hyuman,chlape trochu přibrzdi.Nemusíš s jinými názory souhlasit-to je OK,ale ty urážky na Jandaxxe a Mexicana jsi přehnal. :roll: Přesvědčování o své pravdě nadávkami,fakt není dobrá cesta. :?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „COUPE“