Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
KamikazeDriver
Příspěvky: 6
Registrován: 01 led 2008, 23:30
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od KamikazeDriver »

já sem teď spozoroval, že z ceníku accenta zmizel nabízenej motor 1.6 CVVT .... že by chyba ? u pár prodejců sem ho našel ale přímo na stránkách www.hyundai.cz neni k vidění
Benzin 1.6 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

Obrázek
Tak sem přidám nějaké fotky z Rumunska.Tady jsme spali po přejezdu hranic do Rumunska a je to město Arad.
Obrázek
Tady je náš rumunský kolega =D>
Obrázek
To je z výletu na vyhaslý vulkán za Campinou a naši kocouři
Obrázek
A moje maličkost
Obrázek
Tohle je u lanovky v Sinai taky s rumunským kolegou
Obrázek
A ještě jednou z druhé strany
Obrázek
Fotka ze 2000m.n.m. byla tam pěkná kosa :-$
Obrázek
Z návštěvy města Targoviste
Obrázek
Opět výlet do hor tentokrát na kotu 1000m.n.m.
Obrázek
Kota 1000m.n.m.
Obrázek
Parkování v Bukurešti u pomníku obětí z r.1989
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

To jarik 65: Tak Tě vítám zpátky a jak se 1.6ka osvědčila :D a jak obstála při zatěžkávací zkoušce ??? Rozepiš se trochu, ať si taky počtu něco o benzínu :wink: Kolik si najel kiláčků, spotřeba atd.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Vilda píše:To jarik 65:...Rozepiš se trochu, ať si taky počtu něco o benzínu :wink: ...
Nějak Tě ta diskuse na tématu Diesel vs Benzín zmohla... :D
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od David C3 »

jj taky by mě to zajímalo.. spotřeba, doba jizdy, dojmy, velikost kufru jestli stačila :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

cert píše:
Vilda píše:To jarik 65:...Rozepiš se trochu, ať si taky počtu něco o benzínu :wink: ...
Nějak Tě ta diskuse na tématu Diesel vs Benzín zmohla... :D
To už tak nějak, ze setrvačnosti :D ale bylo kraťoučký ... a co Ty certe, taky se chystáš někam do dálek ??
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Vilda píše:To už tak nějak, ze setrvačnosti :D ale bylo kraťoučký ... a co Ty certe, taky se chystáš někam do dálek ??
No teď asi nikam, možná jestli někdy do Prahy. Pak ale přijde dovolená (máme se známýma pronajatou chalupu kousek od Děčína) a to snad nějakej ten kilák zase ujedeme - teď mám necelých 6000 km.

Kdy razíš Ty do Itálie?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

To cert: Já odjíždim 8. června za mladou do Mnichova a mám v úmyslu navštívit Hitlerovo orlí hnízdo - Kehlsteinhaus v Alpách. V sobotu pak, asi ve dvě hodiny ráno vyrážím do Itálie na Gargano. Z Mnichova, je to nějakých 1 100 km a potáhnu to sám ... takže docela záhul :? ale pořád lepší, než lítat s houkačkou po praze :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Borek »

Vilda píše:To cert: Já odjíždim 8. června za mladou do Mnichova a mám v úmyslu navštívit Hitlerovo orlí hnízdo - Kehlsteinhaus v Alpách. V sobotu pak, asi ve dvě hodiny ráno vyrážím do Itálie na Gargano. Z Mnichova, je to nějakých 1 100 km a potáhnu to sám ... takže docela záhul :? ale pořád lepší, než lítat s houkačkou po praze :D
Vildo,já nevím,přes ty Alpy :-k ,aby jsi tam nebrzdil 1,5Crdi,jak psal ten odborník na tlak vzduchu :lol: .Jinak si užij dovču. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

To Borek: :lol: :lol: :lol: No, právě proto vyjíždím v noci .... abych nepřekážel :D a dovču si užiju, díky.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

Vilda píše:To Borek: :lol: :lol: :lol: No, právě proto vyjíždím v noci .... abych nepřekážel :D a dovču si užiju, díky.

buheheheh, ty brzdo :lol: toz peknu dofcu.. ja zu tento rok nikam.. poriadne to tam nafot a popis
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od rokolo »

Vilda píše:To cert: Já odjíždim 8. června za mladou do Mnichova a mám v úmyslu navštívit Hitlerovo orlí hnízdo - Kehlsteinhaus v Alpách. V sobotu pak, asi ve dvě hodiny ráno vyrážím do Itálie na Gargano. Z Mnichova, je to nějakých 1 100 km a potáhnu to sám ... takže docela záhul :? ale pořád lepší, než lítat s houkačkou po praze :D
Tak mi to orlí hnízdo vyfoť a pošli foto...vždy mne to fascinovalo :wink: Jinak pěknou dovču a hlavně ať k tomu nemáš zdejší podzimní počasí :roll:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

Čau ve spolek a díky za přivítání.Tak,abych něco napsal o cestě,jel sem ve 4 lidech a plnej kufr věcí a jedna taška na zadním sedadle.Průměrná spotřeba mě ukazovala 6.2 což si myslím není zas tak špatný.Najeto celkem asi 4000km,jedna cesta 1250km a jeli sme to na 2x.Výjezd z domu 9.30 nabrat lidi a už se fičelo na dálnici na Brno-Břeclav-Brodské potom přechod na Maďary Raika přejet celý Maďarsko asi 300km a pak sme byli na Rumunech,asi po 20km sme našli penzion a tam sme přespali.Příjezd na penzion kolem 19h a za sebou asi půlku cesty.Do téhle doby to bylo všechno v pohodě,ale horor začal až v Rumunsku.Ráno sme vyjeli a začala jedna objížďka za druhou a kdy sme se vymotali z objížděk tak dělali asi 80km novou silnici takže pěkně do kolony a plazit se 20-30km/h díky bohu a hlavně Hyundai za klimu.Co 10km tak byli semafory který pouštěli střídavě jeden nebo druhej pruh.Pak sme konečně vyjeli z tý pakárny a bláhově sem si myslel že když najedu na silnici označenou E68 a v mapě značená červeně jako rychlostní komunikace nebo silnice 1.třídy,tak že už to pojede samo,ale všechno bylo jináč [-X .To co čmoudi rumunský označují jako RK #-o tak u nás je snad silnice 4.třídy pohádkou a to fakt nekecám... [-X V místech kde to jen trochu šlo si to valíš 130-140km/h a najednou ti dálnici přejíždí přes všechny 4 pruhy čmoud s oslem, :shock: ale hlavně že mají na těch povozech SPZtky tak to mě fakt posadilo na pr..l.No a po těhle utrapách sme dojeli do Brasova kde už začali Karpaty a jak by řekl klasik-okolí krásný,ale jináč hrozná díra!!A z Brasova už to bylo 80km do Campiny kde byl cíl naší utrpný cesty.Takže to bylo něco z cesty a teď musím pochválit :hyu: Áccu =D> =D> za 100% spolehlivost a to že to vůbec vydržel.Háček tam jezdilo dost protože asi 30km od Campiny byl autorizovaný prodejce :hyu: ELCA Hyundai.Ovšem největší síla bylo to co čmoudi dokážou udělat z Dacií který tam suveréně převládají.To sou výtvory,že to by blbej nevymyslel kdybys mu hubu rozbil.
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

To jarik65: Tak je potěšující zpráva, Accentík obstál na výbornou :D :!: A spotřeba, na to jak si byl naloženej, taky parádní ...... moc dobře se to poslouchá :D Jak si patrně četl, tak mě rovněž čeká daleká cesta, tak jsem taky zvědavej, jak se s tím moje 1.6ka vypořádá .... tak já budu mít aspoň lepší silnice, než si měl Ty. Měj se .
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

To Vilda:Kdyby tam byli lepší silnice tak se snad dalo odjet na jeden zátah,ale prostě to nešlo. Jináč pěknou dovolenou a šťastnou cestu.P.S.Už máš ty folie :?:
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“