audio

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

rokolo píše:No jo, to je pravda....Vilda má asi nějakou vyjímku, protože pro 2DIN jsem jinej než stříbrnej neviděl. Dokonce mi to tvrdil i prodejce, když ho neměli na skladě a musel jsem čekat až přijde.....
JJ, já jsem si taky myslel že je jen stříbrnej. Tyhle stříbrný věci moc nemusím a tak bych to s Vildou asi vyměnil...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: audio

Příspěvek od rokolo »

Jo jo, stříbrnou já také obzvlášť nemusím, ale v tomto případě jsem to docela zkousnul :)
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: audio

Příspěvek od Vilda »

rokolo píše:No jo, to je pravda....Vilda má asi nějakou vyjímku, protože pro 2DIN jsem jinej než stříbrnej neviděl. Dokonce mi to tvrdil i prodejce, když ho neměli na skladě a musel jsem čekat až přijde...
Ledaže by to bylo tím, že má benzín...což ty vlastně také...
Tak kamarádi nevím, ale prodejce tvrdil, že rádio je dvou DIN a já v tomhle sortimentu nějak tápu ... tak radši posílam foto.

Certe, Tvoje nabídka na výměnu je suprová, ale radši se podívej na fotku. Nevím, jestli máme stejný rádio a můj rámeček okolo rádia není černý, ale tmavo šedý a Ty máš interier hnědo béžový ... já jen, aby se Ti k téhle barvě palubky rámeček hodil. Celadon má palubku černo bílou ...



Obrázek
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: audio

Příspěvek od jarik65 »

Vildo máš 2DIN co sem se ptal prodejce když sem kupoval auto tak se označuje velikost rádia-zřejmě na výšku,já mám to samé a bylo mě řečeno že je to 2DIN
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: audio

Příspěvek od jarik65 »

Ty Vildo ty si to fotil v sedumdesáti km/h :?: :?:,nebo někdo seděl vedle :idea:
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

Vilda píše:
rokolo píše:No jo, to je pravda....Vilda má asi nějakou vyjímku, protože pro 2DIN jsem jinej než stříbrnej neviděl. Dokonce mi to tvrdil i prodejce, když ho neměli na skladě a musel jsem čekat až přijde...
Ledaže by to bylo tím, že má benzín...což ty vlastně také...
Tak kamarádi nevím, ale prodejce tvrdil, že rádio je dvou DIN a já v tomhle sortimentu nějak tápu ... tak radši posílam foto.

Certe, Tvoje nabídka na výměnu je suprová, ale radši se podívej na fotku. Nevím, jestli máme stejný rádio a můj rámeček okolo rádia není černý, ale tmavo šedý a Ty máš interier hnědo béžový ... já jen, aby se Ti k téhle barvě palubky rámeček hodil. Celadon má palubku černo bílou ...
Teda Vildo, zdá se mi ta barva panelu nějaká zkreslená (nastavení vyvážení bílé na foťáku?) - přijde mi nějak do modra - zkus to prosím Tě blejsknout někdy na sluníčku. Já se zajdu zeptat do salonu, kolik se dělá barev těch panelů... pak musíme nějak pozjišťovat, jak se panel vyndá a třeba to pak nějak dohodneme.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: audio

Příspěvek od DEXTER »

Vilda píše:Chlapci, neporadil by jste mi někdo, jak se dá sundat rámeček okolo 2 DIN rádia ?? Pokud možno polopaticky .... nerad bych ho zničil [-X rozhodl jsem se podle Zdendy Svobody, nalakovat ho na stříbrno ... přece jen to vypadá lépe. Díky.
ked uplne odklopis dvierka na odkladacom kastliku tak mozes tam vsunut ruku a skusit potlacit ten ramcek z vnutra ja som to neskusal, ale ked som menil pelovy filter tak som pozeral do vnutra a videl som zadnu cast radia :D
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: audio

Příspěvek od Vilda »

To cert: Právě jsem byl nafotit znova rámeček na sluníčku a je do modra .... žena když to fotila, tak na foťáku měla patrně zapnutej blesk. Nevím, jak by to vypadalo v kombinaci s barvou Tvojí přístrojovky, ale asi nic moc ....

Pár fotek Ti namejluju.

To Dexter: díky za radu, díval jsem se na to a půjde to vymáčknout ven od kastlíku
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: audio

Příspěvek od rokolo »

Fakt že jo, Vilda ho nemá stříbrnej......ale černej určitě nedělaj. Všechny jsou tmavě šedý (možná až domodra) nebo stříbrný. Tak mne Vildo napadá kolik by za ten stříbrnej chtěli peněz, aby jsi to nemusel případně stříkat. Mne tvrdil prodejce, že mi ho nenapočítal do ceny, protože stojí 2000,-Kč. Potom jsem koukal do všech papírů co jsem dostal k autu a tam byla položka "výměna rámečku 25,-Kč"
Obojí se mi zdá jako nesmysl :roll:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: audio

Příspěvek od Vilda »

rokolo píše:Fakt že jo, Vilda ho nemá stříbrnej......ale černej určitě nedělaj. Všechny jsou tmavě šedý (možná až domodra) nebo stříbrný. Tak mne Vildo napadá kolik by za ten stříbrnej chtěli peněz, aby jsi to nemusel případně stříkat. Mne tvrdil prodejce, že mi ho nenapočítal do ceny, protože stojí 2000,-Kč. Potom jsem koukal do všech papírů co jsem dostal k autu a tam byla položka "výměna rámečku 25,-Kč"
Obojí se mi zdá jako nesmysl :roll:
Tak na stránkách Hyundaie v doplňcích je za 2 800 kč a potvrdil mi to i prodavač v Butovicích na salonu :mrgreen: za ty prachy si ho můžou naboxovat do trenek !!! Za kus blbýho plastu ? Ale Martun, jak tady měl fotky interieru s imitací dřeva, mi dal kontakt na firmu, která potáhne rámeček hniníkovou folií a přelakuje ... otázka je, za kolik. Je fakt, že jsem si toho všimnul, až teď, co jsme se o rámečku začali bavit, že je do modra ... je teda pravda, že už jsem starej gaviál a houby vidím :shock:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: audio

Příspěvek od Martun »

Vilda: tak ja nevim jak to prodejci maji mezi sebou, ale kdyz jsem se tenkrat ptal na ramecek ja, z duvodu kdybych ho znicil, tak mi rekli ze jsou dva 2din. Jeden ten tmavej a druhej stribrnej. Za 800, respektive 1100kc bez dph. Tak to by bylo tak neco kolem 1300-1400kc za stribrnej. Snad si ty ceny pamatuju dobre. Nemusi to byt na korunu ale v tehle relaci se to pohybovalo..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

Tak Vildo už něco víš, jak ten rámeček vyndat (a z něho pak to rádio, hodiny a spínače)? Já zatím nic nezjistil, ale pokud počkáš do nějakýho srazu či pojedeš přes Vysočinu (nebo se třeba domluvíme nějak jinak), tak to vyměníme - teda pokud na to nějak nespěcháš. Co Ta na to?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: audio

Příspěvek od Vilda »

cert píše:Tak Vildo už něco víš, jak ten rámeček vyndat (a z něho pak to rádio, hodiny a spínače)? Já zatím nic nezjistil, ale pokud počkáš do nějakýho srazu či pojedeš přes Vysočinu (nebo se třeba domluvíme nějak jinak), tak to vyměníme - teda pokud na to nějak nespěcháš. Co Ta na to?
Certe, zatim jsem se k tomu nedostal, v práci máme velký manévry ( přiletí Obama ), tak nevim kam dřív skočit :roll: ale určitě se domluvíme, Jakmile budu mít chvíly čas, tak na to vletím ... jen jsem se tam díval .. teda spíš hmatal, jak mi poradil Dexter a ty packy na vycvaknutí tam jsou, takže jak rámeček vyndám, tak to nafotím a hodím na klub. A určitě na to nespěchám, můžeme to nechat na jarní sraz do Telče ........ tam se možná potkáme.

To Martum: je možný, že rámečky zlevnili, protože za ty prachy je asi nikdo nekoupil ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: audio

Příspěvek od Martun »

Vildo máš email
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Certe, zatim jsem se k tomu nedostal, v práci máme velký manévry ( přiletí Obama ), tak nevim kam dřív skočit :roll: ale určitě se domluvíme, Jakmile budu mít chvíly čas, tak na to vletím ... jen jsem se tam díval .. teda spíš hmatal, jak mi poradil Dexter a ty packy na vycvaknutí tam jsou, takže jak rámeček vyndám, tak to nafotím a hodím na klub. A určitě na to nespěchám, můžeme to nechat na jarní sraz do Telče ........ tam se možná potkáme...
Fajn, já se teď do Prahy asi nedostanu. Ten sraz by byl v pohodě, akorát doufám, že mi do toho něco nevleze nebo nebude nějakej nevhodnej termín. Když jsme naklepli ten sraz, je už nějakej termín?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“