Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od hlobilp »

Vilda: nekdy je koukam lepsi, kdyz si pomuzes sam :D :D ..ale byt Tebou, tak si na ne stezuju, at to nezustane u ledu. Takovi pak kazi Hyundai renome
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Tak jsem včera dorazil do Mnichova ..... cesta proběhla v pohodě, minimální provoz. Celou cestu jsem valil 13O - 15O km/h ... chvílema taky 18O, jen v německu, .... na rozdíl od nás, pracují na opravách svých dálnic, takže občas snížení rychlosti :? ale dá se to přežít. V Mnichově dotankováno, spočítáno a spotřeba vyšla na 6.7 l na sto. Jinak před Mnichovem, vedle mě jeli policajti a folie na Ácovi museli vidět, ale asi měli něco důležitějšího na práci, tak mě nechali na pokoji [-o< , ale byla ve mě malá dušička. Teď něco pro Rokola, chtěl si, abych Ti vyfotil Hitlerovo orlí hnízdo, ale máme smůlu oba, protože tady večer začalo pršet a leje jak s konve pořád. Tak jsem nucen výlet odložit na jindy :? Jen doufám, že se to do soboty vyprší, nerad bych jel do Itálie v dešti ......
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od rokolo »

Díky za zprávu....nevadí, tak se to podaří jindy :wink:
V sobotu budeš mít na cestu fajn počasí:
Přílohy
počasí.jpg
počasí.jpg (171.4 KiB) Zobrazeno 1622 x
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Tak, včera jsem se vrátil s dovolené v Itálii a jestli jsem někdy nadával na české řidiče a bezohledný styl naší jízdy, tak se všem moc omlouvám, protože proti italům, se tady jezdí ohleduplně a předvídatelně :!: Ital neví co je blinkr, zpětné zrcátko, zákaz předjíždění atd. atd. tady musíte být opravdu ve střehu. Mám dojem, že si prostě koupí řidičák a jezdí ..... nějaký předpisy je vůbec nezajímaji. Ale jinak musím uznat, že Accentík si poradil se vzdáleností 3 500 km se ctí a určitě nebyl brzda provozu, spíš naopak ..... Spousta italů viděla :hyu: asi poprvé, protože jsem jich v letovisku pár bachoval, jak Ácu očumovali :D Až na opravdu dlouhé cestě a plném naložení, jsem měl konečně možnost vyzkoušet sílu a výkon motoru 1.6ky ... a velká spokojenost 8) hlavně čtyřka opravdu razantně táhne od 80 km/h až do 150 km/h, okolo 6 000 otáček. To jsem ocenil hlavně při předjíždění v táhlých kopcích, kterých je po cestě opravdu hodně. Spotřebu při jízdě do Vieste jsem měl luxusní ( 5.6 - 6.2 ), protože s Breneru vlastně jedete většinou s kopce, až dolu na jih Itálie :D 8) ... za to zpátky, už to tak slavný nebylo .... hlavně při šplhání do Alp :? , ale pokoukání nádherný :shock:


Obrázek

Obrázek
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj Vildo
Vítej doma, jsem rád, že jste s ácou ve zdraví dorazili domů =D>
Fotky moc pěkné, je dobře, že accent neměl problémy s cestou...3500km je už slušná porce :wink: .Spotřeba na silnou 1,6 výborná...kort pokud jsi s ní na 4 takhle "vyváděl" :twisted: Mě čeká za měsíc cesta do Chorvatska, tak jsem taky zvědavý, jak to dopadne. Měj se, ahoj Zdeněk
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

Tak tě Vildo taky vítám zpátky :lol:.To se to pěkně čte,jak si s tím Ácca poradil bez problémů a s takovou spotřebou(parádní) =D>.Fotky moc pěkný muselo tam být krásně 8),tak zatím :D/
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Tomu se říká oživení tématu na úrovni, dobré fotky i zprávy obecně. S italskými řidiči mám taky rozporuplné zkušenosti. Ona je skupina řidičů, která tvrdí, že Italové a jižané vůbec sice moc nehledí na striktní dodržování předpisů, ale doženou to vzájemnou ohleduplností a bezprostředními, rychlými reakcemi. A pak je ta druhá skupina, do které asi patříme my... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Chlapci, díky za přívítání, ještě něco hodím na na topic" Dovolená s Accentem " a ta spotřeba byla dobrá pouze při cestě do Vieste .... jak jsem psal, pořád s kopce 8) Zpátky přes Alpy na Brener byla taky 8.5 i víc, protože tady většinou fouká slušnej protivítr a hlavně ty táhlý kopce. To máš pocit, že jedeš po rovině a že auto netáhne .... a pak se podíváš do zpětnýho zrcátka a teprve vidíš, jakej je to kopeček :D A taky musím říct, že to je pěknej teplotní šok :? na Gargánu každej den 35 st. ve stínu a tady je jak v listopááádu :( brrrrr ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od David C3 »

Tak to gratulace velika... hod pak více foto dík
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Chlapci, díky za přívítání, ještě něco hodím na na topic" Dovolená s Accentem " a ta spotřeba byla dobrá pouze při cestě do Vieste .... jak jsem psal, pořád s kopce 8) Zpátky přes Alpy na Brener byla taky 8.5 i víc, protože tady většinou fouká slušnej protivítr a hlavně ty táhlý kopce. To máš pocit, že jedeš po rovině a že auto netáhne .... a pak se podíváš do zpětnýho zrcátka a teprve vidíš, jakej je to kopeček :D A taky musím říct, že to je pěknej teplotní šok :? na Gargánu každej den 35 st. ve stínu a tady je jak v listopááádu :( brrrrr ....
Zdar Vildo, vítej zpátky. Tak to rád čtu, že jednašestka obstála na výbornou. Já jí prověřím začátkem srpna tady po ČR.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

To Cert: Certiku, díky za přivítání :D tady vidíš, že jsme si počkali na dobrý auto !! Hlavně, pak dovču pořádně nafoť, ať se taky pořádně kochnu :D Itálie je sice krásná, ale čechy jsou čechy !!! Teď jsem byl v hospůdce, trochu poklábosit s chlapama a ochutnat naše dobrý pivko ..... a taky vychválit naši 1.6ku :wink:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

to Vilda: jj, fotit se bude. Pak sem něco pošlu. Jinak Accentík má cca 6700 km a je to zatím v klidu (ťuk, ťuk na dřevo). Akorát mi je taky občas trošku cítit klima - kudyma jsi to čistil tím sprejem - zatím to není akutní, ale pro jistotu ???
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

cert píše:to Vilda: jj, fotit se bude. Pak sem něco pošlu. Jinak Accentík má cca 6700 km a je to zatím v klidu (ťuk, ťuk na dřevo). Akorát mi je taky občas trošku cítit klima - kudyma jsi to čistil tím sprejem - zatím to není akutní, ale pro jistotu ???
Dělal jsem to tímhle a zabralo to :D pořádně zmáčkni rozprašovač, je na něm aretace a dál podle návodu .... koupil jsem to v Tescu za 350 kč. Já mám díky Itálii, najeto okolo 8 000 a ťuk, ťuk taky na dřevo, Accentík je absolutně bez závad a poruch ... jezdí jak s partesu.

http://auto-doplnky.com/index2.php?opti ... &Itemid=28
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

cert píše:to Vilda: jj, fotit se bude. Pak sem něco pošlu. Jinak Accentík má cca 6700 km a je to zatím v klidu (ťuk, ťuk na dřevo). Akorát mi je taky občas trošku cítit klima - kudyma jsi to čistil tím sprejem - zatím to není akutní, ale pro jistotu ???
tu klimu chalani rieste takto - 5-10 minut pred koncom jazdy vypnite klimu - prepnite na normalny ventilator (staci 2), cerstvy vzduch to vysusi... smrdi to preto, lebo asi klimu nechate dobehnut, v prieduchoch sa vyzdraza vlhkost a voila.. mame hermelin priamo z auta
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Mexican píše:
cert píše:to Vilda: jj, fotit se bude. Pak sem něco pošlu. Jinak Accentík má cca 6700 km a je to zatím v klidu (ťuk, ťuk na dřevo). Akorát mi je taky občas trošku cítit klima - kudyma jsi to čistil tím sprejem - zatím to není akutní, ale pro jistotu ???
tu klimu chalani rieste takto - 5-10 minut pred koncom jazdy vypnite klimu - prepnite na normalny ventilator (staci 2), cerstvy vzduch to vysusi... smrdi to preto, lebo asi klimu nechate dobehnut, v prieduchoch sa vyzdraza vlhkost a voila.. mame hermelin priamo z auta
Klimu vypínám jak píšeš, to pro mě není žádná novinka. Ale i tak to je v autě trošku cítit - ani ne tak ztuchlinou jako spíš takový vlhko a jen chvilku. No, ono se vlastně ani v tomhle počasí nedá nic jinýho čekat, když je vzdušná vlhkost takhle vysoká...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“