Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od dav »

Čert: Klimu vypínám jak píšeš, to pro mě není žádná novinka. Ale i tak to je v autě trošku cítit - ani ne tak ztuchlinou jako spíš takový vlhko a jen chvilku. No, ono se vlastně ani v tomhle počasí nedá nic jinýho čekat, když je vzdušná vlhkost takhle vysoká...[/quote]

Klima je fajn, ale pár neduhů musíš odpustit. Po chvilce různé "vůně" nemyslím doslova smrad přejde, nikdy jsem žádné smrady necítil a že měly už nějaký provoz za sebou.
A v nejhorším - je spousta přípravků, nikdy jsem žádný nebyl nucen použit, ale člověk nikdy neví :D/
Byl - Accent 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

dav píše:Klima je fajn, ale pár neduhů musíš odpustit. Po chvilce různé "vůně" nemyslím doslova smrad přejde, nikdy jsem žádné smrady necítil a že měly už nějaký provoz za sebou.
A v nejhorším - je spousta přípravků, nikdy jsem žádný nebyl nucen použit, ale člověk nikdy neví :D/

Tak to nějak přestalo samo - asi jak se snížila vzdušná vlhkost. Už je to zkrátka v pohodě - zatím.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

cert píše:
dav píše:Klima je fajn, ale pár neduhů musíš odpustit. Po chvilce různé "vůně" nemyslím doslova smrad přejde, nikdy jsem žádné smrady necítil a že měly už nějaký provoz za sebou.
A v nejhorším - je spousta přípravků, nikdy jsem žádný nebyl nucen použit, ale člověk nikdy neví :D/

Tak to nějak přestalo samo - asi jak se snížila vzdušná vlhkost. Už je to zkrátka v pohodě - zatím.
Jak si o tom psal, tak jsem to taky začal pozorovat, po vypnutí klimy prádelna .... ale služební ML mi to dělalo taky :? asi opravdu vysoká vlhkost vzduchu a výparník nevysychá, jak by měl. Vždyť psaly, že byla vhkost skoro 97% .... to je jak v pralese
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Holt asi klimatologové mají pravdu a my se pomaličku přesouváme z mírného do subtropického pásma. Proto ta vyšší vlhkost vzduchu, proto ty opakované a stále častější přívalové deště, neznámí brouci, hadi, ptáci i rostliny v naší přírodě, atd.... :shock:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Chtěl bych se zeptat, majitelů - kolegů na parametry našeho motoru ( 1.6 New Accent ) zajímalo by mě, jaký má motor největší kroutivý moment a při kolika tisících obrátek motoru. Hledal jsem to v techničáku, ale tam to není a s oficiálních stránek prodejců Hyundaie, parametry motoru 1.6ky stáhli, protože, už se do nových Accentů, 1.6ka nedodává. Předem díky :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Propátral jsem všemocný " Google " a našel všechno :D nejvyšší krouťák 146 Nm při 4 500 ot. motoru ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Propátral jsem všemocný " Google " a našel všechno :D nejvyšší krouťák 146 Nm při 4 500 ot. motoru ....
To sice jo a je podle všeho dost vysoko - ale taky jde o to, jaký má křivka krouťáku průběh. Podle toho, jak s tím jezdím, tak to vypadá, že je dost plochá a i v nízkých otáčkách se s tím dá dobře jezdit.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

To Cert : Víc jsem tam toho nenašel :? ale stejně, já točím motor k pěti tisícům v podstatě pořád, takže jsem chtěl vědět, kde má špičku. Vím, že 1.6ka táhne krásně od nízkých obrátek, ale to není můj šálek kávy :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Vilda:
už jsem to sem dával, ale docela dávno....

Obrázek
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

Tak mě dneska přestalo hrát rádio :cry: když sem se vracel z práce asi 5km od baráku.Chvíli před kolapsem 2x po sobě(hrála fleška)to jako by na 2 vteřiny vypadlo,ale znova se rozjelo.Když sem přepnul displej tak počítadlo ukazovalo jakože to normálně hraje :shock: a když sem přepnul na radio tak to ukazovalo stanice podle předvoleb,ale ani hláska.Tak sem si vypil kafe a potom,že auto uklidím do garáže tak přídu nastartuju a rádio zase hraje :-k .Neudělalo to někomu z vás taky :?: :?: :?:
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

To Jarik65 : Tak mě rádio zatím hraje normálně, jen signál občas skomírá ( i po Praze ) ... asi budu muset vyměnit bič antény za delší, jako ho měnil Cert. Ty integrovaný rádia co máme, asi taky nebudou žádná hřmotná kvalita :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

jarik65 píše:Tak mě dneska přestalo hrát rádio :cry: když sem se vracel z práce asi 5km od baráku.Chvíli před kolapsem 2x po sobě(hrála fleška)to jako by na 2 vteřiny vypadlo,ale znova se rozjelo.Když sem přepnul displej tak počítadlo ukazovalo jakože to normálně hraje :shock: a když sem přepnul na radio tak to ukazovalo stanice podle předvoleb,ale ani hláska.Tak sem si vypil kafe a potom,že auto uklidím do garáže tak přídu nastartuju a rádio zase hraje :-k .Neudělalo to někomu z vás taky :?: :?: :?:
Asi trošku mimo mísu, ale přesně tohle mi dělala hafi věž od Panasonicu.
Nakonec to bylo tím, že jsem měl obnažené dráty z věže k reprákům a ty se občas dotkly a bylo ticho...věž normálně fungovala, ale z repráků nic. Druhou variantou by možná mohla být "únava" zesilovače...jinak nevím. Hodně zdaru [-o<
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Vilda píše:To Jarik65 : Tak mě rádio zatím hraje normálně, jen signál občas skomírá ( i po Praze ) ... asi budu muset vyměnit bič antény za delší, jako ho měnil Cert. Ty integrovaný rádia co máme, asi taky nebudou žádná hřmotná kvalita :D
Na ten prut z Feldy má rádio o poznání lepší příjem - doporučuju (akorát je třeba ten prut (gumu) dole trochu zmenšit na průměru). Jinak jsem vypnul AF a rádio se snaží vypořádat i se slabší stanicí (s AF se snaží pořád najit něco lepšího). Kdysi jsem tu tak uvažoval jestli je to dodaný integrovaný rádio zase taková výhra jak prodejci tvrdili... Kdyby mi 5 litrů slevili (jak uváděli cenu rádia), tak se za to dá pořídit přístroj úplně jiný třídy (Pioneer, Kenwood, Alpine,...)
jarik65 píše:Tak mě dneska přestalo hrát rádio :cry: když sem se vracel z práce asi 5km od baráku.Chvíli před kolapsem 2x po sobě(hrála fleška)to jako by na 2 vteřiny vypadlo,ale znova se rozjelo.Když sem přepnul displej tak počítadlo ukazovalo jakože to normálně hraje :shock: a když sem přepnul na radio tak to ukazovalo stanice podle předvoleb,ale ani hláska.Tak sem si vypil kafe a potom,že auto uklidím do garáže tak přídu nastartuju a rádio zase hraje :-k .Neudělalo to někomu z vás taky :?: :?: :?:
Stalo se mi, že rádio hrálo, já vypnul motor a vytáhl klíčky - rádio se vyplo, ale po opětovným nastartování zůstalo rádio zhasnutý a ani nepíplo. Tak jsem si říkal, že druhej den zajedu do servisu - ráno vlezu do auta a rádio v poho - jako by nic a od tý doby bez zaváhání. Závady který se opravujou samy mám nejraději.... :)
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od dav »

Čert: Stalo se mi, že rádio hrálo, já vypnul motor a vytáhl klíčky - rádio se vyplo, ale po opětovným nastartování zůstalo rádio zhasnutý a ani nepíplo. Tak jsem si říkal, že druhej den zajedu do servisu - ráno vlezu do auta a rádio v poho - jako by nic a od tý doby bez zaváhání. Závady který se opravujou samy mám nejraději.... :)[/quote]

:cry: Také se mi to stalo, ale po opětovném nastartování začlo hrát normál, tak čekám co bude dál.
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od David C3 »

tohle mě udělalo v něděli... zhasnu motor a od té doby zas hraje super :-§
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“