Nehody

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

Yurii píše:
zz píše:To: Yurii : Jasně, jako řidič se značkami v depozitu a sedící na zadním sedadle tramvaje máš přehled :lol: . Jsou ale i lidé, kteří musí za volant denně. Tak mi vysvětli, proč se vyhodila hromada mega za světelné informační tabule na dálnici, když je neumíme využít třeba k tomu, aby se 20 000 lidí nedostalo do pasti zvané dálnice
Tak zaprvy jediny auto kery sem v zivote ridil neni jenom moje vlastni a cestu Praha - Brno samozrejme taky pracovne znam docela dobre, netvrdim ze to jezdim kazdej den ale minule jmesic sem si ji arkart taky projel, navic ty znacky v depozitu uz nemam to byla oskliva podpasovka :roll: :evil:
To ze nejaky pako neumi zachazet se svetelnejma cedulema je pro mne jina vec.
Nikdy sme si nemyslel ze tuhle debilni policajtskou hlasku pouziju jinak nez ze na ni budu nadavat ale ridic za volantem at chce nebo nechce musi prizpusobit jizdu stavu a povaze vozovky
:!: HOWGG :!:
:arrow: HAHA TO JEN VYMYSLELY ABY NEMUSELY SETRIT NEHODY. ps: ja najezdim ciste po dalnicich vic nez 10 000km mesicne ale co se deje na D1 je napovazenou. A vsadil bych se o boty ze vy co tu obhajujete tyto veci tak kdybyste byly vten moment na D1 tak ste mezi tou hromadou srotu.
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Reklama
 

zz
**
Příspěvky: 178
Registrován: 27 srp 2006, 13:44
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek od zz »

To Yurii: Sorry 2x! ad1, to o těch SPZ se píše na tvém příspěvku
ad2, Měl jsem tam smějícího se smajlíka, nevšiml sis?
Toto vůbec nehrotím, to problém nevyřeší. Mě jen sere, že řidiči a dopravci jsou v tomto státě nejpilnějšími plniči státní kasy a přitom se pro ně za posledních 20 let udělalo úplné ho.no
Dříve: ..... a Santa Fe 2,4, manuál
nyní khaki Santa 2,2 Dynamic, manuál
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

zz píše:To Yurii: Sorry 2x! ad1, to o těch SPZ se píše na tvém příspěvku
ad2, Měl jsem tam smějícího se smajlíka, nevšiml sis?
Toto vůbec nehrotím, to problém nevyřeší. Mě jen sere, že řidiči a dopravci jsou v tomto státě nejpilnějšími plniči státní kasy a přitom se pro ně za posledních 20 let udělalo úplné ho.no

moc pekne napsany :idea: :wink:
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Taky mne sere ze musim furt neco platit a v souvislosti s provozem auta mne to sere dvakrat tolik protoze ja mam auto pro radost a samo na sebe si nevydela :cry:
Navic kdyz sem tak koukal kolikrat za lonskej rok sem pouzil dalnicni znamku na svym vlastnim aute tak si ji letos ani porizovat nebudu.

Ja uz sem s tema vsema poplatkama a zvysujicima se cenama smirenej a neprijde mi to jako nic neobvyklyho protoze s tim proste vyrustam a beru to jak osamozrejmost.
Fakt je ze D1 je asi nejdelsi tankodrom u nas a nerijemny klepani doprovazi skoro celou cestu Pha-Bno a nic se s tim dlouho nedela ale uz proto se pocitat s temahle blbostma jako pocasi a spatnej stav vozovky musi :(
At napred vyresi co s pretezovanejma kamionama ktery tu dalnici totalne devastujou a bude, ja bych je treba poslal vlakem, jenze zase Praha-Brno u nas neni rozumny kolejovy spojeni takze nezbejva nez je hnat po dalnici.
Proste cesi sou narod tunelaru a zlodeju, to se deje s nasima penezma, proto sem se rozhodl byt co nejdyl student at nemusim co nejdyl nic platit kdyz to jde beztak do kapsy jim. :roll:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
zz
**
Příspěvky: 178
Registrován: 27 srp 2006, 13:44
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek od zz »

Yurii, jsem se ti omluvil ! Všiml sis? A nic na tom nemění ani to, že jsi už text vyměnil za něco o hlínách . :lol:
Dříve: ..... a Santa Fe 2,4, manuál
nyní khaki Santa 2,2 Dynamic, manuál
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

zz píše:Yurii, jsem se ti omluvil ! Všiml sis? A nic na tom nemění ani to, že jsi už text vyměnil za něco o hlínách . :lol:
Jo vsim sem si, prijima se... ale jakmile mi nekdo hrabne na auto tak se neznam.
Nemuzu mit vzdycky aktualni podpis :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

Yurii píše:Taky mne sere ze musim furt neco platit a v souvislosti s provozem auta mne to sere dvakrat tolik protoze ja mam auto pro radost a samo na sebe si nevydela :cry:
Navic kdyz sem tak koukal kolikrat za lonskej rok sem pouzil dalnicni znamku na svym vlastnim aute tak si ji letos ani porizovat nebudu.

Ja uz sem s tema vsema poplatkama a zvysujicima se cenama smirenej a neprijde mi to jako nic neobvyklyho protoze s tim proste vyrustam a beru to jak osamozrejmost.
Fakt je ze D1 je asi nejdelsi tankodrom u nas a nerijemny klepani doprovazi skoro celou cestu Pha-Bno a nic se s tim dlouho nedela ale uz proto se pocitat s temahle blbostma jako pocasi a spatnej stav vozovky musi :(
At napred vyresi co s pretezovanejma kamionama ktery tu dalnici totalne devastujou a bude, ja bych je treba poslal vlakem, jenze zase Praha-Brno u nas neni rozumny kolejovy spojeni takze nezbejva nez je hnat po dalnici.
Proste cesi sou narod tunelaru a zlodeju, to se deje s nasima penezma, proto sem se rozhodl byt co nejdyl student at nemusim co nejdyl nic platit kdyz to jde beztak do kapsy jim. :roll:

to s kamionama na zeleznici je pasee na tom vem jed. pac spousta ridicu by prisla o praci, finalni poplatky za dopravu by sly dolu a byl by i o dost mensi odber nafty :arrow: mensi prinos dani do statni kapsy :idea: o tom se jenom mluvi aby se nereklo ale skutecnost je takova jak psal ZZ ze dopravci plnej nejvic statni kapsu. :arrow: proc se jezdi pro dily 1000km ktery se muzou v klidu delat u nas :?: :?: holt takova je politika autodopravy a stat stim samo souhlasi :idea: a pak ze je ropy nedostatek :roll:
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Vsechno se svadi na cestare,ale panove sahnete si do svedomi,kolik zvas dodrzuje rychlost na dalnici,netelefonuje za jizdy,nevenuje se plne rizeni,kdo ma obute zimni pneumatyky s dostacujicim vzorkem,kdo dodrzuje BEZPECNOU VZDALENOST na dalnici,kdo prizpusobi rychlost stavu vozovky a kdo zvlada na 100% svuj vuz za stizenych podminek,kdo svuj vuz nepretezuje,kdo pusti vcas varovne blikace kdyz se neco deje,atd.Staci aby polovina porusila aspon jednu vec a na kluzky silnici je hned z toho mela!No a jestli bude dalnice ledova tak na ni pojedu treba 20 jen abych dojel,no a pak se nejaky hovado nemuze divit ze to ve 120 rosviha a prinese domu v nusi! :evil: Tady u nas je kazdej mistr sveta a kdyz to posere tak se vymlouva na cokoliv jen aby na nem nebyla vina!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Stane se,že se někdy,někde nešťastně přichomejtneš a nemůžeš za to,(to je zákon schválnosti,že odsereš něco,za co nemůžeš)Ale jinak máš stoprocentně pravdu a mluvíš mi z duše.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
zz
**
Příspěvky: 178
Registrován: 27 srp 2006, 13:44
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek od zz »

To Hujer: ale tak to není, je to přesně naopak! Vedle kompu mám TV a před chvíli se tam Koranteng ptal nějakého frajera od policie, co bylo příčinou. A co myslíš? Jenom řidiči! Cestáři nemohli za zaprasenou cestu, poliši nemohli za to, že nebyl zastaven a odkloněn provoz.... Jen ti zlí řidiči! Není to taky pitomost? Dálnice je nebezpečná už tím, jak je úzká, proč už není třetí pruh po celé délce? Proč se podstatná část provozu neodkloní dobudováním trasy Olomouc - Hradec, proč, když už se něco začne budovat, tak to trvá tak dlouho a hlavně kolik peněz se zmizne?Pak máme 1 km nejdražší v celé Evropě! A vymlouvat se na nečekanou bouři po tom, co rosničky tři dny dopředu varují, tak to už je drzost! Pochopitelně, kdyby tam všichni jeli 40, nic by se asi nestalo, ale o tom přece dálnice není. A taky se mi nezdá, že by se tam jelo nějak příliš rychle, jestliže z té hrůzy nebyla ani jedna mrtvola, a byli "jen"dva opravdu velmi vážně a šest vážně raněných
Dříve: ..... a Santa Fe 2,4, manuál
nyní khaki Santa 2,2 Dynamic, manuál
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

zz píše:Pochopitelně, kdyby tam všichni jeli 40, nic by se asi nestalo, ale o tom přece dálnice není.
Jenže v takových podmínkách bys měl jet opravdu 40 a ne 100 ať je to dálnice,nebo polní cesta.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

ZZ: tak tak. stema rosnickama a tou rychlosti sto trefil. ale opet tu nekdo napise ze ridici se neprispusobily. pritom kazdy kdo je tu na foru je ridic. takze panove muzeme za to vsichni BEZ VIJIMKY protoze to se mohlo stat kdekoli a kdykoly a kazdymu znas. jedine Vlada a Yurii by vyvazly bez ujmi protoze by se prispusobyly :D
vim ze rejpu ale co sem tu od vas cetl tak vy jezdite na dalnici jenom o svatcich :arrow: a nezlobte se ale nekdo takovej nemuze okomentovat takovou zalezitost. mit nazor je jedna vec ale spekulovat a nevedet :roll:
Naposledy upravil(a) vlastaFR dne 21 bře 2008, 23:12, celkem upraveno 1 x.
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatulda »

zz píše:To Hujer: ale tak to není, je to přesně naopak! Vedle kompu mám TV a před chvíli se tam Koranteng ptal nějakého frajera od policie, co bylo příčinou. A co myslíš? Jenom řidiči! Cestáři nemohli za zaprasenou cestu, poliši nemohli za to, že nebyl zastaven a odkloněn provoz.... Jen ti zlí řidiči! Není to taky pitomost? Dálnice je nebezpečná už tím, jak je úzká, proč už není třetí pruh po celé délce? Proč se podstatná část provozu neodkloní dobudováním trasy Olomouc - Hradec, proč, když už se něco začne budovat, tak to trvá tak dlouho a hlavně kolik peněz se zmizne?Pak máme 1 km nejdražší v celé Evropě! A vymlouvat se na nečekanou bouři po tom, co rosničky tři dny dopředu varují, tak to už je drzost! Pochopitelně, kdyby tam všichni jeli 40, nic by se asi nestalo, ale o tom přece dálnice není. A taky se mi nezdá, že by se tam jelo nějak příliš rychle, jestliže z té hrůzy nebyla ani jedna mrtvola, a byli "jen"dva opravdu velmi vážně a šest vážně raněných
Souhlasím s hulerem,když jsi slyšel ten rozhovor,tak si určitě taky vzpomeneš,co tam bylo řečeno-celá ta vánice a chumelenice byla otázkou 4!!!minut a to by nestačila žádná USS na světě.Také tam bylo řečeno,že 80% řidičů náklaďáků překročilo rychlostní limit.Neberte to zle,ale opravdu-zamysleme se v první řadě ssami nad sebou,než začneme někoho soudit
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

musi prizpusobit jizdu stavu a povaze vozovky[/b]


A vo to tady jde,tímto prohlášením se zamete pod koberec kdejaký bordel státní správy:nevyjedou sypače-musi prizpusobit jizdu stavu a povaze vozovky[/b],půlmetrové díry za zatáčkou-musi prizpusobit jizdu stavu a povaze vozovky[/b].Za poslední dvě zimy si správa mne ruce kolik to ušetřila a doplácí na tom jenom a jenom obyčejný člověk který se do průseru dostane jak slepý k houslím.
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

achjo 80% nakladaku??? kolik jako jely? misto 80km/h jely 88km/h no. klasicka rychlost nakladaku zbytek byly avie. a uz vidim jak za 4minuty nasnezi 10CM SNEHU HAHA. de o to ze se tam udelala ledovka a ta by nenastala kdyby bylo vcas posoleno (preci vedely ze budou prehanky tak mely o to vic jezdit od toho taky sou!). porad dokola. vsech 116 ridicu porusilo pravidla :roll:
jak pisete: opravdu se zamyslete
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“