Nehody

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

antek píše:musi prizpusobit jizdu stavu a povaze vozovky[/b]


A vo to tady jde,tímto prohlášením se zamete pod koberec kdejaký bordel státní správy:nevyjedou sypače-musi prizpusobit jizdu stavu a povaze vozovky[/b],půlmetrové díry za zatáčkou-musi prizpusobit jizdu stavu a povaze vozovky[/b].Za poslední dvě zimy si správa mne ruce kolik to ušetřila a doplácí na tom jenom a jenom obyčejný člověk který se do průseru dostane jak slepý k houslím.
huraaa :wink:
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

dálnice

Příspěvek od rade622 »

Když jsem byl naposledy na školení řidičů, vzpomenul lektor praxi v Německu. Prý měli průser s klukem, který sundal někde za horizontem někoho, asi trefil další auto. No a prý v dojčlandu je paragraf, že můžeš jet jen tak rychle, abys stihl zastavit na vzdálenost na kterou máš rozhled. Neubrzdíš, neukecáš. Nevím, jestli je to dobrá náplast na rány těch, co si rozbili auta, ale tak to je.
Ps u nás je taky něco podobného, ne?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Ale už fakt někteří "jděte do prdele".
Asi reaguju nepřiměřeně, protože mám teď vypito, ale přesto. Fakt nevím, představte si situaci: jedu výrazně přes sto, začne sněžit nebo pršet, teploměr v autě ukazuje pod nulou a já čur*k na to pořád šlapu a jedu. Opravdu? Já teda ne!

Vymlouvat se na silničáře sice jde, ale všichni víme jak to je v reálu. Ano s*re mě aktuální situace, ale sám s ní nic nenadělám, takže pokud se nechci zabít, tak se musím přizpůsobit situaci. Jedu tak jak to dovolí kvalita povrchu, opravdová, ne ta vysněná, nebo jaká by měla být. To si opravdu všichni chtějí auta rozbít? Přinejmenším.

Volba auta, které jsem si koupil, tomu sice tolik neodpovídá, ale prostě nejsem k*k*t. Když nevidím co za tou zatáčkou je, tak do ní kur*a nevletím v devadestáce ale výrazně zpomalím. To je to tak složité? Nebo všichni opravdu tak moc spěchají, že to stojí za to riziko?

Pravidlo bezpečného zastavení na viditelnou vzdálenost je rozhodně jedno z těch lepších, které se vyplatí dodržovat, i když v našem zákoně není.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

borce kdo ma jit do prdele? tady neslo o zadnou zatacku ani vysnenej povrch
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
zz
**
Příspěvky: 178
Registrován: 27 srp 2006, 13:44
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek od zz »

Tak konečně! Mám tady něco pro zastánce "Teorie jednoznačné viny řidičů" Dnes se na novinkách objevil tento článek: http://www.novinky.cz/clanek/135929-inf ... rnici.html
A pokud si nalistujete na začátek naší debaty, kritizoval jsem vyhozené miliony za šmejd tabule. Tak uznáte už, že může mít pravdu i někdo jiný? Prachy jsou v prd..i, nad dálnicí visí šmejdy, a jediné co může řidič udělat je zaplatit!
Dříve: ..... a Santa Fe 2,4, manuál
nyní khaki Santa 2,2 Dynamic, manuál
Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatulda »

vlastaFR píše:achjo 80% nakladaku??? kolik jako jely? misto 80km/h jely 88km/h no. klasicka rychlost nakladaku zbytek byly avie. a uz vidim jak za 4minuty nasnezi 10CM SNEHU HAHA. de o to ze se tam udelala ledovka a ta by nenastala kdyby bylo vcas posoleno (preci vedely ze budou prehanky tak mely o to vic jezdit od toho taky sou!). porad dokola. vsech 116 ridicu porusilo pravidla :roll:
ja

k pisete: opravdu se zamyslete
No,když to vydíš takhle,tak jo,ale už se mi mockrát stalo,že mě ve 130ti km rychlosti předjel kamion-je to standartní situace,za kterou můžou silničáři?A ledovka-já slyšel o rozbředlém sněhu,ale možná jsem se přeslechl.
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
zz
**
Příspěvky: 178
Registrován: 27 srp 2006, 13:44
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek od zz »

Jestli tě ve 130 předjel kamion, tak za to můžou poliši a státní dozor! K čemu jsou kontroly u dopravců? Proto aby pravítkem měřili , jestli písmenka na dveřích mají na výšku 30 mm! K čemu jsou záznamová zařízení? Pokud je nikdo nekontroluje, tak proč tam musí být? Řidiči musí sebou vozit kufr koleček (u starých tachografů) , tak jak je možné, že se nepříjde na to, že jezdí rychle? A pokud jeden tak jezdí a prochází mu to, ekonomika donutí ostatní se přizpůsobit. A jsme zase v prd..i.
Dříve: ..... a Santa Fe 2,4, manuál
nyní khaki Santa 2,2 Dynamic, manuál
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

130km/h haha. si trochu pridavas ne? a jestly jo tak pocitej stim ze se neco takovyho stane jednou za zivot. a nevim proc sem tohle montujes . i ty kamiony musely jet pomalejc jinak by tam vsechno rozmackaly. a rozbredlej snich :roll: . nene
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

sice o zadny nevim ale skuste nekdo (hlavy) vyhledat stranku spojenou s autodopravou (ALE OD DOPRAVCU A JEJICH SDRUZENI a ne od kolemdouciho typu Hlava a Policie) jakej na to maj pohled. ja to vim, ale pro ty kteri si mysli ze 116 ridicu porusilo zakon. pak se tu o necem muzem bavit a ne hlasat neco kdyz vyjedu svatecne na dalnici a dalsi typu "dete do prdele" za takovej suprovej neznalej nazor ti preju at se ti tohle stane.
pisu to proto zes to namiril na me! TRINGI
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

pro Vlastutu

Příspěvek od rade622 »

vlastaFR píše:sice o zadny nevim ale skuste nekdo (hlavy) vyhledat stranku spojenou s autodopravou (ALE OD DOPRAVCU A JEJICH SDRUZENI a ne od kolemdouciho typu Hlava a Policie) jakej na to maj pohled. ja to vim, ale pro ty kteri si mysli ze 116 ridicu porusilo zakon. pak se tu o necem muzem bavit a ne hlasat neco kdyz vyjedu svatecne na dalnici a dalsi typu "dete do prdele" za takovej suprovej neznalej nazor ti preju at se ti tohle stane.
pisu to proto zes to namiril na me! TRINGI
Mám dojem, že by jste si měli dát oraz. Ty dvakrát tak dlouhý. Poslat někoho do prdele s omluvou, že mám upito, prosím, ale přát někomu ať si rozbije auto, to už je moc velká prasárna. Kdybych měl tu pravomoc, dostaneš zaracha na tomto fóru. Mělo by se to tu zamknout.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

ja se nenecham takhle urazet. a posilat nekoho nekam to je dovoleno bez zaracha. klidne mi ho dej!!! ja jezdim po silnicich a tohle mi nekdo rict v takovy situaci tak de domu s modrinou a ne malou. ja taky kolikrat pridu navonenej zapnu net a sou veci ktery bych taky takhle resil a nejsem urco sam, ale tohle? a ty mu to jeste odkejves ze ma pripito a tak je to vpohode :roll: . vim ze sem to prehnal ale bez odrazu to nejde. Koncim
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

pro Vlastu

Příspěvek od rade622 »

Hele Vlasto, jsou jemné rozdíly když řekne někdo" Chlapi běžte už s těmi vašimi výmluvami do prdele
a začněte nejdřív každý u sebe" a když řekne" Rozbij si auto hajzle". Já to alespoň tak vidím. To první
jsem ochoten akceptovat, to druhé ne. Důvod je jednoduchý, to první je NÁZOR NA VĚC, to druhé
je podle mě KUREVSTVO. Přát někomu za jeho názor škodu, nevím co na to říct.
Povoláním se neoháněj, stresy jsou všude, mohl bych taky vyprávět. Což ostatně každý, kdo nemá
to štěstí, že hází lopatou a nemá na triku další lidi, nebo odpovědnost za cokoliv.
Takže to ukončím.
Rade622

PS. prosím adminy nenahrazovat žádná slova v příspěvku jinými,za vším si stojím a mládež hovoří mnohem hůře.
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

:shock:
To musím uvést na pravou míru: Vlasto, nebylo to mířeno na tebe, a už vůbec v tom nebylo nic osobního, nevím proč ses toho takhle chytl, pokud jsem tě urazil tak se omlouvám, nebylo to úmyslně. Myslel jsem to obecně vůči všem co vinu za své rozbité auto svádí na silničáře a vůbec cokoliv, jen ne na sebe.
Každopádně jsem tím vyjádřil svůj názor, možná zbytečně silnými slovy, ale za ním si stojím. Už dvakrát jsem si na sněhu rozbil auto, vždycky jsem nadával na to že to nebylo odhrnuté, posolené nebo posypané, ale nakonec jsem byl vždycky nejvíc nasraný na sebe, protože kdybych v těch místech nejel jako debil, nestalo by se to.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Že vás to ještě baví se tom dohadovat kdo je vinen a kdo ne.Chyba je v celkovém systému tohodle státu když toleruje neohleduplnost řidiču kteří nevědí jak se chovat na silnici,nedostatek peněz pro silničáře kteří jezdí v mnoha případech se starou technikou,nevyhovující stav dálnic na dnešní provoz,amatárské chování policie.Jak je možné že v NDR :lol: když je nějaká kalamitní situace na dálnici policie zastavý provoz a silničáři nejdříve dají dálnici do pořadku a pak to pustí?Jak je možná že na dálnicích v NDR vydím tolik policie jako v CZ za celí rok,proč mají takoví respekt že i když je místy neomezená rychlost většina řidiču když je vidí tak raději zpomalí.Proč když sněží,prší sníží se na dalnici rychlost tak nějak automaticky?Tady u nás si každej dělá na silnici co chce ale proč by to nedělal když muže.Každej zkouší kam až muže zajít když není sila která by mu ta zatrhla.Musel by se změnit celej systém aby se něco zlepšilo.Proč mužou cikani demolovat byty a nic se jim nestane?Vše je o systemu v CZ.Tod muj nazor na celou věc :!:
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

no. psal preci ze dete do p..... a jediny kdo to tam resil sem byl ja a ZZ. takze to jinac vyznet nemohlo. a co sem odepsal tak to sice vyznelo tak jak psal rade, ale myslel sem tim tu bezmoc kdyz jedes na ty danici 80kou protoze snezi ale najednou pred tebou stojej auta a ty jen koukas jak se bezmocne priblizujes, protoze mas pod trochou snehem led kterej tam pred 30 vterinama nebyl. tak sem ti pral at si to zazijes a pak at si udelas teprv obrazek. a ne primo ze ti preju aby ses vysekal :!:
TAK TIMTO SE TAKTROCHU OMLOUVAM TOBE I OSTATNIM ZA VZNIKLY VECI
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“