Pro všechny řidiče: SVÍTIT vs. NESVÍTIT

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Na řidiče kteří nesvítí:

určitě budu troubit vždycky
3
8%
možná zatroubím
5
13%
zatroubím, když uvidím, že to dělají i ostatní
2
5%
spíš troubit nebudu
6
16%
určitě troubit nebudu
17
45%
každýho kdo na mě zatroubí, zabiju!
5
13%
 
Celkem hlasů: 38

Zdenalek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 06 bře 2006, 11:57
Bydliště: Vyškov na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenalek »

To je další problém minimálně na čtyři stránky diskuse. :D Zvlášť když člověk tráví za volantem i několik dní v kuse, tak mu ti mlhovkáři dokážou pořádně "vyblikat" oči. :shock:
Hyundai Accent 1,5 (12 valve)
r. v. 99, nájezd 100 000
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Jáí svítim také po celý rok ať je to poviné nebo není. Ono je pak auto lépe vidět. Souhlasim s Primem, také nehoukám pouze když někdo nesvítí tak ho probliknu. A co mě štve jsou lidi co jezdí, snad proto aby byly zajímaví, se zapnutýmý mlhovkamy i když není mlha. Už několikrát se mistalo, že jsem jel a proti jelo do kopce auto a jak se dostalo na mou urověˇtak mě ty mlhovky tak oslnily, že jsem ani nevěděl jestli jedu ve svým pruhu nebo v příkopě :x Když se nějakej takovejhle magor objeví tak mu pustim dálkový a před. mlhovky ať ví jaké to je být oslněn.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Svitim...mlhovky nemam a stejne bych je nepouzival..mel jsem je na nexii a tu zimu nebyla ani jednou mhla..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vláďa
*
Příspěvky: 55
Registrován: 28 bře 2006, 20:24
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Vláďa »

Svítím celý rok (pokud nezapomenu :evil:), je to pro mou i vaší bezpečnost - je to znát např. při průjezdu lesem - jsem vidět z dálky.
Od doby co svítím tak pozoruju méně riskantních předjíždění proti mě.
A proto :idea:
Ps: dnes jsem po městě zapomněl. :wink:
Mitsubishi Lancer Sportback 1,6
Accent 1,4I Dynamic Space Silver Mica r.v. 2008- prodán
Lantra 1.5 GLS 12V, r.v.1997 - 65 kW - prodána
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak to bys mel klecet u zdi a pykat:) posledni dobou jsem sice svitil, ale u ostatnich jsem pozoroval pokusy o atentat..kdyz se jedem den vyhybam do skarpy/prikopu/krajnice 4 volum s audi, bmw, oplem a chrochtavkou na jednom z 50ti nejnebezpecnejsich useku v CR(podle statistik), tak fakt nevim, co si myslet..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
prim
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 říj 2005, 02:00
Bydliště: Blanensko

Příspěvek od prim »

A to je právě ono-zvyk, když budu svítit stále tak budu méně zapomínat. Svítím i když nemusím. A nezapomínám, když musím.
Mlhovky? Od těch je lépe vidět lépe do příkopy, takže ti co svítí v ní asi něco hledají
Čau hyundai! Accent 1,3 2005
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Souhlas, svítím také stále. Mám to v paměti od doby, kdy mi otec ukázal, jak sqele jde vidět auto v zrcátkách při nízkém slunci nebo pokud má barvu, která splyne se silnicí (i když já splynu leda s fotbalovým hřištěm :D ) Většinou právě při pohledu do zrcátek něco přehlídnete, před autem to ještě celkem vidět jde, ale ve zpěťácích už to může být osudné :? Argumentaci typu "opotřebuju si žárovky a víc to sežere" (tvrdila to myslím onehdá má máti, doufám, že už ji to přešlo :P )považuji při ceně žárovek a té trochy benzínu ve srovnámí s cenou sešrotovaného auta, nedej bože života za směšnou :!: Howgh, domluvil jsem :D
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:Tak to bys mel klecet u zdi a pykat:) posledni dobou jsem sice svitil, ale u ostatnich jsem pozoroval pokusy o atentat..kdyz se jedem den vyhybam do skarpy/prikopu/krajnice 4 volum s audi, bmw, oplem a chrochtavkou na jednom z 50ti nejnebezpecnejsich useku v CR(podle statistik), tak fakt nevim, co si myslet..
tyhle ubermensch (nadlidi) s uberautama me kolikrat dokazdou pekne nasrat kdyz je vidim jak si pocinaj! bacha ja jedu uhnete sr*cky ja mam husty auto, drahy, tak mi patri silnice!! ja jsem tu ten nejrychlejsi, takze me nezdrzuje s tema vasema pixlama co jednou v obci jen 50 a vic z toho nevymacknete! grrrr uplne vidim ty jejich myslenkovy pochody a za to bych je odsoudil k trestu smrti polnim soudem! nejlepci ze tyhle manyry chytaj vsici z celyho koncernu, nejmenovanyho.. :P vcetne tech nejsilnejsich motorizaci 1.2HovnoToPojede a ruznejch chrochtajicich TractorDeathlyinfection bo jak se tomu nadava, ktery je pravda ze pri urcitejch otackach zaberou jako prase ale jinak je to liny az beda :roll:
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Svítit a pořad svítit ale ne mlhovkama.však to je uzakoněný od července a je to jen dobře
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
prim
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 říj 2005, 02:00
Bydliště: Blanensko

Příspěvek od prim »

Zrovna dnes mě říkal známý, že jeho otec kdysi dávno, když jel na kole tak přehlédl zeleného žigula přes zelenou trávu. Nedal přednost, katastrofa, zemřel v nemocnici. Kdysi se nemuselo svítít.
Čau. :cry:
Čau hyundai! Accent 1,3 2005
Mephik
*
Příspěvky: 36
Registrován: 27 úno 2006, 22:38
Bydliště: Podivin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mephik »

cau tak na toto zajimavy tema odpovim ze svitim i kdyz jezdim male kousky a vim ze baterka dostava zabrat pac se do toho porad startuje a k tomu jeste naka ta muzika zapnuta takze sem si musel koupit silnejsi baterku jinak byse mohlo stat ze uz nenastartuju .... jinak s tim troubenim v ty ankete to nevim jestli byl dobrej napad to bych musel troubit skoro porad kdyz vidim ty auta v nasem meste a coby tomu rikalo okoli max. zablikat i kdyz ja zase blikam jen tehdy kdyz tam stoji fizly takze to nechavam byt je to kazdyho problem .... sak von si tu hubu namele ne ja......... 8)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

... kdyz ja zase blikam jen tehdy kdyz tam stoji fizly takze to nechavam byt je to kazdyho problem ....

Tak já radši upozornim na to, že někdo zapoměl rozsvítit nebo naopak svítí jak hovado (mlhofky když poprchává nebo za mokra - skvěle to násobí efekt oslnění - to opravdu zanechá "dojem") a co se týče poldů neupozorňuju, protože za to už sem solil dvě pokuty, po kterých sem došel k názoru, že každýmu už bylo 18, ať se stará :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Neříkej,že jsi platil pokutu za to,že jsi bliknul (upozornil). :shock: Tak jestli jsi někomu dal peníze za tohle-tak to tě chci poznat. :lol: Krejčíř s Koženým si užívají nakradených miliard :x ,Standa Grosů dobrého bydlení,vládní úřednníci natočení na video si užívají svých pěti českých na stole :oops: ...............a Hanz platí za upozornění na fízly :lol: :lol: Teď jsem se pobavil. :lol: :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Já už se taky směju, ale nejdřív sem byl pěkně nasr.nej! Poprvý to bylo v Ohařicích u Jičína - oblíbenej flek cajtů na měření rychlosti a rok 2000 a podruhý v Ostřetíně - vesnice dlouhá jak Lovosice s kontrolu přejíždění plný lajny zhruba po roce. :roll:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

JJ, blikat se nesmi...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“