Kam vyrazit

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od saldy »

Ty levný zájezdy z NDR mohu potvrdit, stačí tady z Ústí zajet třeba do Pirny a v první cestovce vyjednáte zájezd za půlku, odlet z Dráždan.Strejc nedávno letěl s němcema do Mexika za 100Eur, neuvěřitelný.
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Reklama
 

Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od Accentdevil »

Ono by to ani nevadilo letet odjinud, jenze uz vidim jak reknu ze musime nejdriv 200km na letiste a dostat se tam sami a uz to zacne, shaneni odvozu, pak aby nas privezli az priletime atd...ja si necham rad poradit, klidne bych to i zkusil, ale znam prece jen pritelkyni a ta premysli trochu vic jak ja, takze by mi rekla milion duvodu proc nechceme jit touhle cestou, kdyz to ale nebude problem si vse obstarat tak proc ne, ale je to narychlo...

Bojim se toho odletu odnekud pryc, ale jen kvuli pritelkyni, ale klidne bych uvital navrhy i prave z toho NDR...da se to samozrejme obstarat ten odvoz atd, ale dalsi prace a shanka navic, ale treba se to bude dat udelat...

Mexiko za 100eur???? luxus...

Pokud se nic nesezene, tak nejspis zkusim to chorvatsko z Tvyho odkazu Pavle...tata jestli mu to teda nevadi at klidne teda koukne, ale berte na vedomi ze jsme dva, mam sebou staroslivou slecnu, ktera premysli co se muze stat a co kdyz tohle a co kdyz tamto nestihnem a jak se dostanem kdo nas doveze, odveze a co kdyz toto a toto atd atd, takze tak...

Pozadavky jsem nejaky dal, tak nevim co bych jeste dodal :) diky za pomoc...
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od pepan »

matysekul píše:
pepan píše:to rád čtu..toho využiju příští rok :mrgreen: :mrgreen:
Co ty,ty seš akorát slibotechna :mrgreen: Ale já bych byl rád za nějaké info
ty kuvo :lol:
noo je pravdou ,že sem terce nasliboval modrý znebe.ají dovolenou tenhle rok s váma...mno a víš jak to dopadlo :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od Hardcam »

Jardo, ta dovolena je Tvoje aktivita a Tvuj napad, nenech si do toho od zensky kecat. Hlavne zjisti, jestli nema nic jinyho v planu a pak ji proste rekni, ze pojedete k mori - popripade se jen nezavazne informuj, zda by ji vadilo, kdyby bla bla bla... 200km vzdaleny letiste predstavuje po dalinci asi 2 hodiny jizdy, to je prd, kdyz KV mas 20 minut (nebo vic?) a z KV do Prahy je to hodina...opravdu bych se toho nebal a naopak doporucuju mit hrejivy pocit, ze jsi dovcu koupil vyhodne. Ty dve hodky do Norinberka za to stoji - u nektereych cestovek dostanes i zdarma nebo vyrazne slevneny parkovani na letisti po dobu dovoleny takze tam klidne dojed Mazdou a nech ji tam tyden stat. Tim bys mel vyresenou dopravu a nemusis nic zajistovat. Na parkovistich sou automaty, takze kontakt s nemecky mluvicim clovekem je vylouceny.
Jinak to Mexico za 100EUR byl moc pekny nakup. Dneska jsou ty moznosti uplne nekde jinde.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od Accentdevil »

Jasne, ale ja tu dovolenou chci prece pro ni, takze chci splnit jeji predstavy (ja jsem nenarocnej, me staci kdyz se budem mit dobre), pokud bych letel z toho Norinberga treba, tak bych se nejspis urcite nejak zaridil, ale zda se mi to narychlo...to Chorvatsko se mi zda dobry, pokud neco nevyhledam nebo neco tvuj otec nenajde, tak nejspis pojedu tam...

Vary ze Soka mam za 15minut v normalni jizde, Prahu nevim, Mazdou bych jet mohl, ale je porad bouchla a to se mi trajdat z rozbitymbokem moc nechce, nevim jestli budu opravovat, tak to ted neresim a jezdim s tim, ale treba aby policajti v nemecku neco nerikali a podobne.

No, spoleham na tatika Tveho, kdyz bude o necem peknym vedet, tak sem s tim :) dik
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od Hardcam »

Reknu to takhle, pokud chces busem, tak pres ceskou cestovku, coz asi ani pro Tebe nebude problem najit.
Pokud letecky, tak s Chorvatskem moc nepocitej, Nemci litaj akorat na jih a nasi si na transfer z letiste pujcovali Punto, protoze je dal od mesta a jsou to dalsi vydaje.
Ja byl loni tady (viz. dokaz) a byla to jedna z top dovolenych, pro me osobne atmosferou mozna nejlepsi a to jsem byl xkrat na Kanarech. Popisoval jsem vyse - supr krasny pokoje, vnitrni i venkovni bazen, radoby posilovna, k veceri piiti a jidla kolik chces (ja si dal tak tri vina, tri coly, nechutne jsem se prezral a sotva jsem dosel do mesta), plaz spickova, prostredi hezky, mestecko +- romanticky. Ted tam mam akorat kamarady (parta 8 kluku) a podle prispevku na FB moc spokojeny...:)
museli byste si akorat platit za obedy - je na vas, jestli pujdete do pekarny pro slanac (takovej moc dobrej dlouhej rohlik politej soli) nebo do restaurce na plazi pro salat a pak se platilo lezeni u bazenu asi 5 kuna/osoba/den, coz je pro oba asi 35Kc denne.
Bohuzel je cena i s dopravou o 400Kc vys nez je Tvuj limit, ja to loni koupil za 14 tisic u Nemcu, ale projel jsem asi 3000Kc v nafte a neco za poplatky. Nastesti nemam vybiravou pritelkyni, takze kdyz jsem objednaval na Jemcine ubytovani, ze kteryho se vyklubal pokoj s kamnama plnej pavouku a pod oknama ovce, tak jsme to ve stesti i spokojenosti prezili...:) a to prosim po prijezdu nastala havarie vody, kterou do odjezdu neopravili :mrgreen:

http://zajezd.invia.cz/chorvatsko/rabac ... d=13612984
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od Accentdevil »

Je mi to jedno, jestli busem nebo letadlem a je mi jedno kam k mori, jen aby tam bylo hezky a prijemne + par tech pozadavku co jsem napsal na zacatku...obedy neresim, pro me cokoli, pritelkyni salat a nazdar, to neresim...

http://zajezd.invia.cz/chorvatsko/rabac ... d=14802015
- trochu me desi ty dve hvezdicky, ale rikal jsi po rekonstrukci tusim a ze to tam je vazne dobre, takze jsem zatim pro tohle

http://zajezd.invia.cz/tunisko/residenc ... d=15605185
- nevim, v Egypte dostala srajdu, takze se ji moc uz do tehle zemi nechce...krom tech hotelu vsechno hrozny/mesto, lidi atd/

http://zajezd.invia.cz/tunisko/nabeul/l ... d=15674053
- trochu nad limit, ale taky to vypada dobre

http://zajezd.invia.cz/chorvatsko/crikv ... d=15210599
- tohle se mi taky zamlouva
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od Hardcam »

Jak jsem psal, je to uz dlouho, co jsem tam byl. Podle nekterych stranek je Girandela ** a nekde zase ***. Ja bych kazdopadne radeji doplatil za tu Mimosu&Hederu&Narcis, protoze to proste nemelo chybu. Co se Tunisu a Egyptu tyce, tam nejezdim, krome pyramid me tam nic nelaka.

Jinak tady mas na 10 dni, nebyl jsem tam, ale za ty prachy to veru nevypada zle:
http://zajezd.invia.cz/chorvatsko/siben ... d=15802109
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od Hardcam »

Na tu Depandance jsem koukal asi pred hodkou, ale zavrel jsem to, pac nema bazen.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od Accentdevil »

No to vypada vazne dobre...cena nezahrnuje pobytovou taxu, aby jsem pak necumel.

Byly jsme spolu v Italii v Rimini v hotelu Telstar, proste nic moc tam nebylo a byly jsme prvne zklamani z jidla, z mesta a tak celkove proste, ale nakonec jsme se tam meli dobre, takze tim chci rict, ze to nemusi bejt extra luxus, jen proste na pohodu dovolena kde si spolu neco uzijem.

A me osobne se v chorvatsku vzdy libilo, to more je/bylo proste nadherny, Italie mi moc nesedla, ale ja nejsem moc narocnej, takze se nezhroutim z toho.
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od Hardcam »

Ja uz do Italie jedine na hory, k mori me tam nikdo nedostane. Ale kazdy mame rad neco jinyho.
Ta taxa je tzv. "vzdusny" a vychazi to na par kkun, u nas je to asi 10Kc denne....nic jinyho, co by se melo platit, me nenapada.
Kazdopadne vic nez taxy, se zamer na pojisteni a nejakou cash rezervu popr. kartu. Nikdy nevis, co Te potka.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od Accentdevil »

S tim pocitam...nejspis to vypada vazne na to Chorvatsko, ted si jen vybrat kam konkretne.
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od Hardcam »

Ja osobne se vyhybam jihu, ac je tam obvykle vyrazne tepleji, je tam taky spusta haveti a zviratek, co tam nemaji co delat. Sever je teplej, bez vetsich vykyvu pocasi, ma cistsi more a neni prelidneny. A i na tom severu jsem vybiravej, takze z Istrie pouze vychodni cast a pak ostrovy - Losinj, Krk.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od Accentdevil »

Takze ta Omorika by nemusela bejt spatna ... http://zajezd.invia.cz/chorvatsko/crikv ... d=15210599
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kam vyrazit

Příspěvek od Hardcam »

Urcite neni spatna, je to jedno z rusnejsich mest na magistrale (je to stara cesta na jih Chorvatska), zabavy se tam da uzit dost. Jen nevim, jak je to s tim bazenem, zda se plati ci ne. Hledal jsem o tom pred asi hodkou nejaky info, nekde psali, ze to je dokonce zadarmo.

Obrázek
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“