Lidi sou svině...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
rbrodsky
**
Příspěvky: 197
Registrován: 14 úno 2007, 10:09
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od rbrodsky »

Ta samá zkušenost.Zaparkuji si svoji Sonatů u Glubusu v Olomouci v šesté řadě a odcházím spokojenej jak mám auto samostatně zaparkovaný.No jak jdu zpátky, vidím u svého čerstvě naleštěnýho autíčka vrakoidní 120cku, která nemá větší cenu než moje nádrž benzínu, a říkám si snad si dal pozor.Jen přijdu blíž a vidím na svých dveřích čerstvej škrábanec. Lidi na ty druhý auta uplně se.ou.Klidně do toho boucháj hlavně když viděj že to má člověk nablejskaný jak nový auto tak mu do toho bouchnou, řekl bych že to dělají až schválně.

A ještě lepší zkušenost. Před krajským uřadem si jdu k Ponymu a koukám z dálky totálně odřenej zádní nárazník. Vedle stál bavorák s jasně čitelnýma stopama na dveřích a zadním blatníku. Tak jsem vzal telefon a zavolal policii.Vše vyšetřili, dokonce se dostavil i řidič (prej nic neviděl a neslyšel) a pojišťovna to zaplatila za 3 týdny.
Hyundai Sonata 2.0 16V 92kW, r.v. 98
Hyundai Accent 1.3 63kW, r.v. 2004
Honda CBR 600F4 82kW, r.v. 2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

ja prozatim nemam skusenost s tim abi do me nekdo natemoval ale ze uz asi 10 skrabancu to me fakt se.e. a je to urcite zavist nic jinyho to byt ani nemuze v mem pripade jediny pekny :D a jeste zluty auto u nas v ulici. to ani ten nejvetsi kok.t nemuze minout. prihodim foto uz zitra at vydite jaky tu mame sroubovaky :evil:
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mno kdyz jsem to svoje Scoupo kupovla nebyl na naraznicich ani skrabanecek, ale ted to je sileny :roll:
Js jsem taky jeden mozna dva pridal protoze zaparkovat tu neni nic lehkyho, ale dalsi skrabance uz skoro nestiham pocitat... jakmile to jde, tak radsi parkuju nekde kde se da dobre vyjet ale takovyhle mista jsou u nas v ulicipocitam tak ctyri mozna pet.
Tohle je jedina vec u ktery lituju ze sem si nekoupil obycejny Facko, to proste skrabnu naraznik a kaslu na to pac sem z nej nesedrel lak, ale ty narazniky u Scoupa sou fakt tragicky neodolne nalakovany nebo lidi neumej parkovat :-(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hovorys píše:to me zas nekdo na kapotu nakreslil pi*u, stal sem s autem normalne pred intrem u silnice spolu s dalsima asi 10 autama, ale ja jedinej sem mel takhle oznaceny auto... :roll:
bud v pohode, domaluj jeste dve carky doprostred a mas na kapote logo trech sester, nee? :lol: :lol:


<|||> rulez :wink:
RSTEIN
*
Příspěvky: 61
Registrován: 18 dub 2005, 12:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RSTEIN »

Jo jo nekteri lidi jsou fakt hajzlici - behem vikendu mi nekdo promackl leve zadni a castecne i predni dvere. Vypadalo to docela nevinne...

Odhad ceny opravy - 35 000 Kc. Budou se menit cele zadni dvere, protoze promacklina je pry zrovna v miste nejake nosne listy (nebo neceho podobneho) :(
Moje spoluucast bude 10 000 Kc - mam fakt radost :(
Hyundai Accent 1.3, r.v. 2004
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Pokud se ti to stalo před barákem, tak mám pro tebe radu. Pořiď si SVGA kameru s připojením na PC. PCI karta+kamera+soft vyjde asi na cca 10000 a hoď si ji z okna na parkoviště. Nevěřil by jsi jak to pomáhá :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
RSTEIN
*
Příspěvky: 61
Registrován: 18 dub 2005, 12:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RSTEIN »

Pred barakem to nebylo - stalo se to v v Praze na Cernym Moste. Takze kamera je dobry napad, ale ke sramum prichazim vzdy mimo domov :)
Hyundai Accent 1.3, r.v. 2004
PytonSK1
Příspěvky: 5
Registrován: 10 dub 2007, 13:19
Bydliště: Slovensko - Michalovce

Příspěvek od PytonSK1 »

Mam podobnu skusenost. Idem si rano k mojmu Accentiku...a co nevidim, nejaky spravny clen mi to nacuval s taznym rovno pod predny svetlomet a to tak ze ohol predny naraznik a samozrejme aj blatnik. A hadajte ... ano ani ho to netrapilo. Dodnes neviem kto to bol. Este ze mam havarijnu. Stalo ma to 5 tisic..zvysok cvakla poistovna.
Teraz parkujem bez ohladu na ostatnych a to tak ze to parknem sikmo cez 2 miesta..a verili by ste ci nie...odvtedy mi neobuchavaju dvere 8)
Accent r.v.2004 / 1,4 benzin / Elegance
Uživatelský avatar
MitoX
*
Příspěvky: 26
Registrován: 05 led 2007, 14:38

Příspěvek od MitoX »

PytonSK1 píše:
Teraz parkujem bez ohladu na ostatnych a to tak ze to parknem sikmo cez 2 miesta..a verili by ste ci nie...odvtedy mi neobuchavaju dvere 8)
No uvidime, kolko ti to vydrzi. Ja ked vidim takych ludi, co zamerne takto parkuju, tak chytam nervy. A co potom ti slabomyselni vodici, co su schopni si to na tebe aj vyliat? Dvere mozno nie, ale nieco ine sa ti moze prihodit.

Moja skusenost: Zaparkoval som pred postou. Auta tam stoja sikmo vedla seba predkom k obrubniku, su tam vyznacene ciary a nahodou bolo volne miesto, na ktore vidite z vestibulu posty. Cakam v rade, pozeram, prisiel vedla novy biely Nissan Pathfinder z SPP, zatocil, ale po chvili vycuval a isiel dalej prec. Nevsimol som si, ze by sa pohlo aj moje auto. Myslel som, ze je tam asi malo miesta a preto hladal dalej. Az doma som zistil, ze mam prevaleny zadny plastovy roh auta dovnutra a vymalovane na bielo. Asi 35cm kruh! Tretikrat za jeden rok mi pri parkovani niekto orajbal auto (uz na oboch stranach)! Myslel som, ze budem strielat. Este v navale nervov som doma vyrobil cervenu nalepku s napisom "NAUCTE SA PARKOVAT, KO..TI!!!" na to miesto. Tento raz je skoda uz viditelna aj z dialky napriek mojim modelarskym zrucnostiam.
Najhorsie na tom je,ze ta mensina, co si hycka auta (my) vzdy obide najhorsie (nervy,skoda) v porovnani s tou bezmozgovou vacsinou. :(
vedie NOVY ACCENT
Uživatelský avatar
Comic
**
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2007, 16:42
Bydliště: Jeseníky

Příspěvek od Comic »

Tomikp napsal:Možná pánové byste si ušetřili před globusem starosti kdybyste se nehrnuli dopředu ale nechali to stát někde uprostřed, kde je většinou volno a místa dost. Když vidim jak některý trubci jsou schopni jezdit kolečka mezi řadou 1-3 i několikrát....

Tak tedy od určité doby parkuji opodál. :lol: Stajím v řadě spolu s Oplem Astra.Chrochtám si jak je tu všude místo a ejhle....Chlap s ženskou se přiřítí Ladou zastaví opodál.No nic místa je tu dost.Jenže oni si přesednou po chvíli hop hop ženská se rozjede a učí se parkovat mezi auta. :shock: ŠOK.Tak nevím jestli je výhra stát opodál. :roll:
Nic není takový jak vypadá.
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Comic píše:Tomikp napsal:Možná pánové byste si ušetřili před globusem starosti kdybyste se nehrnuli dopředu ale nechali to stát někde uprostřed, kde je většinou volno a místa dost. Když vidim jak některý trubci jsou schopni jezdit kolečka mezi řadou 1-3 i několikrát....

Tak tedy od určité doby parkuji opodál. :lol: Stajím v řadě spolu s Oplem Astra.Chrochtám si jak je tu všude místo a ejhle....Chlap s ženskou se přiřítí Ladou zastaví opodál.No nic místa je tu dost.Jenže oni si přesednou po chvíli hop hop ženská se rozjede a učí se parkovat mezi auta. :shock: ŠOK.Tak nevím jestli je výhra stát opodál. :roll:

Mas rozne metody ucenia parkovania.... Klasicke medzi kuzelmi a drasticke kde postupujes do vyssich levelov v premavke :lol:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Comic
**
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2007, 16:42
Bydliště: Jeseníky

Příspěvek od Comic »

Jo a zásah do nárazníku je za deset bodů a světlo za dvacet :lol: :lol: :lol: .
Nic není takový jak vypadá.
RSTEIN
*
Příspěvky: 61
Registrován: 18 dub 2005, 12:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RSTEIN »

Tak auto je v servisu, opraveno by melo byt v patek,
Pijcil jsem si do konce tydne alespon Getze, takze porovnam sveho Accenta s Getzem :)
Hyundai Accent 1.3, r.v. 2004
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Nejen lidi, ale i zvířata (za pomoci lidí). V sobotu jsem přijel k tchánovi na chalupu, vjedu do zahrady, abych zaparkoval. Z chalupy vychází uvítací výbor, jenže pustili i psa (kokršpaněla) a veselý psík hopsa na dveře u řidiče a zanechal tam pěkný škrábaneček. Mě vomejvali a měl jsem po náladě. Že mi to odíraji za barákem, ale ještě vlastní ach jo :cry: :wink: .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Macháčku,zase musíš ocenit,jakou práci muselo dát tchánovi,naučit psa škrábat,až přijede "milovaný" zeťák. :lol: Hlavu vzhůru. :wink: Třeba tchán uzná vinu svého psa a v rámci dobrých vztahů ti koupí nové H.(nebo ty tchánovi nového psa-taková čivava jen leští :lol: ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „Pokec“