Debata o tuningu Hyundai Coupe na Tuning Foru

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

nuff.dome
*
Příspěvky: 11
Registrován: 18 kvě 2007, 13:15
Bydliště: okres Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuff.dome »

Petr HC píše:
Felotron píše:
Petr HC píše:To je furt dokola, jestli mu jde v první řadě o výkon, tak proč si proboha koupil 1.6? :?
mas recht... ale co uz s nim, kdyz to koupil...
Přesně to co mu radili na TF, naučit se s tim jezdit, udržovat to v dobrém stavu, místo modrejch LED diod a samolepek koupit nový pneu a brzdový destičky a až se vyjezdí prodat to a koupit si něco rychlejšího. Hlavně nevymejšlet nesmysly jako dát tam motor z EVA a tak podobně...pokud by měl opravdu 200 tisíc na zbyt, tak proč si kupoval tohle auto? Za 300 tis. se dá koupit už opravdu hodně dobrá a rychlá kára.
OK, napriklad ? :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

nuff.dome píše:
Petr HC píše:
Felotron píše: mas recht... ale co uz s nim, kdyz to koupil...
Přesně to co mu radili na TF, naučit se s tim jezdit, udržovat to v dobrém stavu, místo modrejch LED diod a samolepek koupit nový pneu a brzdový destičky a až se vyjezdí prodat to a koupit si něco rychlejšího. Hlavně nevymejšlet nesmysly jako dát tam motor z EVA a tak podobně...pokud by měl opravdu 200 tisíc na zbyt, tak proč si kupoval tohle auto? Za 300 tis. se dá koupit už opravdu hodně dobrá a rychlá kára.
OK, napriklad ? :D
Honda Integra Type-R, Honda Prelude 2.2 VTEC (poslední gen.), Honda CRX targa Del sol 1.6 VTEC, Hoda Civic Type-R (předchozí gen.), BMW 32x e46,BMW Z3, BMW M3 e36, Toyota Celica (7.gen) :twisted: , Mitsubishi Eclipse, Nisan 200sx s14, ...atd.
Obrázek
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Petr HC píše:
nuff.dome píše:
Petr HC píše: Přesně to co mu radili na TF, naučit se s tim jezdit, udržovat to v dobrém stavu, místo modrejch LED diod a samolepek koupit nový pneu a brzdový destičky a až se vyjezdí prodat to a koupit si něco rychlejšího. Hlavně nevymejšlet nesmysly jako dát tam motor z EVA a tak podobně...pokud by měl opravdu 200 tisíc na zbyt, tak proč si kupoval tohle auto? Za 300 tis. se dá koupit už opravdu hodně dobrá a rychlá kára.
OK, napriklad ? :D
Honda Integra Type-R, Honda Prelude 2.2 VTEC (poslední gen.), Honda CRX targa Del sol 1.6 VTEC, Hoda Civic Type-R (předchozí gen.), BMW 32x e46,BMW Z3, BMW M3 e36, Toyota Celica (7.gen) :twisted: , Mitsubishi Eclipse, Nisan 200sx s14, ...atd.
Da se koupit, ale priprav si dalsi stovku abys to dal to bezpecneho stavu...
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

pener_jack píše:
Petr HC píše:
nuff.dome píše: OK, napriklad ? :D
Honda Integra Type-R, Honda Prelude 2.2 VTEC (poslední gen.), Honda CRX targa Del sol 1.6 VTEC, Hoda Civic Type-R (předchozí gen.), BMW 32x e46,BMW Z3, BMW M3 e36, Toyota Celica (7.gen) :twisted: , Mitsubishi Eclipse, Nisan 200sx s14, ...atd.
Da se koupit, ale priprav si dalsi stovku abys to dal to bezpecneho stavu...
Co? A to jako proč prosimtě? Za tyhle prachy většina těhle aut bude v supr stavu, bude mít servisku a najeto pod 100tis. km.
Obrázek
nuff.dome
*
Příspěvky: 11
Registrován: 18 kvě 2007, 13:15
Bydliště: okres Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuff.dome »

jj
Naposledy upravil(a) nuff.dome dne 29 kvě 2007, 13:50, celkem upraveno 1 x.
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Petr HC píše:
pener_jack píše:
Petr HC píše: Honda Integra Type-R, Honda Prelude 2.2 VTEC (poslední gen.), Honda CRX targa Del sol 1.6 VTEC, Hoda Civic Type-R (předchozí gen.), BMW 32x e46,BMW Z3, BMW M3 e36, Toyota Celica (7.gen) :twisted: , Mitsubishi Eclipse, Nisan 200sx s14, ...atd.
Da se koupit, ale priprav si dalsi stovku abys to dal to bezpecneho stavu...
Co? A to jako proč prosimtě? Za tyhle prachy většina těhle aut bude v supr stavu, bude mít servisku a najeto pod 100tis. km.
Ted mi prijdes smesny ty pod 100tis......
u nekterejch tech aut byses asi vesel ale zas nebud vul... srychlim autem se jezdi rychle a motor bude mit dost, leda ze by to vlastnil nejakej dedek s kloboukem.
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

nuff.dome, proč tam nenecháš to co jsi tam napsal a změníš to jen na "jj" :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

pener_jack píše:
Petr HC píše:
pener_jack píše: Da se koupit, ale priprav si dalsi stovku abys to dal to bezpecneho stavu...
Co? A to jako proč prosimtě? Za tyhle prachy většina těhle aut bude v supr stavu, bude mít servisku a najeto pod 100tis. km.
Ted mi prijdes smesny ty pod 100tis......
u nekterejch tech aut byses asi vesel ale zas nebud vul... srychlim autem se jezdi rychle a motor bude mit dost, leda ze by to vlastnil nejakej dedek s kloboukem.
U kterýho auta myslíš?
Obrázek
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Petr HC: špatně jsem to napsal a ty si to blbě pochopil :lol: Já psal podle předlohy Porsche (tím sem myslel že si to dělala automobilka hyundai sama, ale podle předlohy Porsche). Použil jsem špatné slovčko mno :roll:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Rasty píše:Ten kdo tam psal o spolupráci firmy Porsche s Hyundai na podvozku zaslouží roubík do huby. Pokud vím řešilo se coupe 1.generace a ne 2.generace. To nastavení podvozku podle předlohy firmy Porsche se totiž týká coupe 2.generace (rok 2002 a vejš) a ne ty starší pač ta má stejný podvozek s Lantrou J2 tudíž by i Lantry měli Porsche podvozek :lol:
No tak to promiň Rasty, ale přečti si ještě jednou co jsi napsal a zamysli se kdo koho blbě pochopil :roll: Chceš cpát "do huby roubík" někomu kdo napsal, že na odladění podvozku Coupe 1. gen se nějakým způsobem podílela automobilka Porsche (což je podle dostupných informací pravda), takže chyba asi nebude v tom, že já jsem tě špatně pochopil.
Obrázek
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Vždyt jsem psal že sem to blbě napsal a tudíž si to pochopil jinak a beru vinu na sebe. Já si chybu příznám. Sme jen lidi :wink: Už mám roubík v hubě :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Ty vooooleeeeee....
Natom tuningu jsou fakt kreteni... alespon ti co tam porad pisou...

Jsem se zeptal na jednu vec a misto aby mi odpovedel nekdo naco jsem se ptal, tak mi tam zacnou cpat svoje napady a flame.

tak jim tam dam anglickej odkaz a dal pisou zvasty...
vrchol toho je, ze mi nabidne BOV za cenu 2x vetsi nez se da sehnat a pak mi tvrdi ze jsem blbej...

pletou si tam USA a Velkou britanii, neumi cist anglicky a jsou strasne chytry..

sory trosku me vytocili, kdyby ti kokoti alespon cetli prvni odkazy a pak zvatlali svoje keci a nadavky...

zlatej hyundaiclub kluciii !! 8)
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“