moje prve afto Hyundai Scoupe 1,5 12V Turbo

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Shelby_Nr

Příspěvek od Shelby_Nr »

inac ten tvoj vyzera na dobru skladacku...kukam ze aj sedacky mas z ineho scoupe-bezturbaca....
Reklama
 

Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

akurat som zohnal tesnenia na celé výfukové potrubie, oleovy a vzduchový filter... uz len zohnat olej a fuuu.... brm...brm..

nema niekto dojazdove koleso??

shelby aku mas rezervu? normalny disk tam nevojde...
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Shelby_Nr

Příspěvek od Shelby_Nr »

rezervu mam normalnu....sice pouzivam ked je leto ako rezervu zimne koleso (plechac) :) a ked je zima tak letne koleso-alu-disk...a vleze mi tam...jaky mas rozmer disku?...je to 14"?
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

185/60 r14 nejak ho tam vpracem...
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Shelby_Nr

Příspěvek od Shelby_Nr »

no musis ja ma to iste..a vpracem ho tam... :wink: ..inak jake plany mas s afticko celkovo :roll:
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

spojaznim , riadne vycistim, nahadzem tam hudbu nech nechodim potichu a hlavne jazdit:))), cez leto sa pustim do zadnych lemov, streknem zadné krídlo a poreparujem osuchané miesta, nechcem tam ziadne spojlere, prahy, lebo na tychto nasich cestach by som to otrhal, mozno tam nasukam intercooler a hrusku,
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Shelby_Nr

Příspěvek od Shelby_Nr »

jo jo...drzim ti palce....anija nedavam ziadne spojlere extremne...len par uprav drobnych na tych origos spojleroch :wink: ...hudbu uz mam spravenu..takze potichu chodit nebudem..vsak ked to bude mne jazdit aj tebe...mozme niekedy dat stretko...a vymenit nazory :wink:
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

Shelby_Nr píše:jo jo...drzim ti palce....anija nedavam ziadne spojlere extremne...len par uprav drobnych na tych origos spojleroch :wink: ...hudbu uz mam spravenu..takze potichu chodit nebudem..vsak ked to bude mne jazdit aj tebe...mozme niekedy dat stretko...a vymenit nazory :wink:
JAsné ked ho spojaznim budem tak isto nieco spachame 8)
chodis na nejake zrazy?
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Shelby_Nr

Příspěvek od Shelby_Nr »

jo par-krat som bol s kamosom na jeho aute...cil nechodim bo chcem ist uz na svojom :D , tak ked ho dokoncim tak pojdem urcite 8) ...pocuvaj odkade si zohnal tesnenie? pod vyfukove zvody?...co ta to vyslo?..mali aj ostatne? tesnenia?..ja by com potreboval pod (skoro komplet pretesnit, ale hlavne pod veko motora a koplet tesnenie na sacie potrubie) :)
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

no s tesneniami je trochu problém, tesnenie pod zvody mam od kamosa dílera za 400 dukatov ale tesnenia okolo turba priamo v hyundai pred turbo ide take plechove 200 sk a pod turbo k výfuku 150 sk donesu mi ich budúci tyzden. bo na slovensku ich nemali tak ich objednali z PRAHY :) kupil so aj olej z www.olejposta.sk tam su za fajn ceny...

spekulujem tiez nejaky fajny volant lebo to origo kormidlo sa mi moc nepaci... :)

budúci weekend to dam cele dokopy...
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Shelby_Nr

Příspěvek od Shelby_Nr »

tak jo to mas pravdu ze kormidlo :D ..ja uz mam novyyyy 8) ...a inac somkukal na stranke ebay.com..tam maju komplet pretesnenie celeho motora za par supov kolem 800 korun...som rozmyslal ze to obejdnam ale este plus postovne ale to je v pohode
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

tak to sa oplatí, len aby to bol presne ten tvoj typ...

nevies ake idu ziarovky do svetiel? H1,H7,H4???
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Shelby_Nr

Příspěvek od Shelby_Nr »

ja mam H4
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

lebo mAM ZIAROVKY h4 100w MODRE TAK BUDEM SVIETIT:)))

aLEBO ZOZENIEM XENON
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

TINO-Scoupe píše:lebo mAM ZIAROVKY h4 100w MODRE TAK BUDEM SVIETIT:)))

aLEBO ZOZENIEM XENON
Jenom pro jistotu jestli tam budeš dávat 100W žárovky tak to alespoň ze začátku hlídej protože kabeláž je na něco dimenzovaná a když tam dáš žárovku o 100W což je téměř dvojnásobek tak to nemusí rozdejchat kabeli a mohou se prohřát spojit a může ti to chytnout nemluvě o mnohem vyžší teplotě v lampě kdy můžeš poškodit kryt lampy a rozteklé kontakty na paticích takových žárovek jsou běžné a spousta lidí to řeší dokonce i připájením dej na to pozor mě už auto jednou hořelo a nikomu to nepřeju ten pocit beznaděje když se ti začne valit spousta hustého dýmu sice to tenkrát dopadlo dobře ale i tak dej si pozor a já od té doby vozím dobře rychle přístupné klíče na baterku kterou je nutné při takovýchto problémech a zkratech okamžitě odpojit bohužel mluvím z vlastní zkušenosti i když příčinou u mě bylo něco jiného.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“