xenon cool cena

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hyuman
**
Příspěvky: 104
Registrován: 22 bře 2007, 14:04
Bydliště: LN

Příspěvek od Hyuman »

Borek píše:Hyuman,chlape trochu přibrzdi.Nemusíš s jinými názory souhlasit-to je OK,ale ty urážky na Jandaxxe a Mexicana jsi přehnal. :roll: Přesvědčování o své pravdě nadávkami,fakt není dobrá cesta. :?
Borku vy jste snad všichni slepý nebo co?To vidím jenom já,že mexican začal první urážet?Já se jenom bránim a mít ho tady tak mu zlámu hnáty!!!Mě tady žádnej chudák urážet nebude jasný?
Hyundai Coupé FX 2.0 16V r.v.1999
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Vadí nám tady,že jsi jim hned nadával do imbecilů,dementů,pako....I když kolikrát s Mexicanem nebo Jandaxem nesouhlasím( nebo oni se mnou :lol: ),tak to jde napsat bez osobních urážek.

Ke xenonům jsem se nechtěl vyjadřovat,protože jsem to tady už jednou někde psal,ale ať se tedy držím tématu.V Tiburonu stále používám předepsané H7.Důvod-nezpochybnitelným plusem xenonů je jejich osvětlovací výkon a v porovnání s nimi jsou H7 bludičky.Pominu efekt světla,kvůli kterému si xenony velká část lidí montuje(o tom psal Mexican)-ano je to pěkné,ale pro mě jako řidiče to nic praktického nepřináší. :oops: Cena přestavbové sady je dnes opravdu nízká-další plus.Montáž rychlá a jednoduchá.
Na druhou misku vah dám mínusy přestavbových xenon.sad-málokteré auto s nimi neoslňuje a pokud jsi zkusil mít za sebou v noci tunera s xenony :oops: ,o protijedoucím oslňovači ani nemluvím......tak mám často také nutkání dodělat jim přestavbu kladivem přes xenon. :roll:
Plus pro bezpečnost=sám vidím lépe.Mínus=všichni kolem(a těch je neporovnatelně více) budou díky mě vidět prd. :( To je hlavní důvod,proč stále používám H7-jak se říká,co nemáš rád sám(oslňování),nečiň druhým.

Závěr:dovedu pochopit a bez problému zkousnout xenony v čočkách a stažené na zem(opravdu seřízené).Sám víš,že v našich autech sedíš těsně nad zemí a neseřízená světla(a ještě s přestavbou)pociťujeme ze všech řidičů nejvíce- svítí ti rovnou do očí a jedeš proti bílé zdi. :roll:
Nejsem absolutně proti a říkám,že kdybych měl jistotu,že nebudu oslňovat ostatní,tak je namontuji,ale moje prozatímní zkušenost jízd proti přestavbám ale i valné části origo montáží 8) ,mě zatím říká,že tudy cesta nevede. :(

Hyuman-příště stačí napsat nesouhlasím s tebou Mexicane/Jandaxxi a stejně si je dám....a je to :lol: .Přečti si ty příspěvky ještě jednou-Mexican napsal,proč si je tam většinou lidi montují-aby byly coool :lol: (neříkám,že všichni),Jandaxx,že je proti-má také určitě nespočet nocí za volantem,kdy proklíná "xenontunery",ale nikdo tvé osobě nenadává do .........jak jsi jim napsal ty. :( OK :?: OK :!: :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

ja se musim zastat Hyumana, proste nekdo ma auto jen na jezdeni a nekdo ho ma i na paradu , me osobne se taky libej pekny svetla a kdyz jede auto a ma treba ty 8k tak to proste vypada dobre do coupecek se to hodi hodne. A jo ja si reknu "hm pekny" proste se mi to libi vsechno nemusi byt jen o jizdnich vlastnostech ale i o krase proto si asi vetsina znas koupila zrovna coupecko. A nema cenu se navazet kdyz nikdo nevi jestli mu to oslnuje nebo ne to vedej jen ridici co jedou naproti a kdyz nikdo neblika tak to asi bude mit v pohode. :) Ja kdybych si ted daval xenony tak misto 6k bych si dal taky vyssi porad ta viditelnost je lepsi nez se zarovkama.

Ja teda nevim ale nevidam na silnici moc aut co by me nejak oslnovali me se to zda byt v pohode to casteji nekdo zapomene dalkace kdyz uz, ja prestavbovy sady schvaluju plne i kdyz mi to uz 2x vyhodilo pojistku svina :))
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

DEDe píše:ja se musim zastat Hyumana, proste nekdo ma auto jen na jezdeni a nekdo ho ma i na paradu , me osobne se taky libej pekny svetla a kdyz jede auto a ma treba ty 8k tak to proste vypada dobre do coupecek se to hodi hodne. A jo ja si reknu "hm pekny" proste se mi to libi vsechno nemusi byt jen o jizdnich vlastnostech ale i o krase proto si asi vetsina znas koupila zrovna coupecko. A nema cenu se navazet kdyz nikdo nevi jestli mu to oslnuje nebo ne to vedej jen ridici co jedou naproti a kdyz nikdo neblika tak to asi bude mit v pohode. :) Ja kdybych si ted daval xenony tak misto 6k bych si dal taky vyssi porad ta viditelnost je lepsi nez se zarovkama.

Ja teda nevim ale nevidam na silnici moc aut co by me nejak oslnovali me se to zda byt v pohode to casteji nekdo zapomene dalkace kdyz uz, ja prestavbovy sady schvaluju plne i kdyz mi to uz 2x vyhodilo pojistku svina :))
k tomu oslnovaniu.. jazdievam zvycajne 500 km cez vikend (vacsinou po tme) a ver mi ze blikat na vsetkych tuzerov uz clovek nemoze po 100. aute.. a najma ak niekto za nim ide. HID oslnuju a s tym nic nenarobis, je to fakt.. nemaju zatazovu regulaciu z 99% neboli osadene do svetla
profesionalom

cele ten humbuk co sa tu strhol mam na svedomi asi ja, pretoze som (a to si myslim opravnene) sa pytal, preco fotia chalani vysledok prestavby na HID zpradu.. svetla su na to aby svietili a xenony sa davaju najma kvili kvalitnejesiemu osvetleniu cesty... teda to ze ako to vyzera je ubycajne pozerstvo a za tym si stojim, s funkcionalitou to ma spolocne asi to ako navarena zehliaca doska na zadnej kapote. U uprave svetiel typu angel eyes je to o inom, tam ide primarne o to ako to vyzera :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

ja ti covece nevim ja kdyz to sklopim uplne na trojku tak mi to prijde ze svitim kousek predsebe a vidim uplny prd takze to mam ted stejen zvedle vys ale musel bych to videt z auta odnaproti jinak nevim jak to vypada, je fakt ze kdyz jedes prez vikend takovou dalku a vnoci tak to asi zacne stvat to pak mi vadi i normalni zarovky uz:)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Mimochodem zkoušel jste někdo blikat na ty co mají HID-ky a oslňují. Já jo a už to nedělám. Výsledkem je, že na vás zablikají také a zvlášť je to nepříjemné u bi-xenonů. Takže, když mi někdo říká, že on neoslňuje, přece na něj nikdo nebliká ... tak se jen pousměju, protože na něj neblikají ostatní pravděpodobně ze stejných důvodů jako já.
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

mas recht oni blikaj aby ti ukazali ze nemaj pusteny dalkovy :D :o :D :lol:
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Lukino píše:Mimochodem zkoušel jste někdo blikat na ty co mají HID-ky a oslňují. Já jo a už to nedělám. Výsledkem je, že na vás zablikají také a zvlášť je to nepříjemné u bi-xenonů. Takže, když mi někdo říká, že on neoslňuje, přece na něj nikdo nebliká ... tak se jen pousměju, protože na něj neblikají ostatní pravděpodobně ze stejných důvodů jako já.
100% suhlas
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „COUPE“