silnější žárovky

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Hihi, Bruno to hezky okorenil:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

Bruno píše:Pro Tamascik:
Nějak jsem zaspal a všiml jsem si tvého suprového příspěvku až dnes.Řek bych to asi takhle: Poslóché kemo ešče ti nikdo nerozvázal sandál za ty tvoje žgryndy? Eščě ti za to nikdo nevysadil mixnu? Myslím, že podle výraziva jsi pěkný pako a o tvých názorech ani nemluvě.
Tož dojeď na sraz, nejlépe na Moravu a můžeš ukázat v celé velikosti svého genia. Jestli ty nebudeš zamindrákovanej!!! Takovej celej nedomrlej a nanicovatej!!!
Jen tak na okraj kdybys tohle udělal na východ od Slovenska tak to uděláš jen jednou a pak bys už neměl příležitost. Jo a jinak ti pánové se pohybují i na našich silnicích, tak bacha na to!!!!!

Jseš prostě geroj a samozřejmě ukrytý za anonyma!!!!!
toto na vychod od slovenska bolo myslene ze ukrajina ? alebo od bratislavy na vychod ? len pre ujasnenie :)
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Nevím jak jseš na tom se zeměpisem, ale od Slovenska na východ to je stát, který má své západní hranice se Slovenskem a naopak Slovensko má svou východní hranici s tímto státem, potom dál na východ jsou ještě další státy. Takže si odpověz sám.
A co se týče Bratislavy, tak ta leží v západní části Slovenska.

Doufám, že moje vysvětlení je jednoznačné a vyčerpávající!!!!!
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

JJ sak som si myslel ale vies jako to su ludia a su ludia....pre blavakov zacina ukrajina od ziliny.... ;)
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

No jo, jenže já jsem z Moravy a tady takové problémy s Blavou nemáme takže nás jiné vysvětlení nenapadá, ale asi víš o čem píšeš!!!!

Ale jen tak mimochodem, od 21.12.2007 to budeme mít zase bez hranic mezi sebou, takže to bude ok a konečně se napraví to, co pře lety politici pohnojili.

Už se na to opravdu těším!!!!!
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
p-sca-p
Příspěvky: 7
Registrován: 03 úno 2008, 13:11

Příspěvek od p-sca-p »

Tak jsem to tady z fóra nějak nepochopil, co se tedy stane když si dám (teoreticky) silnější žárovky do accenta? Nemyslím to že budu oslňovat, ikdyž už mi je teď aspoň jasné proč mě některé (speciálně felície) tolik oslňují a když na ně člověk blikne, protože si myslí že mají dálkové, tak mu rozsvítí právě ještě dálkový a není vidět už vůbec nic - holt omezenci, ale jestli se mi tam něco spálí nebo ne, stalo se to už někomu že se mu ten vnitřek světla nějak vypálil?. Jinak já jsem si objednal Osram NightBreaker, když je všude tak chválí, tak jsem zvědavej jak to bude znát, protože klasické h4 co tam mám obzvláště za deště svítí snad méně než lucerny. Díky za rady a odpovědi.
Uživatelský avatar
pražus
*
Příspěvky: 23
Registrován: 25 bře 2008, 09:17

Nightbreaker

Příspěvek od pražus »

Nightbreaker je výborná volba, používám je cca 3 měsíce a vládne naprostá spokojenost. Hlavně co se týká osvícení pravého kraje vozovky. Hodně jsem se bál že moc nevydrží, ale mám s nimi za tu chvilku odjeto necelých 25000km a stále drží. Uvidíš jak s nimi budeš spokojen, za sebe můžu říct že to byl dobrý kup.
Hyundai Accent 1997 - 1.3i Elegance GLS (62kW/84k)
Kam se hrabou fujFeliny a Fóbie...
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

no ja čekam na philips nightguide 3 colors za litr tak jsem zvědav...samozřejmě moje cena bude 4kila :lol: :lol: :lol:
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
pražus
*
Příspěvky: 23
Registrován: 25 bře 2008, 09:17

Příspěvek od pražus »

Selshig píše:no ja čekam na philips nightguide 3 colors za litr tak jsem zvědav...samozřejmě moje cena bude 4kila :lol: :lol: :lol:
Dej určitě vědět jak si s nima spokojený, protože já si chtěl taky pořídit tyhle philipsky, ale známej mě stále tvrdil že dlouho nevydrží. Takže se mi nechtělo riskovat vyhodit víc jak litr z okna za žárovky, tak jsem dal 350 za Nightbreakery. Ale pokud mi řekneš, že ti vydržely aspoň na 30000km tak do nich jdu. Mimochodem...kde to mají takové přívětivé ceny? :oops: :lol:
Hyundai Accent 1997 - 1.3i Elegance GLS (62kW/84k)
Kam se hrabou fujFeliny a Fóbie...
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

no cenu odkud mam ti bohužel říct nemužu :roll: ale s tou spokojenosti no ja nevím ale než najedu 30tisic kilaku tak to bude rok .... jinak dam vědět jak svití
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

hmmm tie ziarovyk nemam rad..........ale ja pouzivam Osram Silverlight H4.................odporucam...........svietia krasne na bielo spravim niekedy foto a poslem...........auto vyzera mladsie........ale navyse aj lepsie svieti.........neveril som tomu ale je to tak...........svieti lepsie a dialkove svietia ako na kamione :lol: su velmi dobre aj ked 230 za ks je trochu dost :?
Hyundai Accent 96 1,5 12V HB
Obrázek
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

proč je nemaš rad,??je tam napsane neoslnuji více prsovítí pravou část vozovky a jemnější neoslnujici světlo svítí výš a osvětli chodce atd..
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

Selshig píše:proč je nemaš rad,??je tam napsane neoslnuji více prsovítí pravou část vozovky a jemnější neoslnujici světlo svítí výš a osvětli chodce atd..
nie ti tvoje........myslel som 110 W...........ti su na p..u.......tvoje su fajn,.......ako svietia lebo ja som spokojny velmi s Osramami.......svietia jak hovado a pri tom aj dobre vyzeraju ked svietia na bielo........ale krasne je s nimi v noci vidiet..........ale o Philipsoch som tiez rozymslal.........
Hyundai Accent 96 1,5 12V HB
Obrázek
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

no ja jezdím dost často v noci pro přítelkýni do prace a na některých usecích nejde nic vidět takže proto ty phillipsy uvidim jak budou doma co umi holky...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

Selshig píše:no ja jezdím dost často v noci pro přítelkýni do prace a na některých usecích nejde nic vidět takže proto ty phillipsy uvidim jak budou doma co umi holky...
V sobotu som mal pozcane Mercedes S400 s natacacimi bi xenonmi...........uz viem aky je rozdiel medzi normalnymi a natacacimi................fuuuuh vidis aj za roh.............genialna vec.............az na to ze rozdiel medzi nasimi autami je asi 2,5 miliona............. :oops: ale bola to krasna jazda aj ked len asi hodinova...........
Hyundai Accent 96 1,5 12V HB
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“