Hyundai i20 - testy & prehlady

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od dj.brouk »

Tady je ta moje oblíbená dark grey,teda doufám,že je to ona :D/
Přílohy
Krásná....
Krásná....
hyi280_48e3393b4e07a.jpg (145.38 KiB) Zobrazeno 1772 x
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Reklama
 

Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od David C3 »

nádhera :!: =D>
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od tatchwud »

dj.brouk píše:Tady je ta moje oblíbená dark grey,teda doufám,že je to ona :D/
No to nemá chybu.Mám to jako 2. nej. První je ale pro mě elektric green
Přílohy
electric_green.png
electric_green.png (49.58 KiB) Zobrazeno 1761 x
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od Borek »

Tak jsem se byl dnes podívat v :hyu: v České Třebové a tam jedna zelená i20 stojí na prodejně.Jsou tam velice ochotní a tak jsem si ji prolezl.Musím napsat,že vnitřním prostorem je to parádní auto :!: Když si v Ochcávce sednu za sedadlo řidiče,které mám na sebe nastavené,tak mám na zadním sedadle pocit,že sedím v 500 Fiátku a při delší cestě bych měl na kolenou vytlačené mozoly. :roll: Tady jsem zůstal v údivu,kolik místa ještě zbývá. :shock: I ta zářivá zelená je v reálu moc pěkná barva.Jednu výtku bych měl-nějak mě nesedí ty boční prolisy v zadu-spodní se ohýbá nahoru-OK,ale ten vrchní jde vzadu proti němu a ohýbá se dolů.Ten bych vedl rovně a auto nemá chybu.I kufr je řešený do délky ne jako u Fábky-vysoká úzká škvíra :roll: .
Krásný volant se stříbrným dekorem.Skvělá výbava,prostě opravdu povedené auto.Myslím,že se bude dobře prodávat.Zvlášť až jak jsem psal jinde bude ESP(podle inf.+- od května,června)v základní výbavě :!: a přijdou akční modely. =D>
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od Mexican »

dneska som v hodonine skusil i20 ... priestorovo rovnaka ako accent, posed tiez - clovek sedi nizsie, co je fajn.. volant nastavitelny do 4 stran, interier trochu nevesely (dominuje cierna - da sa vsak vybrat cierno-modry alebo cerveno-modry), kufor celkom fajn - su tam rovno oka na siet, ma pravidelny tvar.
Volant vizualne pekny, ale tenky a bez vystupkov. Ovladanie radia a tlacidal umiestnene intuitivne.

Co mi nevedeli povedat je servisny interval - ale zrejme je to 20 000km ako u i30, najmensi benzinovy motor 1250 ccm dava 77 koni, pri velmi solidnej spotrebe.

Cena 1,4 Style ktora je porovnatelna s i30 CZ je rovnaka, co sa mi zda dost vela... za 2 stupen vybavy Comfort chcu este priplatok za klimatizaciu 15000kc, co sa mi zda dost
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od Rudolf »

Připojuji se k hodnocením výše. Viděl jsem "naživo" tuhle zelenou - je prostě skvělá. Z vnitřku jsem byl taky nadšen. Černá mi nevadí. Jen ten kufr je pro rodinu malej. Accentí kufr máme stále nafedrovanej doplna. Tady ovšem platí známé pravidlo: ať je kufr jakkoli velkej, je vždy plnej.....
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od Hardcam »

Cena i20 je sama o sobe pekna, cena i30 je vylozene luxusni. Ale verim tomu, ze v brzky dobe nastane cenovy odstup. Ale i ted je videt, ze treba dj.brouk volil auto srdcem i za cenu toho, ze bude mit o chlup mensi auticko. Vsichni si prijdou na sve a to je v poradku.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od dj.brouk »

Tak tady je v té zelenkavé,taky není špatná :D
Přílohy
taky dobrá
taky dobrá
hyundai_i20_2_0.jpg (217.66 KiB) Zobrazeno 1699 x
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od vipe »

:wink: Krasavec :D/
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od dj.brouk »

Borek píše:Tak jsem se byl dnes podívat v :hyu: v České Třebové a tam jedna zelená i20 stojí na prodejně.Jsou tam velice ochotní a tak jsem si ji prolezl.Musím napsat,že vnitřním prostorem je to parádní auto :!: Když si v Ochcávce sednu za sedadlo řidiče,které mám na sebe nastavené,tak mám na zadním sedadle pocit,že sedím v 500 Fiátku a při delší cestě bych měl na kolenou vytlačené mozoly. :roll: Tady jsem zůstal v údivu,kolik místa ještě zbývá. :shock: I ta zářivá zelená je v reálu moc pěkná barva.Jednu výtku bych měl-nějak mě nesedí ty boční prolisy v zadu-spodní se ohýbá nahoru-OK,ale ten vrchní jde vzadu proti němu a ohýbá se dolů.Ten bych vedl rovně a auto nemá chybu.I kufr je řešený do délky ne jako u Fábky-vysoká úzká škvíra :roll: .
Krásný volant se stříbrným dekorem.Skvělá výbava,prostě opravdu povedené auto.Myslím,že se bude dobře prodávat.Zvlášť až jak jsem psal jinde bude ESP(podle inf.+- od května,června)v základní výbavě :!: a přijdou akční modely. =D>
Nevíš o těch akčních modelech něco více konkrétního,nebo někdo jiný??? :?:
Myslím aspoň časově.....
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od tatchwud »

dj.brouk píše:Tak tady je v té zelenkavé,taky není špatná :D
No tak to teda nemá chybu. Jsem z toho hotovej.Taková barva kdyby byla u i30....
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od Tringi »

Podle prvních fotek bude u třídveřové i20 tahle zelená dokonce asi i oficiální barvou.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od Borek »

3 dvéřové bude na 100%,ale měli v úmyslu i kombíka z i20,ale na konec to neprošlo.Takže definitivně 3 a 5 dvéř. :wink:
Jinak s Tringim mám na počet dveří stejný názor :D .Ale vzhledem k tomu,že by se tady zase s některými rozpoutala vášnivá diskuse,to dál nekomentuji.
Jo,ještě jsem chtěl napsat,že ta zelená se mě zdála v prodejně trochu tmavší a lesklejší(perleťová).V reálu vypadá ještě lépe než na fotkách a to píšu i přesto,že zelená nepatří mezi moje oblíbené barvy. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od dj.brouk »

Borek píše:3 dvéřové bude na 100%,ale měli v úmyslu i kombíka z i20,ale na konec to neprošlo.Takže definitivně 3 a 5 dvéř. :wink:
Jinak s Tringim mám na počet dveří stejný názor :D .Ale vzhledem k tomu,že by se tady zase s některými rozpoutala vášnivá diskuse,to dál nekomentuji.
Jo,ještě jsem chtěl napsat,že ta zelená se mě zdála v prodejně trochu tmavší a lesklejší(perleťová).V reálu vypadá ještě lépe než na fotkách a to píšu i přesto,že zelená nepatří mezi moje oblíbené barvy. :wink:
Kurňa vy mě snad zlákáte na tu zelenou #-o ,ale brácha má Atose v tmavší zelené,
tak už z principu asi nee.... :lol:
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od tatchwud »

Borek píše:3 dvéřové bude na 100%,ale měli v úmyslu i kombíka z i20,ale na konec to neprošlo.Takže definitivně 3 a 5 dvéř. :wink:
Jinak s Tringim mám na počet dveří stejný názor :D .Ale vzhledem k tomu,že by se tady zase s některými rozpoutala vášnivá diskuse,to dál nekomentuji.
Jo,ještě jsem chtěl napsat,že ta zelená se mě zdála v prodejně trochu tmavší a lesklejší(perleťová).V reálu vypadá ještě lépe než na fotkách a to píšu i přesto,že zelená nepatří mezi moje oblíbené barvy. :wink:
Je to trochu jinak nasvícený,ale ve skutečnosti ta zelená je barva všech barev co jsou na vzorkovníku,co ladí s i20. Třeba u i30 ten sortiment barev nic moc.U Mazdy je výběr barev lepší.
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Odpovědět

Zpět na „i20 Ostatní“