Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět

hlasujte pro...

Smazat téma nadobro
9
41%
Přesunout do hádek
9
41%
Zamknout téma a nechat na památku
4
18%
Zachovat téma
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Yurii: pred Davidem jsem se asi nezminoval. Nenapadlo me, ze musim behat za kazdym. Proto jsem se na to...a uz jsem to neresil a nebudu. Jinak David byl opravdu aktivni a je to clovek na svem miste, to vsechna cest.
A ty zase nechapes, ze jsem pouze prespal (coz jsem zaplatil) a jel hodinovy orientak o jehoz vysledku em musel informovat az kamarad mysak. Vozeni se v autickach je dle me iniciativa autosalonu a jejich vabeni zakazniku.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od matysekul »

Yurii píše:No eště si neodpustim jedno rejpnutí: Přijde mi zvláštní že negativní názor na HCCZ mají hlavně Pepanovo kamarádi, asi má ten kluk kovářská na ně špatnej vlif :mrgreen: :lol: :wink:
Také si neodpustím jedno rýpnutí.Měl jsem Tě za fajn kluka. Něco se mění. Dál těm strejdům lez do prdele.Jsem zvědav,jak dlouho budete mít sponzorované srazy,když vám tam nebudou jezdit žádní sponzoři z řad návštěvníků......
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Yurii »

Chjo já nikomu nelezu doprdele jsem prostě jeden z nich tak se nás snažim bránit... co je na tom že se snažim stát za svym?
Hardcam píše: A ty zase nechapes, ze jsem pouze prespal (coz jsem zaplatil) a jel hodinovy orientak. Vozeni se v autickach je dle me iniciativa autosalonu a jejich vabeni zakazniku.
Ale chápu to už jsem psal někde na minulé stránce... kde jsem se k tomu taky vyjádřil.
Hardcam, určitě budeš namítat něco o palcení startovného v plné výši ačkoli jsi konzumaci v kempu neměl žádnou a byl jsi tam jen dva dny. Samozřejmě to není ideální řešení, ale na durhou stranu by počítání poplatků pro každého zvlášť bylo náročné nemluvě o tom že i takhle s tím byla spojená značná práce organizátorů tak to ber jako daň za to, že jsi na sraze nebyl celou dobu.
Když máš předplacenou telefonní kartu a dlouho jí nepoužíváš, taky propadne ačkoli jsi její částku nevyužil celou.
Evidentně budeme muset na příštím srazu zavést něco jako kupónovou knížku nebo třeba dočasné čtyřhodinové členství v klubu za 23,50 abychom se zavděčili i těm kdo přijedou na otočku. Budiž nám to poučením pro příště... pokud vím podobných problémů vzniklo víc ale pokud by se vše řešilo včas dopředu, nemuselo k tom vůbec dojít. :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Vladislav Bureš »

matysekul píše:
Yurii píše:No eště si neodpustim jedno rejpnutí: Přijde mi zvláštní že negativní názor na HCCZ mají hlavně Pepanovo kamarádi, asi má ten kluk kovářská na ně špatnej vlif :mrgreen: :lol: :wink:
Také si neodpustím jedno rýpnutí.Měl jsem Tě za fajn kluka. Něco se mění. Dál těm strejdům lez do prdele.Jsem zvědav,jak dlouho budete mít sponzorované srazy,když vám tam nebudou jezdit žádní sponzoři z řad návštěvníků......
Yurii je fajn klučina snaží se tu hájit snahu jiných nikdo nejsme dokonalý ale té negativní kritiky bylo více než dost člověk chce něco uspořádat společně se pobavit a pak číst tohle?! Nevím jak ostatní ale mě by to odst odrazovalo od snahy pořádání dalších. Někdo mu měl snahu něco pro ostatní udělat ať už s jakýmkoli úmyslem podařilo se líbilo se a pak tohle? mě to příjde zbytečné
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2776
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Espero »

No trošku "synovci" přeháníte. Jako "strejda" mohu říci, že se svět až tak moc nezmění jestli takovéto srazy budou nebo nebudou, jestliže synovci pohrdnou strýčky a strýčkům nezbude než se rozhodnout, zda budou "jen strýčci mezi sebou", když synovci je opustili nebo zda se "opustí " taktéž.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Yurii: ano, ne kazdy ma takove moznosti, aby tam mohl byt cely vikend. Nekdo ma zajem prijet jen na odpoledne. Stacilo dat fixni poplatek za startovne orientaku na auto a ne na cleny rodiny, ktere si s sebou nekteri berou, aby tam prezili nebo aby e tam meli lepe ci meli spolecny zazitek. Ja bych treba bez Terky nejel. Do dusledky jsme jeli jen kvuli Jemnisti, ktery jsem ji musel slibit.
Nekdo tam mluvil o tom, ze by Terka mela byt spolecne se mnou v clubu. Co by tam delala? Hyundai je v nasi domacnosti moje iniciativa, muj konicek, ona je mym doprovodem. Ano, ma svyho Getzika, ale ten je bran jen jako dopravni prostredek. Sem nechodi, takze by si proste zaplatila a mohla si nekolikrat rocne zahlasovat o necem, cemu nerozumi a s plnou polni navstivit sraz.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od matysekul »

Klubáci,co kdybyste si vytvořili svoje forum. Už tady pár pomluv taky kdysi padlo.Co kdybyste se separovali ouplně a hráli si na svým písečku.Měli byste to stoprocentní,nikdo by Vám do toho nekafral a bylo by všechno OK.A všichni byste byli spokojení :mrgreen:
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

matysekul píše:Klubáci,co kdybyste si vytvořili svoje forum. Už tady pár pomluv taky kdysi padlo.Co kdybyste se separovali ouplně a hráli si na svým písečku.
Proto jsem psal, ze by se milosh mel zamyslet nad tim, zda forum nezpoplatnit. Protoze kdyz se zde muze obcanske sdruzeni, ktery pro necleny nema zadne vyhody - respektive rovne podminky, dohadovat a propagovat svou placenou cinnost, melo by i forum na to reagovat. Spousta jinych for je placenych, pokud se nemylim, i vipeuv getzclub je v nejake casti placeny.
Tim by se predeslo dvojim metrum.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od rade622 »

Prosím vás, dejte si už pokoj. Kdo chtěl, přijel, kdo ne nepřijel. Byl to sraz občanského sdružení pro své členy, byl otevřený i dalším zájemcům z řad nečlenů. V souladu se stanovami klubu proběhla pro členy klubu HCCZ o.s. valná hromada a tím si klub splnil povinnost vůči státu. Doprovodný program byl zaštítěn taktéž klubem - HCCZ, přístup na něj měli i nečlenové. Kdo chtěl, ten toho využil a zůčastnil se. Pokud se nelíbí komukoliv to, co HCCZ pro členy dělá, má čtyři možnosti. 1. přijet jako host, přijmout podmínky dané organizátorem a bavit se 2. přijet, vyzkoušet a pokud se mu líbí, stát se členem a pracovat pro klub. 3. přijet, vyzkoušet a pokud se mu nelíbí stát se členem a změnit chod klubu a pořádání srazů podle svých představ, v souladu s většinou. 4. nepřijet a zbytečně kecat na internetovém fóru hyundaiclub.net. jak to všechno kolem klubu stojí za hovno a jak to blbě ti strejci vedou. Tož tak nějak
Jen pro informaci, k tomu, že se sraz bude dělat skutečně jen pro uzavřenou skupinu členů dojde, a bude to brzy. První takový byl loni Nošovice - fabrika v pátek, jako hlavní náplň srazu pro členy a pozvané hosty. Ono ukočírovat 40 lidí nebo 50 jako loni, a to ještě těch kteří s tebou chtějí spolupracovat je rozdíl než ručit za 70 z nichž 20 na tebe kašle a ani neposlouchá co říkáš.
To je lépe těch 20 oželet a mít raději společnost, kde jsou lidé, kteří se znají a ví, co asi můžou od koho čekat. A letos bych řekl, že takoví tam skutečně byli. Pokud se spolu sejdem i na Moravě, budu jen rád a jistě nebudu plakat, že tam nepřijeli ti, od nichž můžu čekat hlavně dlouhou a bezpředmětnou diskusi na téma jak to letos stálo za prd a jak je dobře že sem tam nejel.
Ale to jsme zas u těch bodů.
Já tímto končím své příspěvky na toto téma.
Rade622
Milujte se
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Je mozne zverejnit, kolik zucastnenynch na srazu neni ve vyboru, tedy necleny HCCZ?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11581
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Já se nestačím divit. Je to tu úplně stejná snůška keců jako loni po Moravě. Přesně jak napsal Yurii, srazy jsou takové, jaké je chce mít organizátor. Organizátor je v tomto případě HCCZ, o.s. Když si Valná hromada něco odhlasuje, tak je to tak v pořádku a nikdo, kdo není člen HCCZ, o.s. do toho nemá právo mluvit! Já taky neříkám rybářům jaký rybník mají kdy a jak vylovit. Je posléze pouze a jenom vůlí členů HCCZ, o.s., že svoje srazy pořádá jako veřejné a tudíž přístupné i nečlenům občanského sdružení, a to za předem daných podmínek, včetně těch finančních. A je zase jen a pouze na vůli nečlenské veřejnosti, jestli přijede a přistoupí na podmínky, nebo ne. Tohle je milí drazí demokracie. Takhle to funguje. Netvrdím, že organizačně to bylo 100%, ani nemůžu, na srazu jsem se jen mihl, ale protože nic není nikdy dokonalé, tak se určitě možnosti pro zlepšení najdou. Krom toho to byla Korálkova organizační premiéra a mnohé věci by po získaných zkušenostech udělal jinak. Tak je to vždycky. Na kritiku má každý právo, ale nikdy by neměla překročit mez úcty k práci toho kdo tomu čas a energii (o penězích nemluvě) věnoval a mez toho, co organizátor ovlinit může a co ne.
Jestli jsi Hardcame o vstupu do HCCZ, o.s. uvažoval, proč jsi se nepodíval na stránky? Přihlášku bys tam našel, mně to předloni trvalo 2 minuty. Případně bys tam našel na koho se obrátit. Kdyby ses o vstupu do HCCZ, o.s. zmínil mně, tak bys taky přihlášku nedostal, jsem jen řadový člen. Buď bych Tě odkázal na web nebo na Radeho či Davida, kteří jsou ve vedení HCCZ, o.s. Je to oficiální organizace, která má svou právní formu a daný systém fungování. Když žádáš ve firmě o práci, tak taky jdeš na personální a ne na vrátnici.

To matysekul: To je taky možnost, ale jak říká pepan, toto fórum je veřejné a bavit se tu může kdo chce. Stejně tak je možné srazy pořádat jako neveřejné. Ale proč to takhle hrotit?
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Hyundai: o vstupu jsem uvazoval az na miste, jakozto nepristupnem internetu. O tom, ze budu plati za kazdyho cloveka nikdo tady nepsal. Ze ty jsi clen HCCZ me ani ve snu nenapadlo.
Ano, prijde mi fer, aby se toto nejak separovalo. Tudiz i z nasi strany je na case, aby se i zde zacalo neco dit.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od matysekul »

Problém je ten,když jedeš 500 km a o finanční účasti se dozvíš v sobotu ráno a o části programu až po diskuzi na foru.A potom někdo po určité době i tuto část změní na stránkách HCCZ,aby to vyhovovalo jemu. Kdyby tenkrát někdo aspoň zabučel,nebo odpověděl na pozdrav,tak je mi to celkem u zadku,ale takhle opravdu ne.
Na letošním srazu jsem nebyl,i když to mám zhruba pade. Bylo to z více důvodů,ale jeden z nich byl rozhodně to,co jsem již napsal. Hojně využíváte stránek fóra na propagaci svou a svého srazu a na místě se separujete.Tak to sem netahejte,když nechcete,aby vám tam jezdili cizí lidé.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11581
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

To Hardcam: Pak na místě selhala komunikace. Radit po bitvě umí každý :D, takže tu teď pitvat co bys byl býval měl udělat a co mělo následovat je nošení dříví do lesa :wink:. Ale přihlášky jsem na Jemniště přivezl, David mi kvůli tomu ještě ráno volal a já pracně vymýšlel kde je vytisknu, když doma nemám tiskárnu :mrgreen:.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od cypisek »

matysekul píše:Klubáci,co kdybyste si vytvořili svoje forum. Už tady pár pomluv taky kdysi padlo.Co kdybyste se separovali ouplně a hráli si na svým písečku.Měli byste to stoprocentní,nikdo by Vám do toho nekafral a bylo by všechno OK.A všichni byste byli spokojení :mrgreen:
Pořad jsi koukam nepochopil jak to bylo, nejdřív bylo forum na kterem se lidi domluvili že udělaji sraz, na něm pak dohodli, že když to bude oficiální klub bude to mít i výhody, tak se udělal HCCZ, tak furt nevím do čeho rejpeš, zrovny ty který se tady "objevil v roce 2008" .. takže oficialni kub si uděla sraz -na ten nejezdí, a nekritizuj, udělej svůj - na ten nepřijedu já a taky nebudu komentovat jaký jsi ho měl... A JE TO :mrgreen: a forum je pro všechny, tak si nedělej z toho něco že Ti vlastní
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Odpovědět

Zpět na „Srazy“