Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět

hlasujte pro...

Smazat téma nadobro
9
41%
Přesunout do hádek
9
41%
Zamknout téma a nechat na památku
4
18%
Zachovat téma
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 22

Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Bruno »

Harde já ti řeknu asi takhle.Pravda je, že jako starší pán už tolik nevnímám lidi podle obličeje a na to že máš I 30 jsem skutečně zapomněl. Na Jemništi jsem se ptal Víťi, který že to je to ten Hardcam a Víťa říká, ten co teď popojiždí do řady na focení ten s těmi brýlemi. Pak jsem šel parkovat do řady já a už jsem tě neviděl. O té orientační jízdě jsem téměř nic nevěděl, jen ty udaje z webu. O jizdě na místě spolujezdce jsem hovořil v souvislosti s nabídkou svezení v předváděcích vozech. Opravdu mě to nic neříká / už jsem z toho asi vyrost/. Pokud jsi věděl, že jsem to já, mohl jsi ke mně přijít se pozdravit, já jsem tě nemohl identifikovat nevěděl jsem, který že jsi.Ono je to ale obecný problém, že když se lidi někde potkají, tak vidí zejména známé a těm ostatním už se tolik nevěnují. Je to jakýsi stud! Nebo vystačení si se starými přáteli.Zdá se mi, že dřive se lidi seznamovali lehčeji a spontáněji.To ale může být pohled "strejce". Ono se totiž to vždy organizovalo tak /trochu uměle/, že se na určitý čas všichni sešli /povinně/ a každý se předevšemi představil a bylo vymalováno.Dnes v tzv. svobodě nemůžeš nikomu nadiktovat nějaké povinné setkávání a představování. Určitě by se dost velká část, zejména ti mladší, na to vyprdli a to je právě kámen úrazu.
Na příštím srazu navrhnu povinné seznámení všech zúčastněných hned někde na začátku aby se předešlo podobným problémům.
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Bruno: byli jste s Vitou zainteresovani v debate a do toho ja nerad vstupuju, proto jsem pokracoval dale. Stud v tom asi byl, ale spis jsem chtel pockat na vhodnejsi prilezitost, jelikoz mne se orientak libil, fakt to bylo zabavny a takovy soutezivy - Yurii si urcite vzpomene na most a vozeni se v autech mi prislo taky dobry. Preci nemuzeme chtit, aby nam sam majitel pujcil auto za bezmala jeden a pul milionu. S Vitou jsem se seznamil v pulce orientaku na Moste (tam, kde byl ten hloucek asi sedmi aut), mohl nas seznamit :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od cypisek »

Mo ono možna byl i háček v tom, že je to snad první sra,z co jsme neměli vizitky s nickama na tričkach :mrgreen:
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Bruno »

jj to je svatá pravda velebnosti....
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Bruno »

Harde nebudeš tomu věřit ale první auto v řadě na tom mostě bylo moje. Stáli jsme tam v hloučku a řešili kolektivně testy!!
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od David PLEVA »

Tááák, kolektivně. Já vám dám :mrgreen: To měla být individuální práce :mrgreen: Styďte se :oops:
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od cypisek »

Bruno píše:Harde nebudeš tomu věřit ale první auto v řadě na tom mostě bylo moje. Stáli jsme tam v hloučku a řešili kolektivně testy!!
a je to venku ... dodatečná diskvalifikace =D>
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

Bruno píše:No vidíš pepane uděl jsi přesně to co jsem očekával ! Aniž by jsi si přečetl celý můj příspěvek už odpovídáš. O tom, že jsi si nemohl přečist ani úvodní stať stanov nemluvě. Ještě jednou sraz pořádalo HCCZ, o.s. na zkladě ustanovení stanov a na základě rozhodnutí Valné hrromady počátkem září roku 2009. Pokud by jsi navrhl v té době pořádání srazu jistě by jsi byl vyslyšen a z rdostí by jsi byl pověřen pořádáním srazu Čechy 2010. Samozřejmě za předpokladu že by jsi byl členem HCCZ, o.s. a nebo se alespoň zúčastnil jako host Valné hromady v Soběšíně.
Vidíš zase ti něco uniklo. Nebo to nemůžeš či spíše nechceš pochopit.
:lol:
no to si snat děláš prdel.takže abych udělal sraz pro víc lidím musím bejt v hccz no to je vrchol :shock:
víte co... #-o
udělejte si svůj hccz sraz.voblíkněte modrý trika,cedulky a bafte se u ohně :lol:
ostaně když sem si prošel fotky tak každej rok ta samá fotka cca 15lidí suše sedící u doutnajícího vohně :lol: ale proti gustu...............
to snat ani nejní možný tohle :roll: :roll:

jo ještě sem přemýšlel o srazácký dražbe výrobků s chráněné dílny ze žampachu a výtěžek by byl věnován na žampach...
něco pro ty kteří neměli štěstí jako my něco udělat a předat to jím přímo na žampachu za fšechny přítomné na srazu

:wink:
podotýkám,že by nikdo nemusel platit navíc pouze těch cca 300,-a vstupovat do něčeho,do čeho třebas nechce a tím by mu ani nebyla upírána možnost se zůčastnit fšech aktivit spojených se srazem
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Bolo »

Pepane,vsak ten sraz co jsi domluvil u Olmíka byl fajn ale kdybych vedel ze nejsi v HCCS nebo jak to je tak nejedu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

David: ha, ted jsem asi neco prasknul...:) proc myslis, ze jsme dojeli uz ctvrty a vyrazeli 11. :lol: :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od cypisek »

pepan: " každej rok ta samá fotka cca 15lidí suše sedící u doutnajícího vohně "

tož jo - letos první sraz co jsem dojel domu střízlivý, jinak dotyční lidi vědí že vždy kolem 9 rano jsem ještě nadýchal 1.4, a to jsem asi chytnul z větru ne ??? :mrgreen:

a letos - půjčeným autem 450 km, jet a přitom pomalu střízlivět jsem si vážně netroufnul *- jsem prostě slabší no :cry:
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Bruno »

Masekul: mám návrh, nemáš Skype, že bychom pokecali, ono psaní je moc složité a pomalé a navíc nevýstižné.
Na upřesnění:
Už vidím kde je problém. Ty říkáš sraz příznivců Hyundai /myslíš tím zřejmě vozy této značky/. Ale to nebyl sraz vozů značky Hyundai, to byl národní sraz HCCZ, o.s. na který byli zvání i nečlenové HCCZ, o.s.
Mám pocit, že jako křivdu vnímáš to, že z řady předchozích spontáních / divokých/ srazů došlo k vybočení tím, že HCCZ, o.s. se ustanovilo jako o.s. a začalo pořádat /organizovat/ srazy tzv. oficiální. To zřejmě nemůžeš / nemůžete / překousnout. Ještě jednou si přečti úvodní články Stanov HCCZ, o.s. a zjistíš, že HCCZ, o.s. sdružuje členy a příznivce KLUBU HCCZ, o.s. Je to důležitá niance. Ne příznivce vozů značky Hyundai!!
Na všechny spontání srazy a minisrazy nejezdím, jen na ty v okolí, je to pro mě dost finančně náročné.Takže i kdyby to organizoval Svatý Petr, tak bych tam jet nemohl pokud by to nebylo kolem 30 km. Účast na sraze HCCZ, o.s. jednou - dvakrát do roka je pro mě ctí a národním svátkem ...na víc nemám.
Co se týče pořádání spontáních srazů, ber to z té lepší stránky. Srazy pořádané HCCZ, o.s. jsou jeden, až dva do roka, zatím co spontánících srazů je možná na desítky.
Takže když to shrnu, tak ti zřejmě nejvíc vadí, že jakýsi HCCZ, o.s., který sice vyšel z tohoto fóra, nerespektoval dosud zavedená pravidla pořádání spontáních srazů a drze využívaje stránek tohoto fóra začal svévolně organizovat srazy v souladu se svými stanovami a zejména pro své členy a až na druhém místě pro příznivce tohoto klubu. Dávej pozor ne úpro příznivce značky Hyundai ale příznivce klubu HCCZ, o.s.
Pokud ti to natolik vadí je jediným řešením bojkotovat srazy HCCZ, o.s. nejlépe vyhlášením na tomto fóru a důsledným mazáním všech příspěvků týkajících se činnosti HCCZ, o.s. Nejvhodnější by bylo požádat HCCZ, o.s. o seznam členů a těm pak zablokovat přístup na toto fórum. Pokud je to přáním většiny fóra, tak proč ne. Vypište referendum, ať to má prvek přímé demokracie.

Ta nabídka s pokecem na Skype trvá!!!!
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

A je to vyreseny =D>
takze vlastne uz nekolik let nejsou Hyundai srazy, ale narodni srazy HCCZ. A ja tam jel v domneni, ze jedu na Hyundai sraz...ano, na sraz te znacky, kterou jezdime.
Tak snad se nam podari zorganizovat nekdy zase opravdovy Hyundai sraz :roll:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Bruno »

Pepane, ty fakt asi nečteš !!! Já jsem nic nepsal o pořádání srazu pro více lidí!! Já jsem psal o pořádání národního srazu Čechy 2010. Ty fakt nečteš!! Nebo to děláš schválně. Napřed se dobře podívej na co odpovídáš a pak podle toho formuluj svoje myšlenky. Já o voze a ty o koze /staré přísloví/. Seš rozpálený doběla a nejsi schopný rozpoznam ty niance, o které tu jde. Napřed si to 10x přečti a pak reaguj. Vkládáš mně do úst slova, které jsem nikdy nenapsal. Pro jistotu si to znovu přečti a pak mi musíš dát za pravdu. Mícháš hrušky z jabkama a vůbec sis toho nevšiml. Z tvých příspěvků čiší jen zášť a zesměšňování, to se nad to neumíš přenést a posoudit to s nadhledem? Kdybys byl americký či ruský president, tak už tu máme dávno třetí světovou. Nauč se pozorně naslouchat jiným. Kdybys tam byl /na srazu/ tak bys to slyšel i od toho Maniaka!! Ne že bych ho musel!!!
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

Bolo píše:Pepane,vsak ten sraz co jsi domluvil u Olmíka byl fajn ale kdybych vedel ze nejsi v HCCS nebo jak to je tak nejedu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „Srazy“