Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Hardcam »

To chapu, hlavne tam jezdit musis, kdyz tam mas dceru. Kdyby to bylo jednou za cas, ten risk by za to stal, ale co jsem od Tebe cetl, jezdis tam hodne casto. Jinak kilometr za Rozvadovem a kilometr za Zeleznou Rudou je to otrepana klasika. Smutny na tom je, ze my za to nemuzeme. Vlastne muzeme, vlezli jsme do Schengenu a oni ted nemaj co na praci...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Hardcam píše: jinak dodatecne chvalim, vypadalo to supr
Díky, taky když teď auťák bez předních folií vidim, tak mám vztek jako sviňa :? je to banda nýmandů .... neřeknu, kdybych měl okna zatmavený nějakým dechťákem, ale měl jsem je docela světlý a stejně tě zkroseji .... přitom omezení výhledu ven je minimální. Naopak, jízdní komfort se díky foliím mnohem zvýší .... jízda ve vedrech je daleko příjemnější. O stránce estetické ani nemluvim .....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Hardcam »

Vsak to jsou hlavni duvody, proc si je dat. Ale samozrejme je nekolik nevyhod, ktere pocituji Ti ostatni (tedy odpurci) - napriklad, ze pres zatmavene auto neni videt na krizovatkach. Dalsi je mozna zavist, ze uto vypada o 100% lip, i kdyby melo plechace bez poklic :mrgreen:
jak moc zatmaveny jsi to teda mel? Atest byl?
Uz jsem to psal pred tydnem v jinym tematu, kdyz Ti Nemec rekne "aaaaa, cechise ateste" a zacne Ti povidat o nasich podplacenych TK, tak Ti moc do smichu neni...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Vilda
Tak to je mazec, to co tady čtu! Kdyť jsi je tak tmavý neměl! Co by říkali na moje?? Jsou to kur.y. Fakt si léčej svý ega! Ještě že nejezdím do Německa :roll: musím ti říct že bych byl zelenej vzteky!!
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od JoKo »

Martun píše:Vilda
Tak to je mazec, to co tady čtu! Kdyť jsi je tak tmavý neměl! Co by říkali na moje?? Jsou to kur.y. Fakt si léčej svý ega! Ještě že nejezdím do Německa :roll: musím ti říct že bych byl zelenej vzteky!!
preco musia byt oni zli, ked ty nesplnas normy? [-X konkretne smernicu 77/649/EHS. to, ze nasi policajti na to kaslu neznamena, ze je to dovolene.
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od adam221 »

Nasi policajti na to kaslu? V SR vidavam velmi malo aut s foliami aj vpredu.... Ale ked vidim dakeho cecha co ide na dovolenku, alebo ide po sr, tak vecsinou kazde tretie auto je cele tmave.. Kamos mal u nas na BMW slabe folie vpredu, ale policajt si to hned vsimol a povedal strhnut, alebo mu zoberie TP.... Tak pred nim sme davali aspon z casti dole foliu..
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Engineer »

Folie vpredu kamaratovi vydrzia v priemere 2dni.
Rekord bol 27minut presne :D

Takze policajti si u nas na tom daju velmi zalezat! Teda spon v Bratislave!
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od dav »

Jednoduše - neověšuj a nezdob - co neni schváleno. :mrgreen: Pak nenadávej a nediv se :shock: , že zaplatíš :(.
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
ricci
*
Příspěvky: 73
Registrován: 01 bře 2010, 00:44
Bydliště: Sobrance (SK)

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od ricci »

u nas to tiez daju bezne strhat na mieste alebo beru TP, dokonca na nasej vychodnej hranici nepustia z UA ziadne auto z foliami bez certifikatu a tam to davaju na auta na divoko, tam je to cele divocina, to by ste pozerali :shock: :shock: :shock:
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT
Elegance, 03/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

dav píše:Jednoduše - neověšuj a nezdob - co neni schváleno. :mrgreen: Pak nenadávej a nediv se :shock: , že zaplatíš :(.
A ty si nikdy na autě neměl nějakou malou rebelii ?? Já skoro vždycky .... S foliema jsem jezdil 7 let a projel jsem s nima skoro půlku evropy a až teď mě drapli :? mě ani tak nes..re, že jsem dostal pokutu, ale vadí mi, že odpáleji docela dobrou a praktickou věc ... určitě moje světlý folie omezovali výhled z vozu míň, než když třeba prší a okno je posetý kapkama ... např... Dneska jsem viděl kolonu policejních Tranzitů a všechny měli folie všude i na předních bočních a úplně černý ... tak platí zákony pro všechny nebo jen pro někoho .. :?:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Vilda
Znáš to.. Všichni jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější... :wink: Anebo je to fakt otom že tady se to tak "nebere"
Dneska ráno jsem litoval, když jsem šel do trafiky, že jsem neměl sebou mobil. Na parkovišti černej Pasat s fóliema. Ale pánové, to jsem snad ještě neviděl! Normálně, i když jsou dost tmavý fólie vepředu, tak díky přednímu oknu je alespoň mírně náznak volantu. Tady nic! Jak bylo to auto černý tak byly i ty fólie brutálně černý! Jak kdyby měl okna nastříkaný barvou.. Tak hned jsem si vzpoměl Vildo na tebe a na příhodu s cajtama... Co by říkali na toto, pokud by neztratili řeč úplně :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Martun : No jo, jsem hold smolař ... a to za mnou ty německý benga jeli skoro kilák, bachoval jsem je v zrcátku, ale jak na potvoru tam byla omezená rychlost kvůli opravám na silnici :? jinak bych se jim pokusil ujet nebo aspoň poodjet ... ten jejich Passat byl docela starej šuplik .. takhle měli dost času si mě prohlídnout ... no, stalo se, už to neřešim. Zase jsem přišel na to, jak se dostat i s benzínem na slušnou spotřebu při jízdě po dálnici. Už nějakej čas, jsem sledoval, že když jedu 140 - 150 km/h tak 1.6ka jede za 6.9 až 7.1 litru na sto ... motor točí asi 4 000 otáček a táhne kopec - nekopec. Přitom je v autě relativně ticho a při téhle rychlosti to docela odsejpá .. 8)
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od dav »

Vilda píše:
dav píše:Jednoduše - neověšuj a nezdob - co neni schváleno. :mrgreen: Pak nenadávej a nediv se :shock: , že zaplatíš :(.
A ty si nikdy na autě neměl nějakou malou rebelii ?? Já skoro vždycky .... S foliema jsem jezdil 7 let a projel jsem s nima skoro půlku evropy a až teď mě drapli :? mě ani tak nes..re, že jsem dostal pokutu, ale vadí mi, že odpáleji docela dobrou a praktickou věc ... určitě moje světlý folie omezovali výhled z vozu míň, než když třeba prší a okno je posetý kapkama ... např... Dneska jsem viděl kolonu policejních Tranzitů a všechny měli folie všude i na předních bočních a úplně černý ... tak platí zákony pro všechny nebo jen pro někoho .. :?:
Ne, líp to nepojede a to je pouze to co mi zajímá, :D :lol: jak vypadá je mi ukradeno i to křídlo mi nabídl prodejce. Za různé sarapatičky - vyhozené peníze "můj názor". Zmiňuješ policii a tím jsi se dotkl téma "vyjímky" a to je na nás asi velké sousto ](*,) Ale jinak jsi na své miláčky navěšte co chcete - :lol: každého volba #-o
"
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

Martun píše:Vilda
Znáš to.. Všichni jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější...
Jak říkal kdysi Krampol na adresu svojí bývalé tchýně:to byla tak rovná ženská že když sežrala hřebík tak vys...a vývrtku
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Martun píše: Anebo je to fakt otom že tady se to tak "nebere"
Je pravda, že tady v čechách jsem s policajtama ohledně folií nikdy potíže neměl .. [-X i když to neznamená, že nemůžeš kápnout na jedince, kterýmu nepadneš do oka a hned jsou folie důvod, aby Tě oškubal jak slepici .. :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“