Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět

hlasujte pro...

Smazat téma nadobro
9
41%
Přesunout do hádek
9
41%
Zamknout téma a nechat na památku
4
18%
Zachovat téma
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 22

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od rade622 »

pro Pepana a Matyska

1.až udělá Pepan 10 procent z toho co nasliboval, pak ho budu brát jinak než kecala.
2. až dáš ty nějaký návrh o kterém se bude dát přemýšlet jako o věci, která tu již
10x nebyla propírána, pak budu ochotný diskutovat i s tebou.
Všeobecně se nemíním bavit o věcech klubu - HCCZ o.s. s nečleny kteří mají jediný cíl,
navážet se do všeho co klub dělá.
Nikdo vás nenutí se členy stát, nikdo nás nepřinutí vás za členy přijmout.Viz stanovy.
A nikdo z nás není povinen, ani Bruno Vás o něčem přesvědčovat. Proto si myslím, že i on by se měl na debatu s vámi vykašlat.
Stejně je to zaseklý gramofon.
Tím končím s debatou na toto téma a s vámi dvěma.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Reklama
 

Uživatelský avatar
myšák 80
***
Příspěvky: 622
Registrován: 29 kvě 2008, 10:39
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od myšák 80 »

:shock:
Hyundai i30 1,6GDI r.v. 2013
Hyundai Grandeur 3.3 V6 r.v.2007 LPG
Hyundai Sonata NF 2.4i r.v. 2005 LPG prodáno
Hyundai Sonata EF 2.0i r.v. 2003 LPG RIP
Hyundai Accent 1.5 LC 4dv. r.v. 2001 - výměna za skútr :-D RIP
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Mysak ma vykuleny vociska :lol:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Bruno »

Harde proč to ironizuješ???
Omlouvám se, napsal jsem národní sraz ale on to byl mezinárodní sraz.
Je opravdu pořádaný HCCZ, o.s. Na víc je na takových srazech, v souladu se stanovami, pořádaná Valná hromada členů, jako nejvyššího orgánu HCCZ, o.s. To fakt!!
Pokud jsi jel na spontání sraz vlastníků vozů Hyundai, tak jsi byl špatně!! Ocitl ses na 5. mezinárodním setkání - Hyundai srazu Soběšín 2010, pořádaný HCCZ, o.s.
Je to trochu odlišné ale vy všichni / se kterými již drahný čas koresponduji/, to nehodláte akceptovat!!

Škoda. Doufal jsem, že se vzájemně pochopíme.
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od matysekul »

Bruno:Tak to je ono chybička se vloudila.Já měl za to,že Vám jde o značku :hyu: jako takovou. Očividně jsem se šeredně mýlil. Ale to byste měli upozornit i partnery a nevyužívat loga Hyundai a jiné další jemné niance,které zajisté znáš.No nic,mně šlo hlavně o fórum a značku,takže shoda být prostě nikdy nemůže.
Skype samozřejmě mám,ale nedostanu se k němu. Jsem v práci ,až přijdu domů,pokoukám na syna,políbím ženu a jdu spát.Ráno vyrážím na Moravu.Takže tu budete mít klid.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od matysekul »

rade622 píše:pro Pepana a Matyska

1.až udělá Pepan 10 procent z toho co nasliboval, pak ho budu brát jinak než kecala.
2. až dáš ty nějaký návrh o kterém se bude dát přemýšlet jako o věci, která tu již
10x nebyla propírána, pak budu ochotný diskutovat i s tebou.
Všeobecně se nemíním bavit o věcech klubu - HCCZ o.s. s nečleny kteří mají jediný cíl,
navážet se do všeho co klub dělá.
Nikdo vás nenutí se členy stát, nikdo nás nepřinutí vás za členy přijmout.Viz stanovy.
A nikdo z nás není povinen, ani Bruno Vás o něčem přesvědčovat. Proto si myslím, že i on by se měl na debatu s vámi vykašlat.
Stejně je to zaseklý gramofon.
Tím končím s debatou na toto téma a s vámi dvěma.
Rade622
Debata s Tebou skončila již dávno. My jsme prostě troubové kteří ničemu nerozumí. Máš pravdu kaji se a klaním óóó velký.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Bruno »

Matysekul.:
Tvoje reakce jsou opravdu sprosté!!!
Myslím, že bys měl rozlišovat s kým mluvíš / si píšeš/. Husy jsme spolu nepásli, tak nemáš právo mě /mé příspěvky/ zesměšňovat.
Rade má pravdu, nejlepe skončit s diskusí.

P.S. Znáš to rčení o házení perel s.....??
Zdá se mi to v tuto chvíli příhodné!!
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

Bruno píše:Pepane, ty fakt asi nečteš !!! Já jsem nic nepsal o pořádání srazu pro více lidí!! Já jsem psal o pořádání národního srazu Čechy 2010. Ty fakt nečteš!! Nebo to děláš schválně. Napřed se dobře podívej na co odpovídáš a pak podle toho formuluj svoje myšlenky. Já o voze a ty o koze /staré přísloví/. Seš rozpálený doběla a nejsi schopný rozpoznam ty niance, o které tu jde. Napřed si to 10x přečti a pak reaguj. Vkládáš mně do úst slova, které jsem nikdy nenapsal. Pro jistotu si to znovu přečti a pak mi musíš dát za pravdu. Mícháš hrušky z jabkama a vůbec sis toho nevšiml. Z tvých příspěvků čiší jen zášť a zesměšňování, to se nad to neumíš přenést a posoudit to s nadhledem? Kdybys byl americký či ruský president, tak už tu máme dávno třetí světovou. Nauč se pozorně naslouchat jiným. Kdybys tam byl /na srazu/ tak bys to slyšel i od toho Maniaka!! Ne že bych ho musel!!!
:lol: :lol:
šmarjá chytáš mě za slovo..pardon nenapsal sem národního srazu #-o nebo mezinárodní...té celkem fuk

jakým právem si hccz rozhoduje o pořádání srazu.a potažmo o hodnocení lidí a doporučení :roll: :lol:
rozpálenej nejsem..spíš sem nebo byl jsem zapálenej sraz udělat...
klidně i nadnároní :lol:
jenže to bych si musel zažádat hccz abych dostal svolení nebo co :?: :mrgreen:
takže chut opadá

já sraz nekritizuju jen mám návrhy jak spestřit sraz...a zaráží podmińování učasti na srazu atd :roll:
nijak nekritizuju korálka a další pořadatelé..jen mám svoje návrhy a názor
takže to poberete tak jak já musím pobrat to,že dochází na srazu ke kastování

ale co mě fakt sere na dobro rozhodlo otom,že se nebudu stotožnovat hccz je to,že ti nejvyšší á ti kteří zaplatili 300,- rozhodujou otom,kdo bude ten oo nejvyšší kdo zajistí sraz
to je fakt moc..onás bez nás #-o
:roll:
prosím tě rade :roll:
lidi kteří mě znají a je jich dost,vědí,že sem se živil uspěšně konání rautů,party,a menších fesťáků-regionálních-
takže prosím tě svoje hodnocení a závěry si proberte při zasedání vašeho spolku a určetě kdo je ten vyvolený akdo může to a kdo ne :roll:
přesně jak sem to čekal..padl návrch něco nového a hnet mrd přes párky?
kdo z vás tady s tím přišel? máte trocha fantazie?
udělali jste za poslední dobu něco pro fšechny příznifce značky,kteří byli na srazu?
nikdo
porát dokola orienták-moc super po třeba 300km cestě jen na sraz
3hodinové čumění tam a pak tady [-o< :lol:
ale jak sem psal..podle gusta
a hlavně nejde o navážení-to ste si zase ustanovili vy...nebo jak :lol:
ještě očekávám ,že si tady někdo vzpomene jak sem jezdil s partou nadšenců na srazu vožralí po kempu a jak to strašně fšechny pohoršilo :shock: :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

rade622 píše:pro Pepana a Matyska

1.až udělá Pepan 10 procent z toho co nasliboval, pak ho budu brát jinak než kecala.
2. až dáš ty nějaký návrh o kterém se bude dát přemýšlet jako o věci, která tu již
10x nebyla propírána, pak budu ochotný diskutovat i s tebou.
Všeobecně se nemíním bavit o věcech klubu - HCCZ o.s. s nečleny kteří mají jediný cíl,
navážet se do všeho co klub dělá.
Nikdo vás nenutí se členy stát, nikdo nás nepřinutí vás za členy přijmout.Viz stanovy.
A nikdo z nás není povinen, ani Bruno Vás o něčem přesvědčovat. Proto si myslím, že i on by se měl na debatu s vámi vykašlat.
Stejně je to zaseklý gramofon.
Tím končím s debatou na toto téma a s vámi dvěma.
Rade622
ale jo navezu se
kam jde 300,- kč..proč,za co.k čemu kam...................
prosím tě pokud se trhnete ze zaslepeneckýho motání kolem hjundaj prodejců-nevím proč- jestli z teho máte nějaký utěšitelský pocit,nebo osobní + které pak můžete využít
:-k :?:
tak se vám otevře spousta možností jak 2dny na srazu využít a dojít ke seznamení lidí na srazu :idea:
viz soutěže atd..
za dálší grilovačka? -dost lidí ví kolik mě jich běhá po loukách :mrgreen:
pívovar?
zjisti si majitele atd--zjistíš,že je to pan chmelan -můj strýc

prohlídka ve vojenském opěvnění-podívej se na forteg a zjištíš,že je to lichkovské museumpod obcí lichkov-tam bydlím-

atd možností je spousta 8) 8)

jen trocha fantazie a vyslechnou právě i nás nečleny :shock: kteří sme si dovolil něco navrhnou .dodat.pokritizovat
:lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Bruno: promin, nic jineho nez ironizace me nenapadlo. Skutecne to vyznelo tak, zeje to sraz HCCZ a ne Hyundai sraz.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od matysekul »

Bruno píše:Matysekul.:
Tvoje reakce jsou opravdu sprosté!!!
Myslím, že bys měl rozlišovat s kým mluvíš / si píšeš/. Husy jsme spolu nepásli, tak nemáš právo mě /mé příspěvky/ zesměšňovat.
Rade má pravdu, nejlepe skončit s diskusí.

P.S. Znáš to rčení o házení perel s.....??
Zdá se mi to v tuto chvíli příhodné!!
A co Tě na tom jako urazilo? Reakce na Tebe nebyla sprostá ,ale pouze shrnutí.Nebo jsi to sám neřekl a několikrát.O čem chcete vést diskuzi,když z nás tady děláte pitomce,utápíte na slovíčkách a když to shrnu,tak se urazíte.Hluboce se omlouvám...
Pokud myslíš reakci na Radeho,zkus si projít jeho příspěvky pár měsícu zpět,nebo po srazu na Moravě 2009.Reaguji naprosto stejně,jak on na ostatní.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Korálek »

Tak jsem to tu četl a docela jsem z toho zklamanej.
Nikdo nikomu nebrání se srazu zůčastňovat,myslel jsem že jsme všichni přiznivci vozů :hyu: ,
ale zatím se tu hádáme jak 10letý parchanti na písku.
Můj sen byl aby jednou byl uspořádanej sraz ať ho udělá ten a nebo ten a že se na něm sjedou všechny :hyu: od Atose po Gallopera,Terracana atd. ale vypadá to tak že se toho ani nedožiju.Vždyť si to představte jak bychom mohli bejt na sebe hrdí když bychom na takový sraz mohli pozvat např.TV Prima která by o nás mohla natočit reportáž.Ale tímhle přistupem půjdeme tak akorát do p......
Prosím zamyslete se všichni nad sebou a buďte k sobě více tolerantní,ano vím že sraz nebyl 100% za což se všem zklamaným omlouvám ale byl to můj 1 a snad ne poslední.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Bruno »

Myslíš, že je správné řešit věci zub za zub - oplácet stejnou mincí???? Nezlob se ale já jsem byl vychován jinak. Já to tak nedělám.Lidi jsou lidi ale vždycky se mohou domluvit... jenže musí chtít. Jsem zřejmě idealista.
No nechme toho. Nechme to vychladnout.

Dobrou noc
Bruno
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od matysekul »

@Bruno:Nebyla stejná,pouze ironická. Mohl bych použít drsnější výrazivo. Ale neudělám to.Ale nezlob se,na hlavu si kadit nenechám.

Korálku,proboha neber si to osobně. Já Tvou práci chválím. =D> I když jsem to vlastně neřekl,páč jsem se nezúčastnil. #-o Mně akorát vadí to separování.Klubista neklubista. A pokud se toto nezmění,nikdy nedosáhneš toho,aby se sešlo více aut a různých typů.Pokud členové HCCZ neobnoví vozový park :lol: Byla snaha ze strany nového osazenstva fóra zapadnout,přidat se,ale nějak to nedopadlo.A to nemluvím pouze o sobě.
Prostě to zkusíme jinak a míň oficiálně....

P.S: Ale letos to nebude,páč musí prcek nejdřív trochu odrůst.A to je pro mně teď nejdůležitější :-k
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Neverim tomu, ze se sejde cela modelova rada....novi clenove na sraz nejezdi a starych ubyva a zajem taky.

Pokud matysku myslis min oficialne ve smyslu organizace srazu, strasne rad se budu podilet, pokud nam pujde o stejny cil a to Hyundai a nerizeny orgie :lol: :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Srazy“