Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Vilda
Už jsem to tady někde psal. Od kámošů policajtů vím , že pokud tě za těma fóliema viděj alespoň obrysem, tak to neřešej. Jasně, podívaj se jestli máš atest.. Ale ta propustnost je jaksi jinde, že... :wink:
Ale taky vím, že pokud na ně někdo s takovejhlema fóliema nebo jinejma úpravama bijící do očí, dělá machry, tak toho dotyčného dokážou strhat jak borůvku... A jak mi sám řekl..: vždycky se něco najde...
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Reklama
 

Uživatelský avatar
ouzo1
*
Příspěvky: 95
Registrován: 22 říj 2008, 15:15
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od ouzo1 »

Když se tady řeší německý policajti, tak nedávno u mě na parkovišti na A3 u Wurzburgu zastavil policajt a šel kontrolovat SPZ. Potom chtěl vysvětlit jestli ke známce z stk a emisí je nějaký doklad. Když prohlídnul průkaz na emise, tak odběhl do auta a přinesl slovenskou SPZ, a ať mu vysvětlím, jak to platí na Sk. Na značce byla ještě známka a emise z 1.06(nebo 05, kousek chyběl na zelené i červené), tak jsem mu říkal, že to je asi (???) už propadlé a nově jsou nalepené známky na předním okně. Policajtovi se rozzářily oči a naskočil úsměv……poděkoval, pozdravil a odjel. ALE! Co to musí být za HAJZ.. , když někomu sundá značku a jede na pumpu zjišťovat její platnost. Samozřejmě mají Helmutí větší pravomoc, než naši policajti, ale tohle
musela být pro Sk řidiče asi velká potupa.


dav píše:
Jednoduše - neověšuj a nezdob - co neni schváleno

Mám na to stejný názor. Němci jsou na Folie, diody,světýlka a podobné ozdoby hodně zaměřený.
NEW ACCENT 1,4 16V ELEGANCE CELADON BLUE 10/08
Hyundai Getz 1,1 2006
Hyundai i20 1,2 2012
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

ouzo1 píše: Němci jsou na Folie, diody,světýlka a podobné ozdoby hodně zaměřený.
Tak zaměřený jsou, ale tak poslední půlrok :? Nejspíš policejnímu prezidentovi Bavorska, někdo z čecháčků přeříznul manželku a tak se na nás mstí :D Docela mi vadí, že němci nás kroseji, kde se dá a naše policie nic !! Přejedu Rozvadov směrem do čech a všichni němčouři mě berou ve 180ti a nic se neděje ...... kde jsou naše benga s radarama !! V prd...li :mrgreen: někde na konci vesnice, s nastaveným radarem na 51 km/h chytaji naše lidi ... A naše geniální vláda na to radši nereaguje, aby jsme náhodou někoho nenasr ... li .. :|
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Vilda
už je prý 36 stížností na něměcké cajty ale mám pocit že je to asi tak všechno.... A ještě víc se naser.u a bude to... Němcům tady je hej.. pokutu zaplatěj, pokud je někdo chytne, a do karty řidiče se jim nic nezapíše... To je to stejný, jako když je chytne radar ten na sloupu. Od úřednice vím, že než by je složitě vyhledávali a kontaktovali do zahraničí, tak 99% fotek končí v koši....
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Kurňa chlapi od začátku dubna tu máte mrtvo, to se v 1.6-ových letadlech nic neděje? To si děláte srandu? Nebo jste čekali na sluníčko, tak teď ho máte! Tak šup sem nějaké zážitky, Vildo a spol... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Hardcam »

Nemecka policie vsem zabavila auta :lol:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Gandalf píše: šup sem nějaké zážitky :D
Ono se Ti to řekne ..... zážitky, ale s 1.6kou se nic neděje, prostě jezdí bez problémů a závady se nějak nevyskytujou :D minulý týden jsme byli na výletě kousek za Táborem, obhlídnout nový rybářský flíček na Lužnici a tak jsem měl možnost zase Ácu trochu projet. Jeli jsme ve třech chlapech a po návratu jsem měl spočítanou spotřebu šest litrů na sto .... jel jsem v normálním režimu, protože policajti řádili jak pominutý :? jedna kontrola za druhou .... Jeden z kámošů, co se mnou jel, je zarytej škodovkář - haťapkář a taky jeden z těch, kterej mi Accenta rozmlouval a když jsme pak seděli v košířích v hospodě, tak sám uznal, že korejec jede jak s partesu .... hlavně se mu líbil tichej a výkonnej motor, kterej on v HTP nemá .. :D Jinak, já už se pomalu balim, protože v sobotu ráno mažu do Mnichova a v neděli večer do Itálie na dovču .. :D/ už mám docela slušnou cestovní horečku a jezevčík taky ..... celou dobu hlídá tašku a kufr ...

Hardcam :
Bez předních folií, už je mám na háku .... :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Hardcam »

Nepodcenuj policii byt bys ji mel na haku :mrgreen:
http://www.stream.cz/video/5/259312-por ... id=1978653
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Tak takhle můj jezevčík řeší riziko, že by jsme ho nevzali sebou na dovolenou ..... jednoduše zaleze do tašky a když ho chci vyexpedovat ven, tak vrčí ... :D a takhle ji bude hlídat, až do odjezdu ....


Obrázek


Obrázek
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Hardcam : Dost dobrý .... docela jsem se nařechtal :D ta blondýna je taky dobrá ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Rudolf »

Gandalf píše:Kurňa chlapi od začátku dubna tu máte mrtvo, to se v 1.6-ových letadlech nic neděje? To si děláte srandu? Nebo jste čekali na sluníčko, tak teď ho máte! Tak šup sem nějaké zážitky, Vildo a spol... :D
Prostě pohoda autí. Nepočítaje tedy srnku, která mi, káča jedna, v neděli v noci skočila před auto. Přes intenzivní brzdění jsem ji pravou stranou "trefil". Nárazník vyskočil ze západek, jinak nic. Srnka zmizela v poli, tak nevím, jak to "nese".
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

No tak vidíte, co všechno se děje ... a prý nic :D
Srnka bude v pohodě - Hyundai je přívětivý k životnímu prostředí :D

Vilda: Jezevčík je teda pěkný "Drsoň", ale řekni mi, jak všechny ty věci do tašky dostaneš, když na ní leží a ještě k tomu vrčí. Nebo on pozná, že taška je prázdná-poloprázdná-plně sbalená a až potom ji hlídá? Mimochodem, to je pěkný model jezevčíka, tihle se mi ze všech druhů jezevčíků líbí nejvíc :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Hardcam »

My jakmile vyndame cestovni tasku ze skrine, tak se kocour nas*r* a prestava az do odjezdu komuniovat. Po prijezdu dela nekolik hodiny nastvanyho, ale pak je rad, ze jsme zase doma :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od dav »

Gandalf píše:Kurňa chlapi od začátku dubna tu máte mrtvo, to se v 1.6-ových letadlech nic neděje? To si děláte srandu? Nebo jste čekali na sluníčko, tak teď ho máte! Tak šup sem nějaké zážitky, Vildo a spol... :D
Zatím jede, problém žádný :) a až se to začne srá.. :cry: - vyměníme a opět za pořádný brko, teď se to turbíčkama jen hemží :lol: je z čeho vybírat :shock: a to pak bude o čem psát =D>
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Gandalf : No jo, on je to takovej cíťa :D sice vrčí, když ho vyndavám z tašky, ale že by kousnul, to ne .... to je spíš forma držkování .. jak píše Hard, oni moc dobře vědí, co se děje ..

Dav : Doufám, že se ještě dlouho sr..t nebude [-X do turbíčka nepudu ani náhodou a je jedno, jestli by bylo benzínový nebo naftový ... ale po Accentíkovi to bude těžký. Myslel jsem na i30ku, ale když tady čtu, co se tady řeší na foru a zvláště v benzínu ..... tak se asi vrátím k Renaultům, ale kdo ví .... čtyři roky je ještě dlouhá doba ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“