Hyundai coupe ke koupě

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: kupujem coupe

Příspěvek od black_sheep »

luxusní! alespon podle fotek a popisu masakr. a cena? zadarmo!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: kupujem coupe

Příspěvek od Bolo »

jj mít teď volné prachy, tak je doma a 1.6tka jde z domu :mrgreen:
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
M.4.K
**
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2010, 08:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: kupujem coupe

Příspěvek od M.4.K »

Ty kraaaso mno tak to je luxus tohle to :D:)
Hyundai Coupe 2.0 16V - LPG
Skoda Felicia 1.3i - ex
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: kupujem coupe

Příspěvek od laxo18 »

juraj54 píše:Kúsok od BA zo Šamorína. Prečo,chceš ho kúpiť :D dám Ti výraznú zľavu :lol:
Nechcem aby si hyundaisti mysleli, že som nejaký fajnový a za každú cenu hľadám, čo na tom aute nie je dobré.
Som tak isto prívrženec hyundaiov ale nakoľko mi prešlo rukami pár desiatok áut rôznych značiek a mám nabehaných cca 2 mil.km tak na určité veci už mám triezvy a racionálny pohľad. O tom aute sa proste nedalo moc dozvedieť, zopár testov bolo na amerických a kanadských weboch ale kým si to človek nevyskúša tak je to hod do prázdna. Riskol som to, objednal si ho, pretože sa nedalo nikde vyskúšať a v podstate som prvý reálny užívateľ genesisa na SK, takže môžem ostatným potenciálnym kupcom povedať to, čo Ti žiadny predajca nepovie. Toto auto proste na bežné užívanie nie je vhodné tak ako predošlé coupé. Viem si ho predstaviť na okruhu po zopár úpravách motora a podvozku. Motor má veľký potenciál, však motor je v podstate ten istý ako je v Mitsubishi Lancer Ralliart a dá sa z neho vydupať pomaly až 400 koní ale tak ako je teraz nastavený nie je to nič moc.
Od auta pomaly za 30 tis. eur by som čakal viac. :cry:

to auto je dovezene ? alebo si ho kupoval u autorizovaneho predajcu ?
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: kupujem coupe

Příspěvek od black_sheep »

Bolo píše:jj mít teď volné prachy, tak je doma a 1.6tka jde z domu :mrgreen:
já mít coupé ve stavu lantry a lantru ve stavu coupé, tak ho hned za moje vyměním :-) ale vzhledem k tomu co jsem do něj nacpal ho mám taky pěkný, ikdyž aktuálně nebrzdí a nemá výfuk :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: kupujem coupe

Příspěvek od Hardcam »

Taky jsem na nej koukal :mrgreen: az se mi tomu nechce verit.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: kupujem coupe

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:Taky jsem na nej koukal :mrgreen: az se mi tomu nechce verit.
no divné je, že má liberecké značky, přitom jsou z bohumína dle aukra. asi jezdili celou dobu nepřihlášený, aby se vyhli ekopoplatku. resp. to z 20 na 21. 4. teprve přihlásili :-) libereckej kraj je sice velkej, ale jezdím tím krajem křížem krážem, takže mám přehled kde jaké coupé stojí :-) a takové coupé před pár lety bydlelo v liberci, nahoře na harcově, v jednom dvoře. jezdila s ním nějaká starší paní, skutečně vypadalo velice zachovalé, a mělo svoji garáž u pěkného domku, resp. jsem ho viděl často před ní, takže odhaduji že zajíždelo i dovnitř :-) no zmizelo odsud tak před dvema lety? takže pokud ho ten majitel má tak nějak, takhle dlouho, tak je dost dobře možné, že to je to coupé, co tu stávalo :-) vypadá uplně stejně podle několika vodítek, které tam jsou k povšimnutí :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: kupujem coupe

Příspěvek od Bolo »

Já to auto viděl na vlastní oči v Těšíně, jela v tom šikovná slečna. Každopádně to vypadá jako velmi dobrá koupě.
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
tomijas
**
Příspěvky: 250
Registrován: 14 bře 2009, 17:16
Bydliště: Opava

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od tomijas »

:-&
Lektromar píše:uvidíme jak to dopadne s uživatelem tommy_coupe ten prodava krasnej kousek :tus: :lol:
Ahoj hele tak si to tady pořád čtu a nemáš štěstí na auta vím že nechceš automat ale už jsi stím jel?
nechceš dojet kouknout na to moje? máš k tomu dvoje kola nárazníky i origo hudbu leštěné svody kapota v karbonu a uz nevím :-k
no každopádně myslím že za tu cenu je to super a vlakem dojedeš skoro až k mojí garáži
mužem zajet i do Hyundai prodejny tam ti to testnou a uvidíš co a jak ted mám na něm ten origo nárazník :|
Přílohy
.
.
IMG_0010 – kopie.JPG (111.76 KiB) Zobrazeno 599 x
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od laxo18 »

podla mna je toto velmo dobra ponuka a este je to clen tak si mozes prejst co je na tom aute vsetko ya tie peniaze by som sa uz urcite asi rozhodol
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: kupujem coupe

Příspěvek od mirpie »

auto se dá vždycky nafotit dobře i když něco není ok a popisek to už je úplně irelevantní, prodejce napíše cokoli, čímž neříkám že tady prodejce lže., jen chci říct, že dokud to auto nevidíte naživo, neprojedete, neprolezete, je potřeba brát každý inzerát s rezervou a nahledem. Jel jsem z Brna až do Litvínova podívat se na jedno auto, co se takhle na inzerátu taky tvářilo jako super koupě, nafoceno, popsáno, prodejce komunikativní, ochotný a přijel jsem tam a auto totální vrak, navíc po střelbě a skoro celej den zabitej cestou přes celou republiku...naštěští jsem stihl cestou omrknout pár dalších aut, až na jedno co jsem nakonec koupil o 4dny později to byly samý pasti. Nakonec jsem vybral auto v bazaru dá se říct v top stavu, a to jsem před tím tvrdil, že do bazaru již nevlezu. Je to individuální.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: kupujem coupe

Příspěvek od black_sheep »

to je fakt, zapomněl jsem uplně co předcházelo pořízení coupé :-D to bylo "leštěnek". to moje bylo takový nenápadný a dokonce v inzerátu ani nebylo uvedenože byla vyplněná serviska a veškerý faktury za servis, jen za poslední rok v hodnotě přes tisíc eur :) to jsem zjistil až když jsem otevřel přihrádku spolujezdce a prohrabal všecky ty papíry :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Lektromar
*
Příspěvky: 59
Registrován: 22 bře 2011, 21:46

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Lektromar »

tak zase nic :cry: :cry: :cry: :cry: tommy_coupe si to z ničeho nic rozmyslel fakt nechapu.....................
Lektromar
*
Příspěvky: 59
Registrován: 22 bře 2011, 21:46

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Lektromar »

ach jo :roll: :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Engineer »

Lelktromar: Popravde? Ani sa nečudujem!!! Toľko si špekuloval až si to sám rozmyslel... =P~
Buď chceš to auto alebo nie... Nepočítaj s tým že keď sa nevieš rozhodnúť behom 2dní že kupec na teba bude čakať mesiac... Držím palce pri ďaľšom výbere... Inak je tu ešte jeden žluťásek na predaj na klube.
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“