Hyundai coupe ke koupě

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Lektromar
*
Příspěvky: 59
Registrován: 22 bře 2011, 21:46

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Lektromar »

Dneska se na to pojedu podivat jsem z Pardubic :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Sitius
*
Příspěvky: 55
Registrován: 27 čer 2011, 16:13

Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od Sitius »

Dobry den, moc se omlouvám pokud jsem nestihl přečíst všechny pravidla a tak,ale koukám už nějakou dobu na internetu po Hyundai Coupé a našel jsem první co se mi líbí a i popis po kom to autíčko je a tak celkově cena a obrázky.
Bohužel to auto je dost daleko od Prahy(Kyjov)Takže jsem chtěl požádat pokud by někdo to autíčko zná ze srazů nebo tuningů nebo čeho ještě, je dost nápadné jeslti by mi mohl k němu říct i nějaké informace a doporučení.
předem moc děkuji všem místním nadšencům a lidem co tomu rozumějí.

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... pe/8960752

předem děkuji za shlédnutí

Tomáš
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od Engineer »

Nič v zlom, ale ani zadarmo by som ho nechcel, a už vôbec nie za tú cenu!!!
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od -JxD- »

Tisíc aut, tisíc chutí, ale s tímhletím bych se styděl vyjet na silnici :)
Každopádně bych neřekl, že to má 102kW .... křídlo přidá tak 50kW, ty nástavce nárazníků tak 100, (pravděpodobně) falešný nasávače na kapotě takovejch 2x20, alu koberečky dobrejch 300, takže jsme tak na 592kW a to už bude sakra raketa :lol:
(plus teda ty přídavný budíky jsou strašně vtipný, zvlášť když to vypadá že jsou to jen dva budíky, ale každej je tam celkem 4x ! :D )
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od Hardcam »

Vzdyt to zas tak strasny neni, interier jeste pujde vratit a ty nalepeny imitace (kapota, kliky) taky. Ty stribrny podnastavce a zadek se mi docela libi, udelal bych jen minimalni zmeny -jiny vyfuk a dekot kolem nej, samolepky dolu, vetsi kola, predni folie a jedem :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Sitius
*
Příspěvky: 55
Registrován: 27 čer 2011, 16:13

Re: Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od Sitius »

díky, kdyby se mi to auto nelíbilo, tak se na něj asi neptám, to je pro ty co maj pardon,ale dementní připomínky typu já bych v tom nejel.
Spíš jsem čekal připomínky k autu jako stavu, tomu třeba že je z německa, má 127k najeto, rok 1998 a prostě zkušenosti lidí co také auto mají, na co si dát případně pozor až ho půjdu obhlédnout a ideálně pokud ho někde již viděl nebo zná tohle auto je myslím dost výrazný a taky bych nějakou tu upravu udělal, to nepopírám ;-)

Takže děkuji
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od Hardcam »

Jsi na diskusnim foru, s tim musim pocitat. Co cekas za odpovedi? 128tkm to mit muze a nemusi, osobne mi to prijde dost malo. ze je z Nemecka uz dneska neznamena nic, snad jen zaruku min dojebanyho podvozku. A jestli chces dat za auto 98ho roku vic jak 35 tisic (ve tvym pripade dokonce 85tKc), tak prosim, kazdej mame jiny priority.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Sitius
*
Příspěvky: 55
Registrován: 27 čer 2011, 16:13

Re: Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od Sitius »

No i když diskuzní forum, tak bych čekal nějakou diskuzi jako máš ty,ale promin ty první dvě odpovědi, že dotyčnej by s tím na silnici nevyjel..... no nebudu to komentovat.Počkej tak nevím koukám tak nějak po různejch ročnících a 85 se mi nezdá moc, takže klidně připoj víc názoru svého, protože jsem koukal i na jiné značky spíš rok 2000-2003 a tam je to pak ale už 140+ většinou tak se mi 85 na 98 slušně vypadající a podle obrázků aspon vím že to v realu může být jinak zdálo spíš tak akorát než přehnaně.proto jsem se přihlásil na forum aby mi lidi co tomu rozumí a pohybují se v tom řekli víc ale né to že by v tom nejezdili.... ;-) takže opět děkuji
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od Farrael »

Jojo kluci maj pravdu. Tuning normální člověk nikdy nezaplatí. Ta cena je uplně mimo. Za to máš s trochou štěstí a pár tisíci navíc už Coupé GK - tedy druhou generaci, která je samozřejmě uplně jinde.
RDčko taky rádo rezne. Ovečka by ti mohl vyprávět že ;-), takže za ty prachy ani omylem. Za to seženeš daleko lepší auto.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od -JxD- »

Jak se tý věty hned chytnul :)
Chtěl si názor na auto, řekl jsem ti ho.
A ono taky co bys chtěl všechno o tom vědět? Informace o Coupé 1G jako takovým jsou tady na fóru, témat "na co si dát u koupi 1G pozor" snad taky, podle fotek moc technickej stav nepoznáš (krom extrémů jako nespasovaný díly po bouračce atd) a stav km a podobný už nějak shrnul Hardcam.
A 85tisic mi za tohle přijde teda sakra hodně, zvlášť když se nedávno prodalo jedno v dobrým stavu, jen bez toho super tuzingu, za nějakej 35-40? (to co koupil snad někdo tu z fóra, black-sheep se na něj jel podívat a napsal sem mini-recenzi).
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od adam221 »

85tis za stare coupe je hodne vela penazi.. Tuning mu nik nezaplati, pricom aj tak to auto bude chciet investiciu.. Ako pisal Farrael nebolo by lepsie nieco prilozit a kupit GK?
Ja som pozeral coupe priatelke, pricom radcej kupim za napr. 35tis a vymenim si rozvody a veskere veci co sa najdu, ako ho kupit za 85 a menit to aj tak... Mno, mal som aj vybraty kus za cca 1300e, iba ze priatelka nedociahla na pedale ](*,)
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Sitius
*
Příspěvky: 55
Registrován: 27 čer 2011, 16:13

Re: Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od Sitius »

díky moc všem ;-) tak aspon jste mi ušetřili cestu na moravu ;-) hezký den a třeba se najde tady nějaká to 1G jedno mám vyhlídlé ale to je právě už 175, což jsem si říkal, že tady sice něco ještě do toho vrazím,ale zas ne nějak moc...
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... pe/8940443
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od Borek »

Auto tady z klubu není.Je to nějaký dovoz z D,takže ti k tomuto konkrétnímu autu nikdo nic neřekne. :(
Cena-záleží v jakém stavu je.Může být přemrštěná nebo je auto v dobrém stavu,opečovávané...a cena je odpovídající.Bylo by dobré,kdyby ti ho někdo z okolí bazaru omrkl(alespoň z venku),abys nejel zbytečně.
Vzhled-tady bych souhlasil s Hardcamem-sundat pár blbostí(třeba to podivné nasávání z kapoty)a vypadá dobře.Takhle je až moc přeplácané. :wink:
Jinak témat o Coupe RD(1.gen.) je tady dost,takže se můžeš o modelu dozvědět vše podstatné.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od Hardcam »

Kluci ti jen rekli nazor a urcite je lepsi slyset vic nazoru, ktere ti treba nejsou moc pochuti, nez zadny. To Coupe, o kterem pise Farrael se prodalo dokonce za snad 28 tisic a byl to rekl bych exkluzivni kousek. Opravdu neblbni, Coupe neni o nic exkluzivnejsi, nez Lantra nebo ostatni modely tohoto roku - stejne dily, skoro stejne vnitrky, jen Coupe ma mene dveri a hned cena o pade nahoru? Na Tvem miste bych si na Coupe vyhradil max padesat tisic (i tak je to dost na 13 let stary kary) a hledal bych uz posledni ze serie pred faceliftem. Osobne se ale priklanim k dosetreni penez na 2G, technika jina, vzhled modernejsich Hyu, kvalita nesrovnatelne lepsi.
A jeste bych se vyhnul uz zprznenym autum, je mnohem vetsi sance, ze majiel utracel vic za doplnky z Tesca nez za kvalitni nahradni dily.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Sitius
*
Příspěvky: 55
Registrován: 27 čer 2011, 16:13

Re: Hyundai Coupé 2.0 I 102KW

Příspěvek od Sitius »

jj díky, pročtu si tu forum, tohle bylo prostě dost na rychlo, tak ted bude čas se do toho víc podívat a prohlédnout vozy.
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“