Servisní prohlídka zdarma....

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Pajk »

antek píše:Pro srandu jsem se objednal na prohlídku (a hlavně na předváděcí jízdu s I 20)do Olomouce.Nevím proč je tady někteří pomlouvají,přijel jsem o deset minut dřív,žádné kyselé ksichty"pojďtě si dát kávu"potom sepsání objednávky,na objednávce jasně formulováno,jestli můžou vadné věci opravit nebo jen informovat.Tedy žádné vnucování jejich ND.provezl jsem se s I20 1,4(trchu větší nákupní taška)ale pěkná a pohodlná,a pak mi ta slečna či mladá paní nabídla i I30 1,6 (tak na to auto bych si asi brzo zvyknul) s oběma jsem kolem Ol jezdil slabou hoďku.Pak chvilku pokec s technikem a odjezd.Jo a baterka se taky našla.
Nikdo tady nenadává.Ty máš ale jaksi ročník 2006 a já 1997.Ty se do té jejich akce vejdeš,já už bohužel ne.Sice to udělali,ale připadal jsem si tam jak blb.O tu prohlídku mě vůbec nešlo-vím snad v jakým stavu mám auto.Zkoušel jsem přístup :hyu: servisu k majitelům starších :hyu: .Na majitele starších aut prostě ser.. :evil: Ono se jím to třeba ale v budouctnosti vrátí. :Za mě :hyu: [-X.
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Hardcam »

Na pristupu v OL osobne nevidim nic spatnyho. Baterky urcite dostali v nejakem mnozstvi, ne bambilion nekonecno, aby mohli obslouzit i majitele starych aut. Nevic zrejme nemaji dotovanou ani tu praci. A ze Te nenechali svezt? Videli, jak mas peknou Lantru, tak si rekli, ze nove nepotrebujes. Proste z Tebe necisil kseft :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Pajk »

Tak jednak jsem byl v Pardubicích v KORECARU.Jak to probíhá v Olomouci nevím.O baterku mě vůbec nešlo a svezení taky ne.V I30 jsem už několikrát jel a I20 je pro mě malý auto.A že necítili kšeft,jejich chyba.Začínám koukat po něčem novým.Zajímala by mě IX35,nebo I30CW.Lantra má už svoje nejlepší léta za sebou,takže zůstane jako druhý auto v rodině.Prodávat ji už nemá cenu.Takže pro mě :hyu: [-X .
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Hardcam »

Jj, sry, Pardubice....pepan si myslim na Pardubice stezoval. Takze jestli po prvni zkusenosti vzdavas styk s :hyu: kvuli Pardbucim , pak bych rekl spis Tvoje chyba. Ja v autosalonech potkal spoustu vocasu, ale kupuju si prece auto, ne prodavace...ten mi muze bejt ukradenej :roll: ..ix35 a i30cw bude v podobne vybave a motorizaci od sebe cenove urcite pomerne daleko.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Pajk »

Hardcam píše:Jj, sry, Pardubice....pepan si myslim na Pardubice stezoval. Takze jestli po prvni zkusenosti vzdavas styk s :hyu: kvuli Pardbucim , pak bych rekl spis Tvoje chyba. Ja v autosalonech potkal spoustu vocasu, ale kupuju si prece auto, ne prodavace...ten mi muze bejt ukradenej :roll: ..ix35 a i30cw bude v podobne vybave a motorizaci od sebe cenove urcite pomerne daleko.
S :hyu: styk rozhodně nevzdávám,ale s Pardubicema jo.Zkusím Českou Třebovou.Tam jezdil tatík ještě kdysi dávno,když měl háčko.Nestěžoval si,tak se uvidí.Pce pro mě byly lepší.Jezdím tam často,tak se auto kupovalo tam.I když taková Škoda Yeti, je pro mě taky zajímavá volba.
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od matysekul »

No je to opravdu zvláštní.Přijel jsi na prohlídku zdarma,která se Tě netýkala,takže ji cvakli ze svého, 12 letým autem.Fakt nechápu,že Tě neobskakovali,jakoby sis tam jel koupit ix55 :- :-k :lol: Ber to jako vtip.... Na druhou stranu,já jsem neměl nikdy problém s nezájmem prodejců.Předváděčku mi cpali pokaždé :-k
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od antek »

Nějak jsem do toho nešťoural,ale při přejímce mi technik nejdříve spočítal stáří auta "máme dva účty na prohlídky a vás napíšem na Prahu protože máte auto mladší pěti let"takže tam podle mne nějaký prostor pro starší auta určitě je.
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Hardcam »

Zkusil bych ty S.A.S. Ceska Trebova. Cetl jsem na ne tady bez vyjimky jenom chvalu. Kdyby nebyli od Slanyho tak daleko, mohlo se tam jezdit na servis a nebo koupit auto... :roll: servis je pro me dulezitejsi nez prodej, koupit jdu jednou, servisovat za 3 roky treba 8x...kavicka a projizdka bohuzel spatnej servis nekompenzuje, kafe si umim udelat taky, vetsinu oprav uz ne.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“