První garanční prohlídka

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Prvni prohlidka

Příspěvek od XMira »

Tak to mam za sebou: Delali mi geometrii (levy kolo bylo malilinko mimo toleranci) promazli viko motoru, nalili Shell Helix Plus 5W40, a dolili vodu do ostrikovace. Jinak vsechno funguje jak ma. Cena byla 4800Kc, s tim, ze 200 navic bylo za prevazeni kol, o ktere jsem si rekl, protoze mi nejak ubylo 15g zavazicko :( a navic bylo take namontovani aut. rozsvecovani svetel za cca. 1000Kc. Byl jsem v Autoprofi v Ceskych Budejovicich.

PS: Ptal jsem se na kabinovy filtr, a rikali, ze ani oni sami nevi, jestli ho mam, nebo ne. Pry ho vyrobce do nekterych modelu dava a do jinych ne, aniz by to melo nejaky system. Koukli se, nasli ho, tak jsem rad, ze jsem nemusel platit dalsich 1500Kc :)
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
vlkobass
*
Příspěvky: 71
Registrován: 17 dub 2005, 16:25

cena

Příspěvek od vlkobass »

To jsou hrozný ceny.. za II. garančku jsem zaplatil necelý 2.000,- Kč (asi bez 30,- Kč, nechce se mi hledat faktura :wink: ) bez výměny vzduchového filtru, ten měním sám každých 20 000 km, stojí okolo 400,- Kč. Olej Shell Helix Plus 10w40. Ani s geometrii bych se nedostal na cenu tady některých uváděnou.

Nepíšu to jako king, který má super cenu, ale spíše proto, že je neskutečný jaký jsou to zloději v některých servisech. :? Bohužel, někdo nemá tu možnost moc výběru mezi servisem, takže to chápu.
Naposledy upravil(a) vlkobass dne 14 pro 2006, 00:02, celkem upraveno 2 x.
www.ochranamotoru.cz
solva
*
Příspěvky: 40
Registrován: 02 led 2006, 10:16

Re: cena

Příspěvek od solva »

vlkobass píše:To jsou hrozný ceny.. za II. garančku jsem zaplatil necelý 2.000,- Kč (
Ted me bude cekat v nasledujicich 2 mesicich, kde jsi byl? At jsi inspiraci me i ostatnim.
--------------------------------------------
Hyundai Getz 1.3 - 5D Champion 2005
Uživatelský avatar
vlkobass
*
Příspěvky: 71
Registrován: 17 dub 2005, 16:25

Re: cena

Příspěvek od vlkobass »

solva píše:
vlkobass píše:To jsou hrozný ceny.. za II. garančku jsem zaplatil necelý 2.000,- Kč (
Ted me bude cekat v nasledujicich 2 mesicich, kde jsi byl? At jsi inspiraci me i ostatnim.
Autoland T&T v Děčíně. Momentálně pobývám na severu.. 8)

http://www.autolanddc.cz/autosalon.php
www.ochranamotoru.cz
zabacinek
Příspěvky: 8
Registrován: 17 dub 2006, 23:20

Prvni prohlidka, mnozstvi oleje atd.

Příspěvek od zabacinek »

Tak jak jsem už psal,slibili mi v Auto-Zeman Praha vrátit peníze za 0,3L oleje,neb mi účtovali za 4L,ale dle dokumentace se vejde jen 3,3L včetně filtru.Takže, včera mi peníze vrátili,"chybu" uznali. Taky "znovu" udělali geometrii a najednou mám volant v rovině.Jak je vidět,tak když se chce,tak to jde. :wink:
Od "skvělýho" originál nosiče za 3000Kč mám ještě poškrábanou barvu,protože při dotažení kovu nosiče (nemá žádnou gumovou ochranu :cry: ) na kov, tedy barvu auta se to laku moc nelíbí.To mi nabídli přelakovat za cca 3000,00.Nebo ať prý zkusím napsat dovozci, Autopalace Butovice,jestli by nosič vyměnili za inteligentnější a lak v rámci záruky opravili zadarmiko.Zkusím a dám vědět.
Jinak všem, komu při prohlídce účtovali moc bych rád vzkázal, ať se nedají a reklamují to.Když to udělá každý, dají si v servisech časem pozor.Všechno se uhlídat nedá, ale.... Nebudou z nás přece dělat blbce, že?
Getz 1.3 r.v. 2005
vipe

Příspěvek od vipe »

Tak je to správné, moje řeč. :lol:
zabacinek
Příspěvky: 8
Registrován: 17 dub 2006, 23:20

Re: Prvni prohlidka, mnozstvi oleje, NOSIC atd.

Příspěvek od zabacinek »

vlkobass píše:....
Já mám taky originál a patky jsou speciálně ošetřený několikamilimetrovou pružnou otěruvzdornou vrstvou, žádný kov na kov. Co jsem měl možnost porovnat, je to stejně ošetřeno jako patky THULE, HAKR, NEUMANN, tak nevím, co máš za kus.. :oops:

Spíše soudruzi ze Švédska (tam se vyrábí :!: ) udělali chybu v návodu na rozteč předního nosníku. Ten mi nikdy pořádně neseděl, což taky krapet odnesl vrchní lak - pod gumu se mi dostal prach, který pracoval jako abrazivo :roll: - je třeba ho nastavit min. na stejnou rozteč jako zadní nosník.
Ja mam ten nosic sice primo od Hyundaie z Butovic (znacku ted nevim),ale zadny gumovy patky ani nic podobnyho tam nemam.Navic ta cast,kterou "zahaknu" do vystupku u dveri je jen nalakovany kov se dvema vystupky,ktery se bezvadne zahryznou do barvy auta.Priserna vec.Pres vikend,az bude cas,pisnu dovozci,co s tim hodla delat,protoze koupit takovou vec za 3 litry (a jde jen o pak kovovych tycek) a jeste si s ni likvidovat vozitko,to me fakt stve.Mohl bych si tam nejakou gumovou ochranu dat sam :? , ale nejdriv zkusim co oni na to a dam zase vedet :wink: .
Getz 1.3 r.v. 2005
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

Včera jsem byl nas výměně pravého předního a zadního světla,
Nevěrili by jste jak dokáže taková čirá optika po roce zešedivět. Hrůza, jedno světlo 100% čiré a druhé šedivé .. :o/
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Příspěvek od getzik »

Tak to ma getzik za sebou:
Celkem me to vyslo na 9 793 Kč. Cena je vyssi kvuli montazi dalkovyho centralu + alarmu a jeste jsem si koupil 2 pylovy filtry (musi tam byt dva, 1 ks 850 Kč), dalkac + alarm 5 000 Kč. Za samotnou garancku 3 000 Kč.
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

Už to má taky za sebou. 15000km po devíti měsících. Garančku mi dělali v ACA Centrum v Karviné, cena - 2.240,0Kč.
GETZ Dynamic 1.1/48kW
vipe

Příspěvek od vipe »

Tak to je pěkná cena. Dělal ti tam service vůbec něco. :?: Takovou cenu bych si přál taky. :cry:
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

vipe píše:Tak to je pěkná cena. Dělal ti tam service vůbec něco. :?: Takovou cenu bych si přál taky. :cry:
Neseděl jsem v dílně, takže nemůžu tvrdit, že všechno na 100%. Nabízeli mi ještě kontrolu geometrie za 1.000,0Kč a tu jsem nechtěl, protože ji můžu
mít za poloviční cenu :lol: .
GETZ Dynamic 1.1/48kW
vipe

Příspěvek od vipe »

Ach tak, to já tam měl ještě tu geometrii za 750,- :roll:
Uživatelský avatar
Kalahare
*
Příspěvky: 23
Registrován: 11 pro 2005, 11:05
Bydliště: Ustí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Zkušenosti s garanční prohlídkou v Ústeckém kraji.

Příspěvek od Kalahare »

Ahojte GetzGangsteři,

chystam se na první garanční (předškolní) prohlídku, tak jsem se chtěl optat na vaše zkušenostmi s Hyundai servisem v Ústeckém kraji. Dík za radu...
Nový Hyundai Getz 1.4 Dynamic (Silver)
vipe

Re: Zkušenosti s garanční prohlídkou v Ústeckém kraji.

Příspěvek od vipe »

Kalahare píše:Ahojte GetzGangsteři,...
Já byl v Chomutově a docela normálka, akorát ceny se dost liší servis od servisu. Tady je moje garančka. :wink:
Odpovědět

Zpět na „GETZ“