MORAVA 2008

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Davepic píše:
Tringi píše:Já jedu z Havířova a doufám že nebudu sám. Myslím že bychom si po cestě mohli stanovit checkpointy různě u obchoďáků atp. kde by se ke koloně mohli připojit další.
Supr napad hoď tu nějake body kde by se mohlo teoreticky stat a setkat se..ja to neznam tak okoli Haviřova...
Nemáš to do Havířova trochu z ruky? ;-)
Viděl bych to na první sraz někde v Novém Jičíně nebo Valašském Meziříčí, další třeba za Vizovicemi po cestě na Zlín (u udbočky na Jelínkův areál, tam to znám docela dobře). Říkal jsem si že to vezmu nějak přímo, teda že bych nejel ani přes Ostravu a potom dál z Vizovic přímo na Uh. Brod, ale budou-li se ostatní někde srážet, např. Otrokovice nebo Uh. Hradiště, taková zajížďka mě zase nevytrhne.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Reklama
 

Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Tringi píše:
Davepic píše:
Tringi píše:Já jedu z Havířova a doufám že nebudu sám. Myslím že bychom si po cestě mohli stanovit checkpointy různě u obchoďáků atp. kde by se ke koloně mohli připojit další.
Supr napad hoď tu nějake body kde by se mohlo teoreticky stat a setkat se..ja to neznam tak okoli Haviřova...
Nemáš to do Havířova trochu z ruky? ;-)
Viděl bych to na první sraz někde v Novém Jičíně nebo Valašském Meziříčí, další třeba za Vizovicemi po cestě na Zlín (u udbočky na Jelínkův areál, tam to znám docela dobře). Říkal jsem si že to vezmu nějak přímo, teda že bych nejel ani přes Ostravu a potom dál z Vizovic přímo na Uh. Brod, ale budou-li se ostatní někde srážet, např. Otrokovice nebo Uh. Hradiště, taková zajížďka mě zase nevytrhne.
NO parada čekam tě ve Valašském Meziříči :wink: to víš, že bych měl ten Havířov z ruky ja právě nevěděl kama pojedeš...Jestli to chceš jet takhle jak jsi na psal na ty Vizovice zlin tak bych se připojil ve Valašském Meziříčí pro me ůplně super..Tak jen jestli tama pojedeš. :roll: jsi jeste s nekym domluveny z tveho okoli??
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Davepic píše:
Tringi píše:Nemáš to do Havířova trochu z ruky? ;-)
Viděl bych to na první sraz někde v Novém Jičíně nebo Valašském Meziříčí, další třeba za Vizovicemi po cestě na Zlín (u udbočky na Jelínkův areál, tam to znám docela dobře). Říkal jsem si že to vezmu nějak přímo, teda že bych nejel ani přes Ostravu a potom dál z Vizovic přímo na Uh. Brod, ale budou-li se ostatní někde srážet, např. Otrokovice nebo Uh. Hradiště, taková zajížďka mě zase nevytrhne.
NO parada čekam tě ve Valašském Meziříči :wink: to víš, že bych měl ten Havířov z ruky ja právě nevěděl kama pojedeš...Jestli to chceš jet takhle jak jsi na psal na ty Vizovice zlin tak bych se připojil ve Valašském Meziříčí pro me ůplně super..Tak jen jestli tama pojedeš. :roll: jsi jeste s nekym domluveny z tveho okoli??
Zatím ne, doufal jsem že se domluvíme tady na fóru, ale moc lidí se tu zatím nezapojuje, spíš všichni čekají až bude něco domluveno aby se pasivně připojili ;-) Z fotomapy vidím že ve Valmezu je více dostatečných parkovišť, co třeba tohle?
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Tringi píše:
Davepic píše:
Tringi píše:Nemáš to do Havířova trochu z ruky? ;-)
Viděl bych to na první sraz někde v Novém Jičíně nebo Valašském Meziříčí, další třeba za Vizovicemi po cestě na Zlín (u udbočky na Jelínkův areál, tam to znám docela dobře). Říkal jsem si že to vezmu nějak přímo, teda že bych nejel ani přes Ostravu a potom dál z Vizovic přímo na Uh. Brod, ale budou-li se ostatní někde srážet, např. Otrokovice nebo Uh. Hradiště, taková zajížďka mě zase nevytrhne.
NO parada čekam tě ve Valašském Meziříči :wink: to víš, že bych měl ten Havířov z ruky ja právě nevěděl kama pojedeš...Jestli to chceš jet takhle jak jsi na psal na ty Vizovice zlin tak bych se připojil ve Valašském Meziříčí pro me ůplně super..Tak jen jestli tama pojedeš. :roll: jsi jeste s nekym domluveny z tveho okoli??
Zatím ne, doufal jsem že se domluvíme tady na fóru, ale moc lidí se tu zatím nezapojuje, spíš všichni čekají až bude něco domluveno aby se pasivně připojili ;-) Z fotomapy vidím že ve Valmezu je více dostatečných parkovišť, co třeba tohle?
TAk jestli pojedeš přes ten Valmez tak ja se připojim 100% pač to je pro mě nejblíž co může být..Takže ja jedu .Sám to neznám kama se jede na ten sraz
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Davepic píše:
Tringi píše:Zatím ne, doufal jsem že se domluvíme tady na fóru, ale moc lidí se tu zatím nezapojuje, spíš všichni čekají až bude něco domluveno aby se pasivně připojili ;-) Z fotomapy vidím že ve Valmezu je více dostatečných parkovišť, co třeba tohle?
TAk jestli pojedeš přes ten Valmez tak ja se připojim 100% pač to je pro mě nejblíž co může být..Takže ja jedu .Sám to neznám kama se jede na ten sraz
OK, nevím kdo další se připojí, ale tu zastávku ve Valmezu určitě není problém udělat. Na detailech se domluvíme když tak až pár dní před srazem.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

OK ne že mi ujedeš :lol: :lol: :lol:
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

tak to tringi budeš muset vzít přes interspar v ostravě :D :D
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Selshig píše:tak to tringi budeš muset vzít přes interspar v ostravě :D :D
Čím to, že s tím Intersparem jsem už prakticky počítal :D Jasně, první checkpoint určitě může být tam :)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

to je tim že maš pořad v hlavě blbnuti na mošnově :D
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Tak jsem se rozhodl že taky nejspíš pojedu ....ted už mě to jenom zatrhnou finance.......ale už stím tak trochu počítám.....mladý segra furt žarlí na mladou že jsme tam a že mám auto ...tak jí chci ještě víc naštvat z toho že pojedu na moravu....jinak ona jede s kamarádama možná do mimoně ale co?Já jí nesnesu a nechám jí tam být ať si klidně přijede radostná že tam toho bylo ale když uvidím kamarády z hyundaie tak to pro mě bude lepší.....byl jsem v pardubicích a v mýtě a moc coupéček tam nebylo a tady hlavně pojede Davepic :) jinak vezmu i přítelkyni samozřejmě aby ona mohla basnit segře jak píšu více :lol: :lol: :lol: tak zatím čest.....

Jede někdo kolem český třeboví ???
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Chlapy ještě jedna věc.....myslíte že bych tam mohl spálit pneu ??? Bylo by to odreagování a myslím že by se to třeba někomu líbilo :-O .......beru navědomý v rámci možností....pokuď bude místo kde to províst...
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Jerry159-já jedu,ale beru to přes Řím,Benátky,Vídeň,Uherské Hradiště..Tak kde se sejdeme? :lol: Dorazím v sobotu v noci(jako každý rok),při návratu z dovolené. :wink: Vždyť kdo by odolal nevidět alespoň chvíli "staré plantážníky"- Radeho622,Felotronovic a Hujerovic skupinu,Víťu,Ivana a další. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dantasik »

Ja pojedu bud z Most-Teplice pocitam ze se snad pridam k vipemu a matesovi:)Nebo jeste treba k prazskejm :)Tam jede tusim Hujerovic konvoj ne? :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

jedeme taky (já + přítelkyně)

Jak je to s ubytováním do těch chatek? Někajá rezervačka předem, nebo vše až na místě?
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romanko999 »

noo teda, včera som sa vratil z MORAVI a bolo tam nádherne a mám pocit, že si to asi zopakujem a prídem na zraz..aj keď to je kus cesty ale rád by som prišiel..nepojde niekto zo Stredného Slovenska? a už viete presne kďe to bude? dáko som sa nedočítal, kde to je:)
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“