Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od dav »

Gandalf píše:Vilda: Chci se jen zeptat, když jsou tak důslední s vlastním olejem, tu výměnu vzduchových filtrů svépomocí, tos jim hlásil, aby Ti to třeba sami znovu neměnili? A pokud ano, to jim nevadilo?
Vilda nejsem :lol: , ale pouze jsem technikovi řekl, bez výměny vzduchového a kabinového filtru a to bylo vše. :!:
Nic víc nic míň :D/ .
Byl - Accent 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3714
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Dav: Musím uznat, že jsi mistr zkratky :lol: na co já napíšu stránkovej elaborát, tak Ty napíšeš na dva řádky [-o< musím si z Tebe vzít mustr .... pokecáme o tom na srazu .. :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2060
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Vilda, dav: Chlapi, mě ani tak nešlo o to, jestli jste si to měnili sami, ale hlavně o to, jakou formou jste to podali servisnímu technikovi a jak na to reagoval. Při jejich nejrůznějších manýrech mě právě zajímalo, jak se budou tvářit, když jim člověk řekne, že si v záruční době sám vyměnil nějaký filtr apod. Když technik bez dalších otázek akceptuje přání neměnit filtr, tak je sám proti sobě v případě nějaké event. poruchy, úplně stejně jako s olejem... tím spíš, když o tom neprovede žádný zápis... :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3714
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Úplně normálně jsem to přijímacímu technikovi zdělil, že jsem si před dovolenou sám měnil oba filtry .... vůbec to neřešil. S takovou prkotinou, jako je výměna filtrů, přece nepojedu do autor. servisu #-o Já teda nevim, ale za svoji hodně dlouhou praxi, jsem se nesetkal s tím, že by se fitr podílel na nějaký závadě :roll: ano, sníží se výkon motoru a vcelku razantně to dokáže zvýšit spotřebu. Proto si vzduch. fitr měním každý rok .... i když filtr vypadá čistě. Možná, že v Butovicích by s toho dělaly problém, ale na Zbraslavy v NuBo Caru ne .... a proto tam jezdim. Přijímací technik je starší pán, se kterým se dá normálně mluvit ... žádnej namachrovanej chytrák, kterej se snaží s Tebe udělat blba a taky Tě náležitě oškubat .. :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2060
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Právě proto, že jim i na výměnách filtrů "utíkají" penízky (i když o něco menší), říkal jsem si, že možná budou v rámci záruční doby prudit podobně jako u olejů. Asi máš taky štěstí na rozumnýho technika :) Já si filtry taky měním sám, jen jsem to ještě nedělal u Accenta, letos cca za měsíc jde teprve na 2. garančku a tak mě zajímala reakce servisu. Uvidím, jak se bude tvářit servisák v Brně :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3714
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Při garančkách je hodně důležitý natrefit ten správnej servis !! A klidně si i zajedu dál, protože vím, že to bude v klidu a to je hlavní. Tohle samý jsem měl s Renaultem .... Praha 6 Radimova, no prostě něco příšernýho #-o technici na ránu pěstí, skoro všechny opravy s reklamací, všechno byl problém, neochota, arogance .. atd. atd. ](*,) Otevřel se Renault Zličín a měl jsem pocit, že jsem se ocitnul na jiný planetě :shock: pravej opak Radimovy .... slušný a příjemný lidi, prostě nádhera ..
Přesně jako Butovice a Zbraslav ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Hardcam »

NuboCar si clenove chvali, to je fajn =D> jinak vymena vzduch a kabin filtru je popsana i v manualu k autu (tak, ze bez problemu kazdy pochopi), tak at se v servisech nedivi, ze se majitele zaridi podle sveho a filitry si koupi jinde.
Je to na jednu stranu absurdni, kdyz vam chytra knizka dovoli vzit si vlastni olej, vlastni filtry a jeste vam kaze, jak je vymenit a vy pak jedete do autorizovaneho servisu, kde o tom nechteji ani za boha slyset a vyhrozuji vam, ze s tim a tim lejem ztratite zaruku nebo ze vlastni filtry si prinest nemuzete.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od dav »

To je šrumec =D>. Co dokážou dva filtry :D/
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

No, ono když Ti naúčtujou kabinovej filtr za víc jak 700,-, tak to si koupíš raději aftermarket za polovinu. Vzducháč mi ještě neměnili...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Gandalf
já jim taky v Pardubicích strčil svůj filtr klimy a neřekli ani popel.. a strčil bych jim i vzduchový, kdybych ho já blbec :roll: nezapoměl doma..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3714
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Poslušně hlásím, mám přezuto na zimní :? taky jsem vyndal koberečky a nahodil gumové podlážky, přece jen do sněhový břečky se koberce moc nehodí ... při výměně kol jsem koukal na přední Pirelky a příští sezona bude jejich poslední, na to, že na nich je tak 17 000 km teda moc dlouho nevydržely [-X hodim je na zadek a budu rád, když dožijou příštího podzimu ... asi bude změna značky ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

No taky jsem na ně koukal a jak píšeš jsou 1 sezónu před smrtí #-o zatím nepřezuto, ale v brzkej době na to vlítnu
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Vilda píše:Poslušně hlásím, mám přezuto na zimní :? ..
Tedy Vildo ty jsi aktivní! =D> Nojo, holt štěstí přeje připraveným.. :lol: Já jen doufám že sníh nějakej čas ještě počká a teploty nebudou přes den tak nízký.... Jedem zase do Orlických hor, a vracíme se konec října. Čili den předpovinnou zimní výbavou. Na cestě je myslím ta značka s vločkou..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3714
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Mám tenhle týden dovolenou, tak jsem na to vletěl a taky počasí bylo parádní. Loni mi při přezouvání pršelo :? tak jsem letos nic neponechal náhodě. Dneska už je v Praze zamračíno a vypadá to na déštˇ. Taky jsem rozhodil přední brzdy a vyčistil čelistníky, ve kterých jezdí destičky .. kotouče i desky jsou skoro jak nový, což mě docela potěšilo ... na rozdíl od pneu :? Tak teď, už může ta zatracená zima přijít, po technický stránce jsem na ní připravenej .... po psychický stránce vůbec :(
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Když tady mluvíš o těch brzdách, čoveče mě se objevila na zadním kotouči rejha kolem dokola. Zhruba v prostředku :cry: to mi tam vlítnul kámen nezi kotouč a destičky, nebo jak?
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“