První garanční prohlídka

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kalahare
*
Příspěvky: 23
Registrován: 11 pro 2005, 11:05
Bydliště: Ustí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kalahare »

Doufam, ze to i u me nebude castka vyssi. Problem budou ty skrabance od mileho souseda, co ho trapily klice v kapse, asi to budou chtit opravit kvuli zaruce na kastli... :evil:
Nový Hyundai Getz 1.4 Dynamic (Silver)
Reklama
 

vipe

Příspěvek od vipe »

Ono bude asi záležet jak hodně hluboko jsou ty škrábance. Pokud to bude jenom povrchové tak s tím nic dělat nebudou pokud to ovšem nebudeš chtít, ale pokud to bude hluboké že by to mohlo proreznout tak ti to po dohodě opraví aby ti běžela záruka. Pokud by to bylo většího rozsahu tak bych to zkusil na pojistku pokud máš (záleží na spoluůčasti a typu pojistky). :wink:
Uživatelský avatar
vlkobass
*
Příspěvky: 71
Registrován: 17 dub 2005, 16:25

Re: Zkušenosti s garanční prohlídkou v Ústeckém kraji.

Příspěvek od vlkobass »

Kalahare píše:Ahojte GetzGangsteři,

chystam se na první garanční (předškolní) prohlídku, tak jsem se chtěl optat na vaše zkušenostmi s Hyundai servisem v Ústeckém kraji. Dík za radu...
Já radši žádný servis nedoporučuji, na poslední garančce jsem byl v Děčíně Autoland T&T, olej Shell sudový, práce jedna sazba = dobrá cena.
Naposledy upravil(a) vlkobass dne 13 pro 2006, 23:59, celkem upraveno 1 x.
www.ochranamotoru.cz
Uživatelský avatar
Kalahare
*
Příspěvky: 23
Registrován: 11 pro 2005, 11:05
Bydliště: Ustí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kalahare »

No vidíš, dobrej typ. A nemohl by si napsat, na kolik tě to tak vyšlo? O tomhle dealerovi jsem nevěděl....
Nový Hyundai Getz 1.4 Dynamic (Silver)
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

postřehy od jinud ---- kamarád má taky křiví háčko a byl na své první garanční prohlídce v pb servisu. Bohužel mu chlapci naůčtovali olejovej filtr a olej, a zapoměli mu ten olejovej filtr a olej vyměnit. Docela je smutné že to nepřiznali. Po ujetí 100km servis H - kamaradovo servis - servis H, když tam na ně vletěl, tak servisák koukul na olejovej filtr kterej měl nános špíny asi tak za 15000km. A spustil na něj, ve stylu že se takhle zanesl při ujetí těch 100km...
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Příspěvek od getzik »

to xmrak:
To myslíš jako v Příbrami? Já jsem si zde auto kupoval a i jsem tam byl na 1. garančce. Vše proběhlo v pořádku. Nemůžu si na ně stěžovat (taky je tak trochu znám). Ale myslim si, že v každym servise se tě nějak pokusej ožulit.
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

já jsem na pb auto koupil a jezdím tam stále, ale žádnej oheň.
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Uživatelský avatar
vlkobass
*
Příspěvky: 71
Registrován: 17 dub 2005, 16:25

re: cena

Příspěvek od vlkobass »

Kalahare píše:No vidíš, dobrej typ. A nemohl by si napsat, na kolik tě to tak vyšlo? O tomhle dealerovi jsem nevěděl....
Absolvoval jsem tam II. garanční prohlídku:

servisní prohlídka - 735,-
těsnění zátky - 8,20
filtr olejový - 99,-
motorový olej Shell 10W40 barel - 773,16 (3,3l)

vše x 1,19 DPH

Neměnil jsem vzduchový filtr, pač si ho měním sám každých 20k km. To jen pro všímavce.. 8)
www.ochranamotoru.cz
Uživatelský avatar
RichardS
*
Příspěvky: 11
Registrován: 15 kvě 2006, 17:37
Bydliště: okolo OV

servis v okolí Ostravy

Příspěvek od RichardS »

Jestli už někdo absolvoval garančku případně jiný servis v OV
či blízkém okolí tak budu rád za nějaké postřehy a dojmy...
:?:
2006 GETZík 1,4+klima+el.okna a centrál+TZ
Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

První garance

Příspěvek od haryk »

Tak ji mám za sebou první garanci.....Jelikož jsem jsa důchodce naždímal za rok jen 7750 km, vyměnili motorový olej+olejový filtr,něco namazali,umyli, a zkontrolovali...a 3040 s DPH. Hmmmmm...a to v Chebu ve značkovém servisu.Teď prohlížím vyúčtování podrobně...olej CA TXT SOFTEC...zřejmě Castrol, nopanečku litránek za 443 korun českých....asi je v něm zlato,ne? ...Se jich chlapců pozeptám,zda by nestačilo něco levnějšího českého....Zbytek: chladivo,brzdovka...geometrie..atd... se nedělal,že je najeto málo kiláků.
Getz UG 1341
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

haryk: stacilo by neco ceskeho, klidne paramo 5-10W40, parametry jsou stejny. Vice zde: http://obchod1.paramo.cz/EOS/Common/Kat ... AP=V032122

za 4l kanystr 500. Olej zcela stejnej jako znackovy za 400 litr.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

Drahej olej

Příspěvek od haryk »

Však tam na ně vlítnu...ale co v garanci..naserou se a něco mi rozštelujou.... asi mají sami nasmlované lejt tam tyhle zlatý roztoky a nebo se chovaj tržně, kdo už dneska ne....... :roll: :shock: :roll:
Getz UG 1341
Uživatelský avatar
Vendí
Příspěvky: 2
Registrován: 23 zář 2006, 03:34
Bydliště: Praha

Příspěvek od Vendí »

Já jsem byl na první garančce 1.9. 2006 v hyundai servisu Dorda vČeské Lípě . Najeto 14000 km. Stálo mě to 2900kč a myslím že ta cena byla celkem adekvátní. Ikdyž mezi námi je to stejně raketa
vipe

Příspěvek od vipe »

Vítám Vendího na fóru. Ta cena za garančku je opravdu dost dobrá (já za 3500,-) v Chomutově, podle toho co tady píšou ostatní tak to máš opravdu dost dobrý. Co tam dávaly za olej tou položkou vždy vyletí cena nahoru. :wink:

P.S. Co máš za typ dej si ho do podpisu jo.
Uživatelský avatar
Vendí
Příspěvky: 2
Registrován: 23 zář 2006, 03:34
Bydliště: Praha

Příspěvek od Vendí »

Zdravim všechny Getzmeny !!!!!!!!!!!!! a jelikož jsem tu nový a navíc PC je zatim spíš můj nepřítel než pomocník,tak prosím o trpělivost . ´Ps.pro Vipa, na tu značku oleje se doma podívám a napíšu
Hyundai Getz 1.1 active Hip Hop red 3 dveř
Odpovědět

Zpět na „GETZ“