Lidi sou svině...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
rbrodsky
**
Příspěvky: 197
Registrován: 14 úno 2007, 10:09
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od rbrodsky »

A víte co mi ještě řekl.Že prý můžu být ještě rád že tam nemá namontovonou kouli.Ještě že sem měl takovou radost z toho mýho prcka jinak bych se asi neudržel.Ještě že sem ten den nejel Sonátkou.Celkem sem se divil že to ten můj nárazník dobře pohltil a jen se odřel.Zrovna v létě sem ho opravoval a lakoval.Je v něm pořádná a těžká plechová výztuha skoro bych řekl traverzička.A tak jsem se radoval že to je zas jak nový.Prostě starý auto bez koroze a oděrku.A pak mi bohatej parchant s BMW 530 zničil zadní nárazník a že nemá čas čekat na policajty atd a pak čuměl když mu napařili pokutu za nehodu, propadlou technickou a neplatnej řidičák.Tak sem si ho hezky spravil,vytmelil nalakoval a teď ten blb s super Oktavkou 4x4 kterej neumí jezdit mi poničil přední nárazník.Zase si zamakám.Nějak nesnesu odřený auto.Už mi pár neznalých starších lidí řeklo že mám pěkný nový japonský auto. :lol:
Hyundai Sonata 2.0 16V 92kW, r.v. 98
Hyundai Accent 1.3 63kW, r.v. 2004
Honda CBR 600F4 82kW, r.v. 2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Kouli? Koulí mu dát do makovice :evil: :shock: :D . Tady už jsou veškeré komentáře zbytečné. Jo hoši, k tý Jižní spojce, ta urychlí, ale jedině Tvé vytočení se za volantem, protože to co se tam děje...hmm :roll: :shock: . Jel jsem tam asi všeho všudy čtyřikrát a stačilo mi. Ješte, že většinou jezdím do centra, nebo do Holešovic, když je nejhůř tak nechám auto na Smícháči a jedu krtkem.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strato »

Taky se s Vama podelim o muj zazitek S blbcama co neumi parkovat. Jedneho krasneho dne si stojim u sve Sonatky pred barakem, jenom tak si ji cistim a lestim. U nas se parkuje za sebou na jedne strane bo tu mame jednosmerku. No a jak si ji tak osetruji a hyckam v tom prijede zenska s Citroenem C3 , ze si to zaparkuje predemnou. Jo podotykam ze pred mojim autem byla mezera tak 10 az 15 metru. Takze ta zenska si nadjela pred mim autem a zacala pomalu couvat do te mezery. Rikam si: V poho to zaparkuje mam mista tri prdele. Jenomze Oha! TA pitka couvala a couvala kdyby se podivala pred sebe ze uz mam hodne mista tak mohla zastavit a popojet trochu do predu pred dalsi auto a v poho by zaparkovala. Jenomze ona ne jenom couvala az mi potlacila auto tak o 10 cisel ! Na to ona uz seslapla brzdu, vystoupila ven z auta uz uz sem ji chtel neco rict ale vybafla na mne driv nez sem stihl neco rict. Jeji veta byla: To musite tu takhle parkovat? Nemuzete si to posunout? V te chvili sem uz nemel ani sily ji neco rict bo bych ji musel asi zabit. Skoda minimalni jenom podrena SPZ-tka. Ale tu jde o ten princip. Jednoduse s tou C3 mela malo mista na zaparkovani. Ja bych ji nedal ani ridicak na kolo!
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cypisek »

Ja už nemám slov, takže nechavam to "no comment", ale nervy mam v prdeli :evil:

Obrázek Obrázek
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

ty pčo cypisek ktera svině ukaž jedu zabit :roll: tohle jsou hovada ach jo svině lidi vidět useknout ruce mačetou jak to dělaji na vychodě....
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

strato píše:Taky se s Vama podelim o muj zazitek S blbcama co neumi parkovat. Jedneho krasneho dne si stojim u sve Sonatky pred barakem, jenom tak si ji cistim a lestim. U nas se parkuje za sebou na jedne strane bo tu mame jednosmerku. No a jak si ji tak osetruji a hyckam v tom prijede zenska s Citroenem C3 , ze si to zaparkuje predemnou. Jo podotykam ze pred mojim autem byla mezera tak 10 az 15 metru. Takze ta zenska si nadjela pred mim autem a zacala pomalu couvat do te mezery. Rikam si: V poho to zaparkuje mam mista tri prdele. Jenomze Oha! TA pitka couvala a couvala kdyby se podivala pred sebe ze uz mam hodne mista tak mohla zastavit a popojet trochu do predu pred dalsi auto a v poho by zaparkovala. Jenomze ona ne jenom couvala az mi potlacila auto tak o 10 cisel ! Na to ona uz seslapla brzdu, vystoupila ven z auta uz uz sem ji chtel neco rict ale vybafla na mne driv nez sem stihl neco rict. Jeji veta byla: To musite tu takhle parkovat? Nemuzete si to posunout? V te chvili sem uz nemel ani sily ji neco rict bo bych ji musel asi zabit. Skoda minimalni jenom podrena SPZ-tka. Ale tu jde o ten princip. Jednoduse s tou C3 mela malo mista na zaparkovani. Ja bych ji nedal ani ridicak na kolo!
myslím jak bych ženskou neuhodil tak bych si představoval že je to moc ošklivy pan co mi ubližil a nejen mi ale i memu autičk a bylo by velky bum
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

To snad neni možný :shock: . V tomhle případě je svině slabé slovo, zavánějící slušností. Zabít, hajzla jednoho. Jen zírám a kroutím hlavou, kde to jsme :roll: :shock: :evil: .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

bohužel jsme realitě a tyhle věci se stavaj...ale vypada to jako že šli celkem na jisto i na ten kufr... cypisek to si zali i tu tubu z kufru????
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Taky bych mohl vyprávět,když mi před deseti lety ukradli auto a našli ho rozflákané.Dokážu se vžít do jeho nervů.Moje týden probrečela a já,dostat ho do rukou,tak bych ho určitě zabil.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

Cypisku, k tomu si přišel ve Svibici? Vždyť tam je hlava na hlavě a auto na autě! Pětset metrů čtverečních a bydlí tam snad pět tisíc lidí!! Svibice přece nikdy nespí a přesto nikdo nic neviděl a nic neslyšel. Parchanti.
Snažím se nenechat v autě nic, co by mohlo dráždit fetky, ale obávám se, že je to jen otázka času, kdy na mně přijde taky řada :twisted: :twisted:
GETZ Dynamic 1.1/48kW
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

No,mě to auto taky ukradli ve Svibici.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

Svibice, Dubina, Sosna, Pátá etapa, Šumbark - "ideální" lokality k bydlení a hlavně parkování aut :lol:
GETZ Dynamic 1.1/48kW
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Janjan píše:Svibice, Dubina, Sosna, Pátá etapa, Šumbark - "ideální" lokality k bydlení a hlavně parkování aut :lol:
No,asi jsem vlezl z deště pod okap. :) Ze Svibice rovnou na Dubinu. :) :)
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cypisek »

JJ ve svibici, vedle telefonní budky pod lampou ..

DJ_ jo vzali uplně vše komplet .. radio. zesak, subwoofer, CBradio, antena, nařadí ... 20 000 v dupě :twisted:
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

mno to snad ne, zabit a urezat obe ruce!! divim se ze jsi nerozmlatil klavesnici kdyz jsi to sem psal... :roll: kdyz ho najdes dej nam sem adresu a prijedem ho verejne lincovat to jeste pozna, jaky umej bejt hyundaiaci :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „Pokec“