Ukazatel paliva + kontrolka

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Idea
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 lis 2008, 16:12
Bydliště: Jirkov Severní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Ukazatel paliva + kontrolka

Příspěvek od Idea »

Zdravim poradi nekdo v cem muze byt problem ? ukazatel paliva mi nejak nechce ukazovat kolik tam mam natankovano porad je dole a kontrolka rezervy taky nesviti ( na silnici mi dosel benzin a nesvitila takze vim ze nejde :)
poradi nekdo prosim ?:) a kolik by stala kdyztak oprava ?
Reklama
 

Tomm
Příspěvky: 7
Registrován: 06 pro 2008, 10:16

Re: Ukazatel paliva + kontrolka

Příspěvek od Tomm »

Zdavím,já mám zase opačný problém protože i po vypnutí zapalování ukazuje stav benzinu ale čím to je nevím a ještě jsem na to,kde je závada nepřišel,u tebe mně napadá jen to že je seknutý plovák nebo je to ve snímači .
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Ukazatel paliva + kontrolka

Příspěvek od mirpie »

Tomm píše:Zdavím,já mám zase opačný problém protože i po vypnutí zapalování ukazuje stav benzinu ale čím to je nevím a ještě jsem na to,kde je závada nepřišel,u tebe mně napadá jen to že je seknutý plovák nebo je to ve snímači .

ty závadu nemáš, korejský auta do určitýho roku výroby to tak maj, že stav paliva ukazuje pořád. Je to na accentech, lantrách, coupé, sonat....Na mém Coupé r.v97 to tak je taky, ale nelenil jsem, vyhodil zadní sedadla, napíchl se na kabel palivoměru a natáhl si vypínač, takže to můžu vypnout a ručička mi spadne na E :-)


A ten kolega nahoře, to vypadá na plovák v nádrží, asi se nehejbe, nebo hejbe, ale nefunguje potenciometr, co snímá jeho polohu a mění odpor, na základě kterýho se pak hejde ručička na budíku.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „SONATA“