drhnutí brzd ?

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Tomáš Hrnčiřík
Příspěvky: 4
Registrován: 15 čer 2007, 10:02

drhnutí brzd ?

Příspěvek od Tomáš Hrnčiřík »

Ahoj Všem,
Prosba o radu/pomoc/názor u accenta 2005-najeto 29000km.
Už delší dobu mám problém pravděpodobně s brzdy /předek asi pravá/.
1. menší problém - po každém rozjetí,když auto delší dobu stojí /doba od 2hod</
při přibrždování a brždění to chroupe jak přirezlé destičky,samozřejmě chápu je vlhkost
a rezneto,ale že to dělá třeba už po 2hod ???? po čase se to ojede /asi?/a jeto v pohodě.
2.větší problém - po ujetí delší trasy cca 30km a víc se při přibrždování a brždění ozívá
chroupání ve větším měřítku.Zní to jak hodně sjeté destičky, kotouče,či jako když přejíždíte pilníkem plát železa / pozn. mám destičky i kotouče v poměrně dobrém stavu/ a někdy se stane že to drhne i po puštění brzdového pedálu a zní to tlumené bochaní.Připadá mě to jak když destičky neodskočí od kotouče.Ńěkdy se to srovná po jízdě na kostkách nebo nějaké jiné nerovnosti,někdy po vícekrát zmáčknutí brzd. pedálu,ale největší záhada je,pokud zaparkuji třeba doma a po třeba 15min chci odjet tak je zase na chvilku nebo na min.30km pokoj a auto jede uplně v poho.
Tipuji že oba problém 1+2 mají mnoho společné.
Na první pohled není nic patrné,obě kola po zvednutí se točí bez většího odporu /i po 30km/
pravé malinko drhne na destičkách ale opravdu malinko
Tyčky stabilizátoru ????? podle mě v poho.
LOŽISKA KOLA ??????? podle mě v poho./myslím si že kdyby něco tak to bude dělat pořád/
Kul.čepy ????? podle mě v poho.
Očekávám nějakou radu,dávám to 12.3 na 3 garančku do servisu a chci ať se podívají na tento
problém,ovšem zákon schválnost je že v servisu to zrovna dělat nebude.
díky Tom
Reklama
 

Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: drhnutí brzd ?

Příspěvek od antek »

Pokud máš ještě záruku,nic nevymýšlej a vraz jim to mezi vrata ať se starají
Accent LC CF1 1.3 2006
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“