samo sa mi zamika auto

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
dano203
*
Příspěvky: 69
Registrován: 12 zář 2009, 17:03
Bydliště: Kolonica
Kontaktovat uživatele:

samo sa mi zamika auto

Příspěvek od dano203 »

zdravim.
mam taky problem moje coupe r.v. 1998 sa mi obcas samo zamkne.....je jedno ci mam kluc v zapalovani alebo nie ked vystupim alebo nastupim a buchnem dverami tak obcas sa mi zamkne central......minule som nastastie na dvore vystupil z auta kluce v zapalovani buchol dverami a :oops: zamklo sa to samo od seba.....kebyze nemam nahradny kluc v izbe tak uz mam rozbite okno....... :roll: neviete cim to moze byt ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: samo sa mi zamika auto

Příspěvek od alarm »

Predpokladám, že to robí len ak tresneš vodičovými dverami.Typoval by som na takú krabičku, ktorá je ovládaná tiahlami zámku a je vo vodičových dverách. V tej krabičke sa po zavretí(otvorení) spájajú kontakty do ostatných dverí.Je možné, že máš len posunutý zdvih týchto tiahel.Daj dole čalúnenie, najdi tiahlo, ktoré to spôsobuje a opatrne s ním pohni.Ak je to v tom, zamkne ti auto pri strašne malom zdvihu.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
dano203
*
Příspěvky: 69
Registrován: 12 zář 2009, 17:03
Bydliště: Kolonica
Kontaktovat uživatele:

Re: samo sa mi zamika auto

Příspěvek od dano203 »

ano robi to ked buchnem vodicovimi dverami.......takze rozobrat dvere a skusat....caka ma niejaka nastraha pri rozoberani dveri ?
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: samo sa mi zamika auto

Příspěvek od alarm »

Nemám coupe,takže :-k .
Mám ale veľa skúseností z predošlých aut a pri trocha logickom uvažovaní....
Ak zhodíš čalúnenie, daj do dverí klúč a zisti, ktoré tiahlo ovláda ostatné motorčeky.Niektoré tiahla bývajú z dvoch kusov. Sú spájané takou mini dvojobjímkou so skrutkami.Viem si predstaviť, že skrutka na tej objímke je povolená, takže pri otvorení tiahlo nepreklopí elektrické prepínače v tej krabičke, a potom stačí málo,(buchnutie dverami) a je zamknuté.Môžeš mať aj zlomený taký malý plastový sersam na konci tiahla-tiež sa to prejaví menším zdvihom.Ak nie rozober krabičku prepínania.
Viem, čo je to rozbíjať okno na vlastnom aute.Zabuchli sme v kufri pri návrate z dlhšej cesty troje kluče od bytu spolu s klúčami od zamknutého auta ](*,) ](*,) ](*,) .Nebolo na výber, rozbil som trojuholník na zadných dverách. ](*,) ](*,) ](*,) .Auto malo dva roky ](*,) ](*,) ](*,)
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
dano203
*
Příspěvky: 69
Registrován: 12 zář 2009, 17:03
Bydliště: Kolonica
Kontaktovat uživatele:

Re: samo sa mi zamika auto

Příspěvek od dano203 »

otec na nakladaku musel rozbijat uz 2x ja na svojom este nastastie nie......oki dikes za rady zajtra sa na to pozriem
mirekMS
*
Příspěvky: 40
Registrován: 14 čer 2009, 10:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: samo sa mi zamika auto

Příspěvek od mirekMS »

dano203 píše:zdravim.
mam taky problem moje coupe r.v. 1998 sa mi obcas samo zamkne.....je jedno ci mam kluc v zapalovani alebo nie ked vystupim alebo nastupim a buchnem dverami tak obcas sa mi zamkne central......minule som nastastie na dvore vystupil z auta kluce v zapalovani buchol dverami a :oops: zamklo sa to samo od seba.....kebyze nemam nahradny kluc v izbe tak uz mam rozbite okno....... :roll: neviete cim to moze byt ?
Mně to dělá to samý, i když sedím uvnitř. Musím se pak odemknout dálkou. Vyřešil jsem to tím, že mám náhradní klíč u klíčů od bytu :D
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“