spotreba oleja

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
DT
Příspěvky: 7
Registrován: 07 pro 2005, 21:56
Bydliště: Košice, SR

spotreba oleja

Příspěvek od DT »

Mám Coupe FX 2.0 a zdá sa mi, že má veľkú spotrebu oleja cca 1l na 8500 km pri športovej jazde väčšinou v meste. Ďakujem za názory a skúsenosti.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Neuvádíš počet najetých km, ale pokud to je "sportovní jízda po městě" tak bych tipoval, že ho chudáka honíš jak nadmutou kozu nejvíc mezi 1.-3. rychlostí a to si myslím, že je na hraně, ale únosné. :x
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

me teda na tech 10tis spapa cca 1litr taky, da se to jeste ale az usetrim zase zbytecny penize tak pujde komplet pretesnit :lol:
DT
Příspěvky: 7
Registrován: 07 pro 2005, 21:56
Bydliště: Košice, SR

Příspěvek od DT »

Hanz píše:Neuvádíš počet najetých km, ale pokud to je "sportovní jízda po městě" tak bych tipoval, že ho chudáka honíš jak nadmutou kozu nejvíc mezi 1.-3. rychlostí a to si myslím, že je na hraně, ale únosné. :x

Počet najaz km je 64000
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

A taky za studena, ne?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Naprostej souhlas s tim co psal Lukee. Tomuhle se neřiká "že to žere olej" :D Vůbec bych to neřešil. Když jsem měl před pár lety Ford Sierra 2.0 tak to žralo cca ten 1l na 1000 km a stejně to jelo ...a jezdí pořád :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Mám zkušenost, že pokud se to honí, tak to papá.. jestli ti nemizí při klidný jízdě, tak je to v poho.. po výměně oleje sem najezdil asi 500 km pohodovym stylem a nezmizelo ani ťuk.. pak sem řádil někde na sprintech a půlka byla fuč.. kolem šesti tisíc to bere plnou syntetiku jak blázen.. ale to je normál.. takže jestli chceš jezdit sportovně, tak olej kontroluj častějc
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

svatá pravda když se jezdí normálně tak mě to vezme tak na 3tisíce 2dcl ale ted jsem to jaksi honil včera kontroloval olej a dolil jsem litr na 2tisíce není to moc?přitom mi olej nikde neteče :?
Krušik

Papá

Příspěvek od Krušik »

Ano pánove, mam tam nalitou plnou syntetiku motor z venku suchy a přsto se olej slušně tratí, ale taky maká jak šroubek. Město, prudká akcelerace, prostě naplno.... takže normal.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“