LamboDoors Coupe

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

LamboDoors Coupe

Příspěvek od Josef »

Borku, Ivane, Black_shepe a vy ostatní coupe-čkáři
KDY to uvidím u někoho na srazu :roll:
Obrázek

Obrázek
Jenom upozorňuji - :P nesponzoruji :P

edit : upraven nazev tematu. Shotik
Naposledy upravil(a) Josef dne 03 kvě 2006, 16:06, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

pěkný, u mě bohužel asi nikdy, jednak na to nemám prašule, a hlavně zastávám názor že tyhle dveře patřej pouze na Lambo :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

jj slintám nad nima už dlouho. Ale chechtáky nejsou
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Tiburon_FX píše:pěkný, u mě bohužel asi nikdy, jednak na to nemám prašule, a hlavně zastávám názor že tyhle dveře patřej pouze na Lambo :wink:
Josefe asi Tě zklamu,bač u Mě nikdy!! :(
Sem úplně stejného názoru jako Tiburon Fx!!!
Mě stačí jak se otevírají a zavírají a že hlavně zámky drží!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

U mě by peníze byly a líbí se mi to, ale na auto to nechci. Těch 30000 co to stojí by jsem raději investoval do podvozku a motoru, tam je to více potřeba
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Vypadá to originálně,ale praktické při nastupování a vystupování to asi moc není. :cry:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

já je chci.. už šetřim :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Borek píše:Vypadá to originálně,ale praktické při nastupování a vystupování to asi moc není. :cry:
Nastupování je právě lepší. V klidu můžeš zaparkovat natěsno mezi auta a vpohodě otevřeš. Ty dveře se pootevřou cca o 10-15čísel a pak jdou nahoru. Je to jako hezký a praktický, ale stále drahé. Až sada busde stát 10-15000 tak do toho jdu. Teď to pro mě jsou zbytečně vyhozené peníze.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

No já nevím.Já měřím 193 cm,takže bych se asi při každým vystupování a nastupování praštil do hlavy :shock: ...Takže dveře u mě nebudou a hlavně se mi líbí ty moje 8)
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Miguel
*
Příspěvky: 23
Registrován: 04 bře 2006, 13:41
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miguel »

Poradne to na nejakym srazu prozkoumej.......budes asi zklamanej.....kdyz sou ty dere nahore,tak zrovna stabilitou neprekypujou......kdyz foukne vetricek,tak na tom aute vlajou,jak placacky na mochy...........taky sem byl prekvapenej nez sem to podrobil zkoumani.......skoda tolika penez....radej hura do spoilerů.....
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Miguel píše:Poradne to na nejakym srazu prozkoumej.......budes asi zklamanej.....kdyz sou ty dere nahore,tak zrovna stabilitou neprekypujou......kdyz foukne vetricek,tak na tom aute vlajou,jak placacky na mochy...........taky sem byl prekvapenej nez sem to podrobil zkoumani.......skoda tolika penez....radej hura do spoilerů.....
no s těna spoilerama to taky nebude tak snadný. Od června za vše bez atestu budou body a všechny spoilery akřídla co jsou na internetu k prodeji do 10000 jsou bez atestů a tudíš vyhozené peníze. Jedinou možností je si nechat udělat na zakázku firmou která měla finance na zaplacení atestací. To je např německá firma Lumma, Carline, MS Design, SRS, CRS, Rieger. Pro tyhle firmy děláme veškeré dily z laminátu a za blbej nárazník na Accenta 98 si MS Design účtuje 15900 :? Škoda že to tu nefunguje jako v německu, tam si oplastuješ auto a přijedeš s nim do skušebny a pokud ti nenajdou něco závažně nebezpečného na autě tak ti to za poplatek zapíšou do techničáku. Nevim proč to tu nezavedou, jelikož by z toho měli užitek všichni. Stát by z toho měl část na daních, majitel vozu by se nemusel strachovat policajtů a STK a chodci a ciklisti by se nemuseli bát že jim při nárazu nějakej tříštivej kus špatně udělaného dílu z laminátu rosekne nohu.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

Když jsem někde pročítal důvody proč došlo k rozšíření prodejů tohoto systému otvírání dveří v zahraničí bylo mj uváděno,že s postupným rozšiřováním karoserie nových vozů se nedostávalo místo v garažích jejich majitelů k bezproblémovému vystupování z vozu.Nyní je z toho hit pro tunery. Bohužel to ve mně zanechává duch gilotiny a proto dávám přednost tradičnímu uchycení a otvírání.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Nevím jak má kdo vysoký strop v garáži,ale já 185 cm.Takže,bych v garáži asi nevystoupil. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Miguel
*
Příspěvky: 23
Registrován: 04 bře 2006, 13:41
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miguel »

to RASTY:no vono proč tady to neni jako v Německu........no tady toho neni spousta jako v D a s těma atestama estli po tom policajti pujdou,tak tuneři zapláčou..........no nevim....ukáže čas,ale věř že bych investoval do něčeho jinýho než dveře ala Lambo........přijde mi to jako celkem zásadní zásah do konstrukce co se týče bezpečnosti.......dokáže někdo ríct že to zavěšení tímhle způsobem vydrží při velkym nárazu třeba na kolo,v momentě kdy ti to kolo nacestuje do podběhu a zapře se o A sloupek....tak tam potom ty dverě hrajou velkou roli......zapřou se o B sloupek........co kdyz tadle fušeřina se jen "vytlemí" v tom skvělim pantu a je po tuhosti..........pochybuju že dělali s každym autem Crashtesty........
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Miguel píše:to RASTY:no vono proč tady to neni jako v Německu........no tady toho neni spousta jako v D a s těma atestama estli po tom policajti pujdou,tak tuneři zapláčou..........no nevim....ukáže čas,ale věř že bych investoval do něčeho jinýho než dveře ala Lambo........přijde mi to jako celkem zásadní zásah do konstrukce co se týče bezpečnosti.......dokáže někdo ríct že to zavěšení tímhle způsobem vydrží při velkym nárazu třeba na kolo,v momentě kdy ti to kolo nacestuje do podběhu a zapře se o A sloupek....tak tam potom ty dverě hrajou velkou roli......zapřou se o B sloupek........co kdyz tadle fušeřina se jen "vytlemí" v tom skvělim pantu a je po tuhosti..........pochybuju že dělali s každym autem Crashtesty........
Vtip je právě v tom, že to využívá sériového zavěšení dveří, takže zásah do konstrukce neni nijak radikální. Navíc mam ten pocit, že pokud si to necháš udělat u SH Motors, tak jsou schopný ti to nechat zapsat i do TP....jestli tě to zajímá tak jim napiš nebo zavolej, jistě ti o tom řeknou víc
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“