Euro 4

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Birkof
**
Příspěvky: 239
Registrován: 30 kvě 2008, 09:11
Bydliště: Žatec/ Praha

Euro 4

Příspěvek od Birkof »

Zdravím,
nevím, zda tu už toto téma není, ale musím se pozastavit nad problémem, který se pomalu plíží ke všem prodejcům nových aut.
Od 1.1.2011 nebude možno prodávat nové automobily plnící normu Euro 4. Respektive tyto vozy musejí být do konce roku na značkách.
Co jsem se díval do ceníků většiny automobilek, tak snad jediný Fiat to otevřeně na svých stránkách přiznává a nabízí například Pandu za 100tis. a jiné lahůdky.
Ovšem ostatní prodejci se jen vytáhly se zimní výbavou nebo povinným ručením zdarma.
Zajímalo by mě, jakou normu plní taková i30 s 1,4 benzinem a 5ti stupňovou převodovkou. Mám za to, že 4.
Co mají v plánu dealeři? Vždyť při pohledu na skladovky na hyundai.cz mají v garážích plno 1,4.

Díky za vaše názory
Kia Magentis 2,0 CRDi r.v. 2007
Reklama
 

Uživatelský avatar
mechoun
**
Příspěvky: 460
Registrován: 14 bře 2009, 19:47

Re: Euro 4

Příspěvek od mechoun »

U benzinu se neboj, viz něco od zelených mozků, které za vše můžou - Euro5 téměř beze změny: http://www.nazeleno.cz/nazelenoplus/emi ... obily.aspx . Takže jde víc o diesely, které to řeší další pálkou na kapsu, filtrem pevných částic.
4) 2/2020: Mazda 6 Revolution 2,0i s manuálem
3) 9/2015: Toyota Corolla
2) Už nemám, ale byla a stále je dobrá, protože byla ještě z Ulsanu: I30 1,6 CVVT Comfort, Champaigne Silver na 16" Alu od 9/2007
1) Asi 6 aut...
Odpovědět

Zpět na „Pokec“