zadne dvere a zadne plato

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
komix
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2006, 15:48
Bydliště: Topolcany

zadne dvere a zadne plato

Příspěvek od komix »

mam taky problem zadne dvere kufra nejako hrkocu a fuka cez ne ci sa to tam da nejako nastavit?a zadne plato to tam ma volu ze tam mestim ruku ako ste to riesili aby tam neskakalo?dakujem
HYUNDAI ACCENT 1,3 12v rv96
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Uz jsme neco podobneho resili s brachou - staci posunout zamek na karoserii co nejniz a melo by to byt OK
kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kizby »

Taky sem řešíl problémy z rachotem vzadu...nevěděl jsem co to je...dělalo to i bez plata. Zámek sem posunul a dělalo to pořád, tak sem si vlezl do zadu a nechal řídit někohojinyho a byli to opravdu zadní vrata. Dal jsem pod ty dorazové gumy co jsou když otevřeš vrata na levo a na pravo... obdélníčky ggumy - pěnovky a je klid.... třeba máš stejný problém
Accent 1,3i 12V do provozu 12/1995
zhrado
**
Příspěvky: 166
Registrován: 15 říj 2006, 12:53
Bydliště: SR Ziar nad Hronom

Příspěvek od zhrado »

no taky problem mam aj ja. to plato som aj podkladal ale mne hrkoce aj tretie brzove svetlo..A s tym fucanim vzduchu cez piate dvere-neviem co stym lebo som aj tesniacu gumu vymenil a aj tak to fuci..Zamok mam uplne dole tak neviem co dalej mam robit..
Accent 1.5 12V r.v. 1996
Pri 280 000km totalna buracka :(
Teraz to isté len zhnitý šrot. Snáď z neho niečo bude.
komix
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2006, 15:48
Bydliště: Topolcany

Příspěvek od komix »

tak ale ja to mam na maxime to mam navrtat este nizsie?myslim ten zamok?a plato tam je vola ze tam rukou mestim nerobil s vas niekto plato z dreva??lebo uvazujem nad tym!!!
HYUNDAI ACCENT 1,3 12v rv96
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“