elektrony vs. blatnik

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

elektrony vs. blatnik

Příspěvek od mirec »

kluciii mam taky problemik....dal som nove elektrony 15"x 6.5 195 50 r 15 a pri plnom zatazeni resp...ked si sadnu 4ria ludia do afta tak mi skrie guma o blatnik....da sa to vyriesit bez toho aby som musel vymienat elektrony alebo rozsirovat blatniky ? :( rozmyslal som ze zahnem ten lem co je vo vnutri blatnika ale tak tam je zvareny vnutorny s vonkajsim blatnikom...necem nic pokakat..... nejake napady ? :( mozu dorazy (vid obrazok) vyriesit problem ? Obrázek
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Reklama
 

Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Mám dojem,že nějaké dorazy řešil Jirka,náš admin.Tak zkuš kontaktovat jeho nebo zabrouzdej do starších témat a určitě se dozvíš více :wink:
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Ten vnitřní lemík blatníku by jsem se nebál zaklepat k vnějšímu plechu blatníku a nechat povařit v celek. Jednak nebudeš škrtat (teda pokud ti elektrony nepřečnívaj blatník a škrtají jen o kousek toho lemu) a taky se vyvaruješ korozi lemů, jelikož právě na vrchu lemu z vnitřní strany se usazuje bordel, voda, a bláto a tím rezne. Nevim proč to mají takhle blbě řešené :roll:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Reznou vetšinou v zadu,páč tam nejsou ty plastový podběhy,ale párat auto k vůli liťákům... no každýmu se líbí něco... :wink:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Ale zase "Kola dělaj auto." proto se mi to moje zatím vůbec nelíbí. :oops:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
komix
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2006, 15:48
Bydliště: Topolcany

Příspěvek od komix »

Ja mam taky isty rozmer a uz som viezol 150kg strku v kufre a aj ludi som vtedy viezol a nic.tomu teda nerozumiem :shock:
HYUNDAI ACCENT 1,3 12v rv96
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

no neviem mam pocit ze keby tam bolo et 40 tak by sa vosli asi lepsie....lenze tam mam et38...tak neviem...no skusim tie dorazy a uvidim co to spravi....a ked tak si to necham povarit a porezat....len to lakovanie potom ax jaj....no hadam to bude ok :) a hej skrta to o ten lem to viem isto...keby tam nebol je to uplne v pohode...
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

komix píše:Ja mam taky isty rozmer a uz som viezol 150kg strku v kufre a aj ludi som vtedy viezol a nic.tomu teda nerozumiem :shock:
jake ty mas ET na diskoch ?
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

Rasty píše:Ten vnitřní lemík blatníku by jsem se nebál zaklepat k vnějšímu plechu blatníku a nechat povařit v celek. Jednak nebudeš škrtat (teda pokud ti elektrony nepřečnívaj blatník a škrtají jen o kousek toho lemu) a taky se vyvaruješ korozi lemů, jelikož právě na vrchu lemu z vnitřní strany se usazuje bordel, voda, a bláto a tím rezne. Nevim proč to mají takhle blbě řešené :roll:
no ja som skorej rozmyslal ze ten lemik zaklepat dovnutra....ale to si asi myslel rovnako nie ?a nie neprecnivaj....su tam LTT :) ale su este dnu :) tak to asi spravim tak a zrusim objednavku na tie dorazy lebo tipek mi napisal ze to bude az za mesiac.... :roll: :evil: :roll: :?
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Jo jo, koukni sem na to vlákno
Už to tam mám cca třičtvrtě roku a nedám na to dopustit. Ani jednou to neštrejchlo a ani jednou mě to "nekoplo" při úplném propružení. Prostě to člověk ani nepozná že to tam je a i když to naloží, je to v cajku 8)
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

no jo lenze kde to zozeniem a za jak dlho to pride....ja to potrebujem surne lebo cakam kedy brat povie ze potrebuje afto nalozi a doreze gumy este viac nez su vies....ako uz som sa dohodol s jednym typkom ze mi tie lemy zreze len potom necem cakat vodu jak pisal niekto v tvojej otazke....jo a dalsia vec...ked zatazim zadok uz jednym clovekom tak mi to skrta...no a teraz som este volal s tipkom z jedneho tuning shopu a ten mi povedal ze piestnica sa moze ohnut ked to napruzi na tu gumu.....ale zas do pruziny sa mi to davat nece....jak to potom bude vyzerat....ale zas to mozem mat okamzite...staci si po to zajst...ja neviem...asi dam toto do pruziny a riesit zvysok budem neskor ked tak bude mensi problem s vratenim a ked nepomoze dam zazehlit tie lemy :)
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Kontakt v tom vlákně je taky.. Doba dodání nebyla ani týden, k tobě by to bylo trochu dýl.
Moc nevím nad čím přemýšlíš. Mě to taky škrtalo hodně a od tý doby nic Nejlevnější a nejjednodušší řešení. Stálo to jen 300,- + poštovný :wink:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

no jo tak som to objednal sice som mohol mat este dneska dorazy ale to by bolo na pruziny a necem aby to bolo vidiet....pisal som tam do toho obchodu a pisal ze cca do 2 dni....tak uvidime ci to dojde do piatku....
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

mirec píše:no jo tak som to objednal sice som mohol mat este dneska dorazy ale to by bolo na pruziny a necem aby to bolo vidiet....pisal som tam do toho obchodu a pisal ze cca do 2 dni....tak uvidime ci to dojde do piatku....
Uvidíš no, je dobrý že si můžeš nastavit kolik tam toho dát. Nacvakáš to křížem do sebe pod prachovku na tlumič a je to. Já tam dal všechny, 4ks na každou stranu.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“