Autorádio android

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
PETR320
Příspěvky: 3
Registrován: 18 pro 2019, 13:00

Autorádio android

Příspěvek od PETR320 »

Zdravím chci se zeptat mám hyundai ix35 rok 2015 a autorádio junsun nechce spolupracovat s ovládáním volantu to budu muset asi koupit canbus a kabely aby vše fungovalo šik za odpovedi
Reklama
 

vojtech_ix35
Příspěvky: 1
Registrován: 11 srp 2024, 10:04

Re: Autorádio android

Příspěvek od vojtech_ix35 »

Zdravím,

mám rovněž Ix35 (2015) a řešil jsem stejný problém. Základem je mít správné konektory auto vs radio, které ve svazku obsahují zmíněný Canbus (nemusejí být v tom, co jste obdržel k autorádiu a dost možná bude potřeba správné kabely doobjednat). Pokud je vše včetně Canbusu správně zapojeno, je potřeba jej ještě nastavit v továrním menu autorádia. Tam se dostanete většinou po zadání 4 místného číselného kódu z manuálu rádia. Zde se zvolí typ canbus jednotky / značka automobilu / model automobilu a ročník výroby. Po tomto zapojení by měl volant komunikovat s autorádiem. Musíte však počítat s tím, že nefunguje učení jednotlivých tlačítek, jejichž rozložení je předem definované dle canbus jednotky. Je možné volit mezi několika nastaveními Canbusu, kdy se funkce jednotlivých tlačítek mohou měnit. V základu jsou však přiřazená správně tzn. volume ovládá volume, telefon vyvolá telefon atd. :hyu:

Snad Vám budou moje zkušenosti přínosné. :)
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“