Debata o tuningu Hyundai Coupe na Tuning Foru

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Debata o tuningu Hyundai Coupe na Tuning Foru

Příspěvek od Petr HC »

Doufam, že se to tu ještě neřešilo, nějak to tu poslední dobou nestíham všechno prolejzat, ale je to fakt nářez....to co tam píše jeden zdejší člen už je moc snad i na tohle forum ...příjemnou zábavu :D http://www.tuning-forum.org/viewtopic.p ... sc&start=0
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Petr HC: no tak to je opravdu nákyp :D ale tenhle nuff to coupé alespoň má, mnohem víc mě štvou jedinci, který ještě nemaj řidičák, coupé řídily tak maximálně v Undergroundech, o tuning úpravách a o vnitřnostech auta vědi ještě míň než já (a to už je sakra co říct), založej nesmyslnej thread a plácaj tady hovadský pohádky furt dokola (opravdu nechápu že to dotyčného pořád baví), viz. nekonečné téma Co takhle NOS do Coupé....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Tiburon_FX píše:Petr HC: no tak to je opravdu nákyp :D ale tenhle nuff to coupé alespoň má, mnohem víc mě štvou jedinci, který ještě nemaj řidičák, coupé řídily tak maximálně v Undergroundech, o tuning úpravách a o vnitřnostech auta vědi ještě míň než já (a to už je sakra co říct), založej nesmyslnej thread a plácaj tady hovadský pohádky furt dokola (opravdu nechápu že to dotyčného pořád baví), viz. nekonečné téma Co takhle NOS do Coupé....
Souhlasim s tebou, ale musíš uznat, že tohle je taky strašný....teď jen čekam kdo mi tady zase napíše, ať chudáčka nuf.doma necham na pokoji a nerejpu do něj, když je to přeci jeden z nás a jak jsem strašně zlej atd.... :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Petr HC píše:
Tiburon_FX píše:Petr HC: no tak to je opravdu nákyp :D ale tenhle nuff to coupé alespoň má, mnohem víc mě štvou jedinci, který ještě nemaj řidičák, coupé řídily tak maximálně v Undergroundech, o tuning úpravách a o vnitřnostech auta vědi ještě míň než já (a to už je sakra co říct), založej nesmyslnej thread a plácaj tady hovadský pohádky furt dokola (opravdu nechápu že to dotyčného pořád baví), viz. nekonečné téma Co takhle NOS do Coupé....
Souhlasim s tebou, ale musíš uznat, že tohle je taky strašný....teď jen čekam kdo mi tady zase napíše, ať chudáčka nuf.doma necham na pokoji a nerejpu do něj, když je to přeci jeden z nás a jak jsem strašně zlej atd.... :D
no myslim že si naletěl tak trochu sám, a řešit takový věci na TF je docela sraní si do vlastního hnízda - myslim že tady sme se mu k těm jeho úpravám vyjádřili dostatečně, jako některý věci co tam píšou mě taky dost pobuřujou (proti Coupéčku obecně) ale jako hádat se s nima fakt nehodlám....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

TF je docela zabavny....:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Tiburon_FX píše:
Petr HC píše:
Tiburon_FX píše:Petr HC: no tak to je opravdu nákyp :D ale tenhle nuff to coupé alespoň má, mnohem víc mě štvou jedinci, který ještě nemaj řidičák, coupé řídily tak maximálně v Undergroundech, o tuning úpravách a o vnitřnostech auta vědi ještě míň než já (a to už je sakra co říct), založej nesmyslnej thread a plácaj tady hovadský pohádky furt dokola (opravdu nechápu že to dotyčného pořád baví), viz. nekonečné téma Co takhle NOS do Coupé....
Souhlasim s tebou, ale musíš uznat, že tohle je taky strašný....teď jen čekam kdo mi tady zase napíše, ať chudáčka nuf.doma necham na pokoji a nerejpu do něj, když je to přeci jeden z nás a jak jsem strašně zlej atd.... :D
no myslim že si naletěl tak trochu sám, a řešit takový věci na TF je docela sraní si do vlastního hnízda - myslim že tady sme se mu k těm jeho úpravám vyjádřili dostatečně, jako některý věci co tam píšou mě taky dost pobuřujou (proti Coupéčku obecně) ale jako hádat se s nima fakt nehodlám....
Jo, to taky, ale to je obecně problém Tuning Fora (většina pravidelnejch přispěvatelů jsou buď 15ti letý puberťáci, který hrajou NFS Underground a věděj tim pádem všechno - ale takový tu máme taky, viz. Carboner, že :D, no a pak kluci, kterejm je čerstvě 18 a maj na zahradě prohnilou Š 120, ale pokud někdo jinej napíše, že má výkon menší jak 500 koní, tak má mrdku a je to debil :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Jako když tam majitel stuňenýho Saxofona nebo Civila napíše že Coupé je škaredý auto, tak mi to fakt lichotí :lol: :lol: :lol:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Me prijde ze to forum je plny gumaku... Vsadim se ze to bude samej kokot s velkym kridlem a hondou s 10vejfukama...
nebo skoda HTP tunning apod. LOL golf. to bych si vzivote nekoupil takovou sr*cku na 4kolech...

:shock:
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

LOL to jsou takovy kokoti ze se tam asi prihlasim a pujdu si znich delat prdel.
Prej seriovy saxo... ten manik to toci do 8-9tis, zeby saxo nemel omezovac? :P
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

No tak uznej že bez toho křídla co máš ty a komplet bez spoilerů s nejobyčejnějšíma nárazníkama na továrních kolech to auto fakt vypadá jak UFO... :oops:
To je názor za kterym si stojim a kterej měnit nebudu. Samozřejmě to křídlo dělá fakt hodně takže třeba to Tiburonovo je moc pekny ale vseobecne si mylsim ze se zadni cast tohohle auta moc nepovedla.
EDIT: Kazdopi*opadne se jdu registrovat na TF a zacnu prispivat dalsimi hodnotnymi prispevky, bude to tam docela prdel. :lol: :lol: :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Jo jako uprime receno se mi tenhle konkretni model taky moc nelibi, ale nebudu to nikomu vycitat. Kazdej ma jinej vkus.
Kazdopadne to neberu od blbecka co ma na kompu virtualne upravenej golf :D
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

ale no tak hoši, zklydněte ty vaše soudy, ty vaše káry taky nejsou žádný designový pecky :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Me o design nejde :D

mam to oplejskany jako plechovku od koly co hodis ze skaly :wink:

Me jde o to ze je to hyundai a jede to a mam detinskou radost kdyz muzu skadlit skodovky apod. :D
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Co neboj do Coupe bych taky sel kdyby bylo na sklade nejaky pekny za rozumny prachy ale ta moje plechovka je holt moje plechovka. Design neni zadna spicka ma i nektery kriticky mista ale mne se libi :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

rozumi vám hoši, taky mám občas své dny, a taky bych chtěl lehčí auto s z hvízadjící turbínkou :wink: každýmu s líbí zrovna to jeho auto nejvíc a to je naprosto v pořádku
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“